Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Sprawdziłem kilka z tych kont i mimo, że zostały założone 2 lata temu, to nie ma po nich śladu na żadnym innym świecie (nie tylko klikałem "akta gracza", ale ręcznie wpisywałem nicki w twstats każdego świata od św.170), przynajmniej tych kilku których szukałem. Najprawdopodobniej był to przygotowany wcześniej pakiet multikont (kupiony lub przygotowany pod ten świat) i nie zdziwiłbym się, jakby był operowany na zlecenie SPEED, jednak przez kogoś z zewnątrz, żeby w razie czego byli zwolnieni z odpowiedzialności.

Generalnie chciałbym wierzyć, że nie była to robota wielu osób i mało kto w plemieniu o tym wiedział, może kogoś pojedyncza inicjatywa nieskonsultowana z nikim innym, ale no w te bajki o tym jak to inne plemię podłożyło speedom darmy to raczej nikt nie uwierzy xd
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.706
Zgłaszanie za bota nie ma sensu... na 133 nawet zawołaliśmy Łukasza z supportu na discorda. TanczacyZeBotami ze SPEED (nie pamiętam kto się ukrywał pod tym nickiem, ale ktoś z reprezentacji Polski (@Nitro Cee przypomnisz?) bezczelnie będąc czerwonym wysyłał ataki na DREEMS, 40 osób próbowało wtedy coś z tym zrobić. Sam przyznam jak zobaczyłem tak perfidną grę na bocie (wtedy mi to przeszkadzało, dzisiaj wiem, że nie ma co z tym walczyć, bo @kmic to debil) to nawet dawałem chłopakom jego komendy, żeby sobie z nim poradzili. Ale wracając człowiek teamu plemion dostał do ręki materiały na chłopa (włącznie z tym, że daliśmy na niego filmiki na yt, w których opisuje jak działa bot na swoim koncie(nawet nie zakrył nicku), a i tak nie dostał bana.
Podobna sytuacja na 150...Nawet akcja ticket poszła i support dostawał codziennie od większości T.P.K zgłoszenie na gracza, że czerwony, a kliny i ataki zawsze w 2ms się mieszczą. MEMY na FO to chyba same o tym graczu z 20 stron zajęły, a chłop grał jeszcze miesiąc jakby nigdy nic.

Na 133 support miał wywalone i praktyczne nic nie reagował.







Takich farm wiosek było wiele. Część zaczynała od nowa i przejmowane były Barbarki. Były zgłaszane ale i tak nikt nic z tym nie robiono. Tak samo na terenie BN były takie farmy wiosek. Widać to na mapie w miejscach sztucznych wysp. Później na 152 widziałem że Jazda podobnie wyspy robiła.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.348
Na 133 support miał wywalone i praktyczne nic nie reagował.






Takich farm wiosek było wiele. Część zaczynała od nowa i przejmowane były Barbarki. Były zgłaszane ale i tak nikt nic z tym nie robiono. Tak samo na terenie BN były takie farmy wiosek. Widać to na mapie w miejscach sztucznych wysp. Później na 152 widziałem że Jazda podobnie wyspy robiła.

Jakie to ma znaczenie? Ważne, że w końcu się ruszyło
 
Do góry