Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
2.646
@Kanarinios.
Mój 1 post był odpowiedzią na struganie czegoś tam w stosunku do 170, gdzie imo ta przewaga bardziej wykreowana niż rzeczywista bo grając tam chwilę po stronie "z przewagą" nie szło tego odczuć w żadnym stopniu. Tym bardziej, że po kolei rekrutaliście kosowników, najpierw z SYN a później GGWP. To ostatnie plemię nie zrobiło nic by wygrać tą wojnę. Nie chcę mi się już rozpisywać na ten temat bo patrząc na odpowiedzi do postów i wywyższanie się to nie mamy za bardzo o czym gadać. Nawet tego, że łatwiej się gra w plemieniu faworycie nie przyznałeś to o czym tu mówić. Pewnie szansa na wygranie świata startując tutaj u Mirka i nie kosując do SPEED jest równie duża a nawet większa niż startując albo kosując do SPEED a sama gra jest równie łatwa by to osiągnąć. Jak dla mnie blaszki nie są miarodajnym wyznacznikiem kto w tej grze jest lepszy a kto gorszy bo zwyczajnie startując ciągle w głównym faworycie te % na wygraną masz największą. Jeśli mielibyśmy się tym kierować to np. Katalon jest najlepszym graczem na plemionach. Czy tak jest? Tworzycie otoczkę jacy to jesteście super a reszta przegrywy. Jak to najlepsi grają w najlepszym plemieniu a jak do Was nie skosują/nie przejdą to będą przegrywami. I później mamy taką paraolimpiadę jak na 170, gdzie kosa kosę pogania i zamiast potępiać kosowników to są. drwiny z osób, które nie chciały tak grać.
Ja już kończę dyskusję z Tobą bo jest ciągle jedna i ta sama gadka i brak szacunku. Kojarzę Cię jaki byłeś kiedyś i wydawałeś się spoko. Obecnie mam wrażenie, że od tych blaszek Ci się trochę odkleiło.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
@Kanarinios.
Mój 1 post był odpowiedzią na struganie czegoś tam w stosunku do 170, gdzie imo ta przewaga bardziej wykreowana niż rzeczywista bo grając tam chwilę po stronie "z przewagą" nie szło tego odczuć w żadnym stopniu. Tym bardziej, że po kolei rekrutaliście kosowników, najpierw z SYN a później GGWP. To ostatnie plemię nie zrobiło nic by wygrać tą wojnę. Nie chcę mi się już rozpisywać na ten temat bo patrząc na odpowiedzi do postów i wywyższanie się to nie mamy za bardzo o czym gadać. Nawet tego, że łatwiej się gra w plemieniu faworycie nie przyznałeś to o czym tu mówić. Pewnie szansa na wygranie świata startując tutaj u Mirka i nie kosując do SPEED jest równie duża a nawet większa niż startując albo kosując do SPEED a sama gra jest równie łatwa by to osiągnąć. Jak dla mnie blaszki nie są miarodajnym wyznacznikiem kto w tej grze jest lepszy a kto gorszy bo zwyczajnie startując ciągle w głównym faworycie te % na wygraną masz największą. Jeśli mielibyśmy się tym kierować to np. Katalon jest najlepszym graczem na plemionach. Czy tak jest? Tworzycie otoczkę jacy to jesteście super a reszta przegrywy. Jak to najlepsi grają w najlepszym plemieniu a jak do Was nie skosują/nie przejdą to będą przegrywami. I później mamy taką paraolimpiadę jak na 170, gdzie kosa kosę pogania i zamiast potępiać kosowników to są. drwiny z osób, które nie chciały tak grać.
Ja już kończę dyskusję z Tobą bo jest ciągle jedna i ta sama gadka i brak szacunku. Kojarzę Cię jaki byłeś kiedyś i wydawałeś się spoko. Obecnie mam wrażenie, że od tych blaszek Ci się trochę odkleiło.
Tak jak juz pisalem, tak sobie dobraliscie sojusznikow.
Nic mi do tego.
Wam nikt nie bronil rekrutowac ludzi, normalnym jest ze jezeli ktos ma przewage to trzeba ja jakos niwelowac, czyz nie?
Nie przyznalem bo to oczywista sprawa, ja nie zaczynalem gry od razu w P!, tylko na poczatku wbijalem randomowo na swiat i dochodzilem tam, gdzie mnie przyjeli :p

