Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
2.700
No widzisz Ty miałeś kolegę w radzie ggwp i coś twierdzisz bo on Ci powiedział
A ja byłem w radzie P i wiem kiedy się rozmowy zaczęły.
A jeżeli twierdzisz ze s170 był wygrany bardziej rekru i dyplo niż gra to Ok,
Nie wiesz jak fatalnie wyglądało GO i ile trzeba było włożyć czasu i zasobów by to ogarnąć , jednoczenie nie zaniedbując swojego podwórka.

Myślę że nie ma sensu ciągnąć tego tematu bo każdy ma własną rację. Po prostu czasem ciężko przejść mi wokół jakiegoś postu obojętnie a akurat ggwp to jedna z większych parodii jakie w plemionach widziałem. Niestety "po naszej stronie".

Na północy fakt ogarnięcie GO do dobra robota. Ale na południu obydwaj wiemy jak to wyglądało. Kosa poganiała kosę I ciężko było podjąć jakąkolwiek walkę jak co kilka dni na terenie kolejnego sąsiada lądowaliście z dogranym defem :) trochę mnie to zdemotywowalo wgl. Do grania w plemiona bo nie lubię przesuwania terenu w taki sposób (obojętnie czy jestem beneficjentem czy odwrotnie).
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
A kto nie ma kreta w danej ekipie w tych czasach? Wy tez mieliscie w GO.

A gdybyscie wy ta cala koalicja wygrali swiat w przewadze wtedy to by byl sukces, ktorym mozna sie chwalic? :p
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia Szeryfie
Nie wiem Kanar kto gdzie nie ma kreta, pewnie częściej niż rzadziej jest. Owszem był jakiś kret w GO, przypuszczam że vice versa w Puk też mógł być.

Już Ci odpowiadam, gdybyśmy my wygrali świat w przewadze (ale byście bronili) to byłby taki przeciętny sukces (bez szału). Gdybyśmy wygrali w przewadze (i byście nie bronili) to nie byłby to tak samo sukces, którym NALEŻY się potem chwalić :p

Wiem jaki jest poziom napinaczy na tym forum, ale ja jestem sprawiedliwy w swojej prostolinijności i potrafię na siebie spojrzeć krytycznie, a nie że tu się stawiam wyżej moralnie nad wami :)
 
Wynik reakcji
2.700
To skoro tyle rzeczy wiedziales, czy tam wiedzieliscie, to czemu nikt z tym nic nie robil?
Taka koalicja i wszyscy byli na tyle nieudolni by finalnie przegrac swiat?

To jakie miales te wyzwania?
Tu nawiazujac do poprzedniego posta, co gdyby Sabaty np byly teraz na miejscu P! Czy Speed i ktos by Ci napisal, ze wybierasz tylko topowe ekipy do gry to co bys mu odpowiedzial?
Przeciez te slowa sa totalnie bez sensu.

Aby ekipa stala sie topowa, to musza sami na to jakos zapracowac.
Skoro Ty wolisz jakies randomowe ekipy i przegrywac, to juz Twoja sprawa.

Nikt Ci nie broni wraz z Sabatem wygrywac swiatow, w latwy sposob czy tam trudny.
Tylko zeby Ci potem nikt nie zarzucil, ze wybierasz tylko topowe ekipy i idziecie po latwa wygrana na kazdym swiecie ;)

No właśnie.. to jest podstawowe pytanie. O każdej kosie pisałem wcześniej. W tym osoby wewnątrz ggwp.. gdzie nawet wioski nie tracili po dołączeniu do Was a rada ggwp pisała żeby nie dokładać bo już ogarnie. Tak samo rozmawialiśmy z radnymi bellum i planowaliśmy jakieś zmiany które pozwolą uratować sytuację z ggwp ale blokowali to radni ggwp i Marko polo. Tam nie było nawet chęci by ten świat wygrać. A radni Bell jedynie co mogli zrobić to ogarnąć nam deffa na którąś już akcje.

Zresztą jak znajdę czas mogę przeszukać dysk i jak nie usunąłem go powrzucać screeny jaka parodia tam była.

Większość światów na których grałem nie grałem w topowych plemionach, tworzyłem je od zera, z ludzi z łapanki, uczyłem. Dużo ciężej się gra w małym plemieniu przeciwko dużemu niż odwrotnie. A światów miałem sporo. Jestem zadowolony z tego co w tej grze ugrałem i zasad jakimi się kierowałem. Zarówno indywidualnie jak i jako plemię.

