Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
Tak tak, ja jestem pośmiewiskiem bo zwracam uwagę że stefany to pośmiewisko, puknij się porządnie w czoło albo dołącz do Black Snowa w jego plemieniu bo pasujecie do siebie ewidentnie poziomem.
Za to ty napewno pasujesz poziomem do takich prosow jak deska czy sh4me. Jesteście drugą największą ekipą z darmami zaraz po speed, połowa przejęć Stefanów to wasze darme które kretowały (fakty stwierdzone przez gracza od was). Tak się baliście Stefanów że połowę to zrektutowaliscie. I to jest to potężne apk xd to że u nich grasz mówi wszystko największa porażko eNek
 
Ostatnia edycja:

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Za to ty napewno pasujesz poziomem do takich prosow jak deska czy sh4me. Jesteście drugą największą ekipą z darmami zaraz po speed, połowa przejęć Stefanów to wasze darme które kretowały (fakty stwierdzone przez gracza od was). Tak się baliście Stefanów że połowę to zrektutowaliscie. I to jest to potężne apk xd to że i nich grasz mówi wszystko największa porażko eNek
Widzisz co narobiłeś @MAGICZNY CANARINHIO
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.001
Za to ty napewno pasujesz poziomem do takich prosow jak deska czy sh4me. Jesteście drugą największą ekipą z darmami zaraz po speed, połowa przejęć Stefanów to wasze darme które kretowały (fakty stwierdzone przez gracza od was). Tak się baliście Stefanów że połowę to zrektutowaliscie. I to jest to potężne apk xd to że u nich grasz mówi wszystko największa porażko eNek
Zmień nick na Potężny Stefan będzie ci bardziej pasował ;* pieski szczekają APK jedzie dalej
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.556
Uroczyście ogłaszam PLEMIE MAG nigdy sie nie skasowało ja to widziałem ja własne oczy. Dobra skoro tak pytacie to wam powiem.
Te kasje to nie sa tak naprawdę kasacje, sa to Magiczne teleportacje do innego wymiaru i przenoszą się na inny świat.
Więcej informacji znajdzie na moim profilu, wszystko jest dokładnie opisane.
 
Do góry