A kto pisal, ze blaszki sa miarodajne?
To wlasnie wy tworzycie ta otoczke, bo zawsze jest jakas wymowka.
Sam bys odpowiadal w podobny sposob, gdyby ktos zaczal pisac tak o Twoim plemieniu.
Jezeli nigdy nic nie zrekrutowales i nie miales wsadzonego kreta w zadnej ekipie to szacun -moge sie pokusic nawet o takie slowa, ze wtedy jestescie jedna z najlepszych ekip na plemionach, o ile nie najlepsza.

Po prostu zamiast pierdzielic te oszczerstwa itd, wypada wyciagnac wnioski z danego swiata i zadac sobie pytanie co nie zagralo?
Np w przypadku P! Na 182, nie zagrala dyplomacja, ktora byla wykluczona przez inn⁴e ekipy, po czesci sklad i nagonka na P! I pewnie wiele innych czynnikow.
Wygrali z nami lepsi i tyle, zrobili tak ze nie mielismy zadnego wyjscia w dyplo i szans na froncie.
Jak widac jednak sie da.
Speed skonczylo podobnie na classicu.
A ile mam tych blaszek? Zajrzales chociaz? Spojrz w stopke tutaj na Fo.
Polowe swiatow mam wygrane na coopie, bo sram na te blaszki, dlatego tez na niektorych swiatach oddawalem blaszki za pokonanych.
To jest tylko gra przegladarkowa.

Gdyby mi faktycznie zalezalo na blachach to byl latal niczym katalon na jakies gownoswiaty no i gralbym tylko i wylacznie na swoim koncie, a jak widac czesto gram coopa zeby komus pomoc nawet spoza ekipy P!.
Wiec troche pomysl zanim cos napiszesz ;)

Widocznie to Tobie odbilo i nie potrafisz sie pogodzic z porazka, mowi sie trudno.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Szczerze powiedziawszy to dieslem trzeba robic jakies wieksze traski, ja przez prace malo jezdzilem bo musialem smigac pod ten zjebany mur pod bialorusia xD

Ale dpf losowo ogolnie sie zapala.
Jak bedziesz malo jezdzil to tez sobie spierdolisz EGRa, co wlasnie mi sie przytrafilo w tym tygodniu i 1800zl poszlo w dupe :p
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Szczerze powiedziawszy to dieslem trzeba robic jakies wieksze traski, ja przez prace malo jezdzilem bo musialem smigac pod ten zjebany mur pod bialorusia xD

Ale dpf losowo ogolnie sie zapala.
Jak bedziesz malo jezdzil to tez sobie spierdolisz EGRa, co wlasnie mi sie przytrafilo w tym tygodniu i 1800zl poszlo w dupe :p
Ja dość mocno mieszam jeżeli chodzi o ilość kilometrów, zobaczymy co wyjdzie mi z tego Tourana.
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
Jak często to wypalanie dpf Ci się uruchamia? Właśnie przerzuciłem się na diesla i nie wiem co mnie czeka.

Jak masz diesla z dpf to musisz 1-2 razy w tygodniu przeciągnąć go tak na ostatnim biegu mniej więcej 2.5-3 tyś obrotów. Trasa z minimum 5km. Inaczej z czasem bd. ci się zapychał. Podobno najlepszą opcją jest usunąć DPF i wgrać nowe oprogramowanie, i nic nie będzie cię to kosztować. Jest to karalne jak cię złapią. Inaczej zawsze możesz powiedzieć, że myślałeś, że go nie miałeś.
Jak masz nowy samochód, bądź starszy z DPF to nie jeździć do ASO na uaktualnienie oprogramowania auta. DPF będzie ci się jeszcze szybciej zapychał, często tak robią - nowe eko-warunki.
Taki Diesel na warunki miejskie dla kobiety, która potrafi zmieniać biegi i jeździć z punktu A do B przy krótkich trasach to z czasem szrot...
 
Do góry