Nigdy nie miałem takich aspiracji ;) Po 133 mogłem kontynuować dowodzenie na 152. Nie chciałem i nawet poprosiłem aby nie dodawali mnie do rady. Zresztą Sabat pode mną a Sabat pod innymi to całkiem inne plemiona. Ale to chyba jak każde.

Wiadomo każdy ma inne podejście. Większość pewnie tak jak Ty. Mnie zawsze ciągnęły trudne sytuacje a gdy było łatwo to nie miałem weny do grania (przelany front na 50 czy 133 byłem afk bo nie chciało mi sie brać darm). Z reguły kończyłem tez grę kiedy po prostu już mi się nie chciało /nie widziałem sensu poświęcania czasu / nie chciałem kończyć w masowce albo grać już w danym plemieniu).

Już napisałem że wygranie świata przez Sabat to był cel, który zrealizowałem i temat zamknąłem. Dla mnie ta gra to już tylko stare zdjęcie na szafie. Pewnie nie raz wrócę ale już bez większego angażowania się ;)
 
Ostatnia edycja:

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
No właśnie.. to jest podstawowe pytanie. O każdej kosie pisałem wcześniej. W tym osoby wewnątrz ggwp.. gdzie nawet wioski nie tracili po dołączeniu do Was a rada ggwp pisała żeby nie dokładać bo już ogarnie. Tak samo rozmawialiśmy z radnymi bellum i planowaliśmy jakieś zmiany które pozwolą uratować sytuację z ggwp ale blokowali to radni ggwp i Marko polo. Tam nie było nawet chęci by ten świat wygrać. A radni Bell jedynie co mogli zrobić to ogarnąć nam deffa na którąś już akcje.

Zresztą jak znajdę czas mogę przeszukać dysk i jak nie usunąłem go powrzucać screeny jaka parodia tam była.

Większość światów na których grałem nie grałem w topowych plemionach, tworzyłem je od zera, z ludzi z łapanki, uczyłem. Dużo ciężej się gra w małym plemieniu przeciwko dużemu niż odwrotnie. A światów miałem sporo. Jestem zadowolony z tego co w tej grze ugrałem i zasad jakimi się kierowałem. Zarówno indywidualnie jak i jako plemię.

Nigdy nie miałem takich aspiracji ;) Po 133 mogłem kontynuować dowodzenie na 152. Nie chciałem i nawet poprosiłem aby nie dodawali mnie do rady. Zresztą Sabat pode mną a Sabat pod innymi to całkiem inne plemiona. Ale to chyba jak każde.

Wiadomo każdy ma inne podejście. Większość pewnie tak jak Ty. Mnie zawsze ciągnęły trudne sytuacje a gdy było łatwo to nie miałem weny do grania (przelany front na 50 czy 133 byłem afk bo nie chciało mi sie brać darm). Z reguły kończyłem tez grę kiedy po prostu już mi się nie chciało /nie widziałem sensu poświęcania czasu / nie chciałem kończyć w masowce albo grać już w danym plemieniu).

Już napisałem że wygranie świata przez Sabat to był cel, który zrealizowałem i temat zamknąłem. Dla mnie ta gra to już tylko stare zdjęcie na szafie. Pewnie nie raz wrócę ale już bez większego angażowania się ;)
To juz wasza sprawa, ze takich sojusznikow sobie dobraliscie :p
Trzeba bylo grac normalnie, a nie w przewadze.
No ale Ty lubisz wyzwania ;)

Dlatego tutaj sie wybronisz skoro juz nie kontynuujecie projektu i nikt wam nie zarzuci, ze wygraliscie slabe swiaty poprzez rekrutacje, krety itd.
Nie wazne, czy wrog mial przewage, czy tez nie :p

W sumie grajac w P!, uwazam ze zaden ze swiatow nie byl slaby/latwy, a czemu? bo kazdy swiat byl po prostu inny.
Bywaly te latwiejsze, ale bywały tez te ciezsze jak np sw137.
Najczesciej i tak zdarzalo sie, ze wiekszosc swiatow wrog mial przewage nad nami i to znaczacą.
Wiadomo, nie przypisuje tutaj zwyciestw glownie tylko P!, bo sojusznicy tez mieli w tym swoj udział.

Tak samo nikt nie broni grac zadnej ekipie na kretach, rekrutacjach itd.
Nie wiem czemu kazdy to zarzuca, bo gralem juz w kilku ekipach i w kazdej ekipie mialo to miejsce.
To jest element tej gry, czy chcemy czy nie trzeba sie z tym pogodzic.
Wrog tez korzysta ze wszystkiego co moze, w taki sposob by jego plemie na tym cos zyskalo - to jest normalna kolej rzeczy.


