Dyskusja o sytuacji na świecie 200

filipothc

Pikinier
Wynik reakcji
53
Ale to ty stoisz pod scena w podrobie gshocka
Jaka scena
Chyba na festynie charytatywnym na którym zbierają na leczenie twojego porażenia mózgowego
Wylicytowalem to gówno, prowadzący mówił że to oryginalny który dostałeś od ojca na urodziny, ale zdrowie jest najważniejsze
Mimo wszystko nie szkoda mi tych wydanych 50 złotych, mam nadzieję że wyzdrowiejesz i ułoży ci się w życiu
 

3 ananasy

Pikinier
Wynik reakcji
29
Witam. Proszę się zalogować do gry, wejść na mój profil w grze i ocenić moje zdjęcie profilowe. Polecam. Pozdrawiam.

login to kaczyniak
 
Ostatnia edycja:

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Skleić tam pizdy darmiarze ^^

View attachment 61055

Szacun dla Węgrów za podniesienie rękawic i totalną zadyme jak za czasów SP gdzie jeszcze grało +150 osób. :)

@Fabcio dales im 7 a nam 5 ? To daj nam po 10 i zacznij jeździć po darmiarzach ^^

Wrzuciłbym z 30 takich raportów w dwie strony, ale nie chce przerywać wam kłótni o to która... więcej darm miała w dupie.
Twoja historia mnie urzekła. Wręcz wzruszyła. Dlatego pójdę się teraz wysrac
 
Wynik reakcji
607
Skleić tam pizdy darmiarze ^^

View attachment 61055

Szacun dla Węgrów za podniesienie rękawic i totalną zadyme jak za czasów SP gdzie jeszcze grało +150 osób. :)

@Fabcio dales im 7 a nam 5 ? To daj nam po 10 i zacznij jeździć po darmiarzach ^^

Wrzuciłbym z 30 takich raportów w dwie strony, ale nie chce przerywać wam kłótni o to która... więcej darm miała w dupie.
Gratuluje, uwaliłeś offa i grubego w obronie. Pierwszy raz od 15 lat taki wyczyn widzę
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Evantel w200PL

I'm cheering for you , it won't be easy, but it's brave that you decided to play on this pathological server :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry