Dyskusja o sytuacji na świecie 200

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Rozwinąłbyś?
Nie, ten screen był na radzie, bo miałem dostęp do Waszej rady, odpisałeś na tą wiadomość, więc nie będę Ci tłumaczył, bo dobrze wiesz, że tak było.
Edit: Nikt z nas nie jest bez winy, każdy radny plemienia, wie przynajmniej o jednym bociarzu w swoim plemieniu i nikt z tym nic nie robi, także nie obwiniam Cię, po prostu pierdolenie, że któreś plemie jest gorsze, bo w zasadzie każdy korzysta z programów...Nie mówiąc o tym, że aktualnie nikt ręcznie nie rozpisuje akcji.
 
Ostatnia edycja:

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Nie, ten screen był na radzie, bo miałem dostęp do Waszej rady, odpisałeś na tą wiadomość, więc nie będę Ci tłumaczył, bo dobrze wiesz, że tak było.
Edit: Nikt z nas nie jest bez winy, każdy radny plemienia, wie przynajmniej o jednym bociarzu w swoim plemieniu i nikt z tym nic nie robi, także nie obwiniam Cię, po prostu pierdolenie, że któreś plemie jest gorsze, bo w zasadzie każdy korzysta z programów...Nie mówiąc o tym, że aktualnie nikt ręcznie nie rozpisuje akcji.
Okej. Z tego, co zrozumiałem, widziałem jakiś screen, na którym osoba miała te 2 nielegalne oprogramowania, tak? Czy może radny plemienia, w którym byłem szaraczkiem, używał botów? Czy jako "odpisałeś na tą wiadomość" masz na myśli, że odpisałem pod postem z tymi oprogramowaniami, czy że odpisałem Tobie, przed chwilą, na FO?
Nie pytałem dlatego, że wiem, o co chodzi, a właśnie z powodu niewiedzy. Nawet nie wiem, o którym świecie piszesz.
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Okej. Z tego, co zrozumiałem, widziałem jakiś screen, na którym osoba miała te 2 nielegalne oprogramowania, tak? Czy może radny plemienia, w którym byłem szaraczkiem, używał botów? Czy jako "odpisałeś na tą wiadomość" masz na myśli, że odpisałem pod postem z tymi oprogramowaniami, czy że odpisałem Tobie, przed chwilą, na FO?
Nie pytałem dlatego, że wiem, o co chodzi, a właśnie z powodu niewiedzy. Nawet nie wiem, o którym świecie piszesz.

Widziałeś screen, na którym radny Twojego plemienia miał 2 nielegalne oprogramowania pokazane. W sumie to na dobrą sprawę nie znaczy, że wiedziałeś jak one działają...
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
właśnie nie pamiętam kto to był, ale świat 99
O panie, bardzo stare dzieje. Radnym w Espadzie na 99 byłem jakieś 5 minut, może nawet krócej. Przyjęli mnie, ale zabronili wypowiadać się na dzielonych ukrytym z Drimsami, bo miałem z nimi spinę o przejęcie... więc pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po uzyskaniu wglądu w ukryte, było przywitanie się na dzielonym z Drimsami. I prawa straciłem xD Jednak jeśli widziałem screen z nielegalnym oprogramowaniem, to nie miałem pojęcia, że nim jest.
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
O panie, bardzo stare dzieje. Radnym w Espadzie na 99 byłem jakieś 5 minut, może nawet krócej. Przyjęli mnie, ale zabronili wypowiadać się na dzielonych ukrytym z Drimsami, bo miałem z nimi spinę o przejęcie... więc pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po uzyskaniu wglądu w ukryte, było przywitanie się na dzielonym z Drimsami. I prawa straciłem xD Jednak jeśli widziałem screen z nielegalnym oprogramowaniem, to nie miałem pojęcia, że nim jest.

Nie pamiętam, te 5 minut to też takie na zasadzie pokazania, że krótko, bo jednak odpisałeś na wiadomość nie tylko na dzielonym z DREAMS, ale rozumiem, że chodzi o krótki okres czasu. Aż tak to nie pamiętam, to jednak ponad 100 światów temu, więc nie oczekuj ode mnie wiedzy na zasadzie tego, kto jak długo był w radzie wrogiego plemienia. Swoją drogą na mnie na tym świecie można od razu słać ticketu, zebrałem wszystko co udało mi się zebrać przez te wszystkie lata gry, plus pare osób mi jeszcze dołożyło w tym tygodniu, więc zamierzam się pobawić. Raczej nie dojdę do topowego plemienia, ale powodzenia życzę Witam w przejmowaniu obrzeży. Obiecuję, że będę chamsko odbijał wszystko z dokładnością do 5ms od Waszych karet.
 
Ostatnia edycja:

Kamcio2013

Repka FO
Wynik reakcji
2.444
Uważam że Zygmek nie upadnie tak nisko by odpisać miecznikowi który ma więcej postów niż reakcji, pisz do mnie to przekażę na sesji masażu
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Spryciulki ze SPEED już trzęsą gaciami przed Wielkim Black Snowem.
Napisali do mnie z jakiegoś konta rabuj dziada, z plemienia rabuj dziada, czy mogę zgruzować swojego sąsiada, bo podpadł 'im'.
Dostanę i deff i offa na wyczyszczenie XD

IKS DE, chcieli żebym się rozbił jak @Isarisu na rozmowie kwalifikacyjnej. I by mieli ze mnie polewę XD

Oczywiście te konto to ich kolejna darma, bo dziwnym trafem położna między SPEED XD

Nie ze mną te numery, jestem od was pięciokrotnie inteligentniejszy i trzykrotnie sprytniejszy.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Zgłaszanie za bota nie ma sensu... na 133 nawet zawołaliśmy Łukasza z supportu na discorda. TanczacyZeBotami ze SPEED (nie pamiętam kto się ukrywał pod tym nickiem, ale ktoś z reprezentacji Polski (@Nitro Cee przypomnisz?) bezczelnie będąc czerwonym wysyłał ataki na DREEMS, 40 osób próbowało wtedy coś z tym zrobić. Sam przyznam jak zobaczyłem tak perfidną grę na bocie (wtedy mi to przeszkadzało, dzisiaj wiem, że nie ma co z tym walczyć, bo @kmic to debil) to nawet dawałem chłopakom jego komendy, żeby sobie z nim poradzili. Ale wracając człowiek teamu plemion dostał do ręki materiały na chłopa (włącznie z tym, że daliśmy na niego filmiki na yt, w których opisuje jak działa bot na swoim koncie(nawet nie zakrył nicku), a i tak nie dostał bana.
Podobna sytuacja na 150...Nawet akcja ticket poszła i support dostawał codziennie od większości T.P.K zgłoszenie na gracza, że czerwony, a kliny i ataki zawsze w 2ms się mieszczą. MEMY na FO to chyba same o tym graczu z 20 stron zajęły, a chłop grał jeszcze miesiąc jakby nigdy nic.
podeszwa to nagminnie robil, wysylal tam z jednej, tej samej wioski szlachte, i w innym ataku offa
dograne 1ms oczywiscie, przypominam, z tej samej wioski kekw

jeszcze apre nickow bylo, ale on najbardziej w pamiec zapadl

i Dreams z malych a nie z duzych wtf
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
nie interesują mnie inne światy i plemiona,, ktore tam grały i co tam robiły , kazdy ma czas żeby dorosnąć . Widac niektórzy potrzebują trochę więcej czasu

nie, nie mówię do Ciebie. mówię do tych , którzy usprawiedliwiają to co sie tutaj dzieje argunentami że w 2016 jakiś Janusz tez był niegrzeczny
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Oczywiście nikogo nie zdziwię jeśli napiszę, że plemię o skrócie 3D jest pod kontrolą SPEED
Nikt się nie spodziewał
Iks de
 
Do góry