Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.312
bLAK debil już nawet w spójny sposób nie potrafi krytykować plemion, bo nie może przyznać że to plebs z mAG zepsuł tutaj reputacje SPEED co wie każdy, kto się zainteresował tematem XDDD

wcześniej chociaż wewnętrznie te wysrywy sie zgadzały XD
ale czego się spodziewać po byłym graczu jUTRA, jest udowodnione na 182 że bLAK grał w jUTRZE do 2 wiosek, ale nie chce mi się na peta tracić czasu, tam sobie możecie znaleźć hehe

gracz jUTRA, fan mAGÓW, ja bym nie chciał żeby kibicował mojemu plemieniu XDDDDDDDDDDDD

Mnie naprawdę te kłamstwa nie ruszają, zapytaj lakiernika @Isarisu
Całkowicie po mnie spływa:)
Pokażesz te dowody z Key?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.312
dla mnie isarisu wystarczającym podsumowaniem bLAK debila jest to, że grał w jUTRZE, a później hejtował to plemię

niesamowity hipokryta, jedyny poważniejszy epizod (2 wioski!!!) na plemionach to jUTRO, a później pluł na ludzi co mu dali życiową szansę XDDD

Proszę doprecyzować - jUTRO w którym grałem sam stworzyłem
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
bLAK w pigułce:
-grał w jUTRZE (życiówka - 2 wioski)
-hejtował jUTRO bo jest nielojany
-spamuje promAGOWE treści
-nie umie skrytykować mAG za darmy na 200
-krytykuje SPEED za darmy mAG z którymi nie mają nic wspólnego

XDDD wielki myśliciel świata plemion
 

filipothc

Pikinier
Wynik reakcji
53
Wiesz kłócenie się z blackiem tutaj jest o tyle zabawne, że chłopak potrafi kreatywnie odpisać cokolwiek. Z Tobą mam wrażenie, że rozmawiam z Sebkiem spod sklepu. Nie przejmuj się, zatrzymaj te 50zł i kup za to coś co uważasz za towar pierwszej potrzeby czyli gram zioła i flaszkę.
szkoda ze on nie moze powiedziec tego o tobie bo jestes pusty jak beben maszyny losujacej po zwolnieniu blokady

i nie mow nic o kreatywnym odpisywaniu jak wytykasz mi dziesiaty raz ze popalam trawe bo jestes zalosny
 
Do góry