@Szeryf z Nottingham

No wlasnie, kazde plemie "Orze jak moze", jezeli cos ma przyniesc korzysc danej ekipie, to kazda normalna ekipa to wykorzysta.
To nie jest nic nowego, zawsze tak bylo i bedzie.

Czyli sugerujesz, ze nie broniliscie sie na tym 170 swiecie cala tą koalicja? :p wiec nie nalezy sie tym chwalic?
W sumie ja tam nie wychwalam tego swiata, po prostu nie lubie jak ktos gra w takiej przewadze, dla mnie to jest pizdograjstwo i zdania nie zmienie.
Gdyby P! czy Speed, czy Witam gralo w taki sposob to nigdy bym z nimi nie zagral, nie toleruje takiej gierki.
Dla mnie to wstyd i ujma, jednoczesnie swiadczy to rowniez o tym, ze ekipa w ktorej gram jest na tyle nieudolna w grze, ze musi sie posuwać do takiego czegos.

No ale kto tam co woli xD

Gdybym postawil sie w waszej sytuacji wtedy na swiecie 170 i bym przegral majac przewage, to po prostu glupio by mi bylo pisac tu takie rzeczy.
Bo caly czas by mi siedzialo w glowie to, ze pomimo przewagi na swiecie jakims cudem dostalismy wpierdziel.
I tu jest wlasnie ta mentalnosc, nie wazne jak zagrasz i co zrobisz i jaka sytuacja bedzie na swiecie, zawsze ktos przyjdzie i Ci cos zarzuci jezeli juz ugrasz dany swiat.
 
Ostatnia edycja:

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
@Szeryf z Nottingham

No wlasnie, kazde plemie "Orze jak moze", jezeli cos ma przyniesc korzysc danej ekipie, to kazda normalna ekipa to wykorzysta.
To nie jest nic nowego, zawsze tak bylo i bedzie.

Czyli sugerujesz, ze nie broniliscie sie na tym 170 swiecie cala tą koalicja? :p wiec nie nalezy sie tym chwalic?
W sumie ja tam nie wychwalam tego swiata, po prostu nie lubie jak ktos gra w takiej przewadze, dla mnie to jest pizdograjstwo i zdania nie zmienie.
Gdyby P! czy Speed, czy Witam gralo w taki sposob to nigdy bym z nimi nie zagral, nie toleruje takiej gierki.

Nie, nie każda wszystko wykorzysta, ale wiele wykorzystuje co nie znaczy że to dobrze.

Dokładnie to sugeruję, tak naprawdę to głównie zarząd P lata po FO i wali konia do wygranych światów nawet niepytani XD
Speed na przykład tak nie robi. Wiem że akurat Ty tego nie robisz akurat względem 170 i bardzo dobrze. A co pizdograjstwa, to jest rzeczą naturalną i zgodną z uwarunkowaniem ludzkim, że trwają sojusze akurat takie na jakie jest potrzeba. Zbyt przesadzone rozmachem i niedostateczne się rozpadają, a stworzenie sojuszu po jednej stronie często wywołuje go po drugiej. Moim zdaniem na 170 P! przesadziło w jedną stronę, a na 182 z kolei tego elementu zabrakło (z powodu braku chętnych, dlatego jak wiemy ten projekt się zakończył). Amen
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Nie, nie każda wszystko wykorzysta, ale wiele wykorzystuje co nie znaczy że to dobrze.

Dokładnie to sugeruję, tak naprawdę to głównie zarząd P lata po FO i wali konia do wygranych światów nawet niepytani XD
Speed na przykłąd tak nie robi. Wiem że akurat Ty tego nie robisz akurat względem 170 i bardzo dobrze. A co pizdograjstwa, to jest rzeczą naturalną i zgodną z uwarunkowaniem ludzkim, że trwają sojusze akurat takie na jakie jest potrzeba. Zbyt przesadzone rozmachem i niedostateczne się rozpadają, a stworzenie sojuszu po jednej stronie często wywołuje go po drugiej. Moim zdaniem na 170 P! przesadziło w jedną stronę, a na 182 z kolei tego elementu zabrakło (z powodu braku chętnych, dlatego jak wiemy ten projekt się zakończył). Amen
Kazda, w zyciu realnym podczas wojen tez ludzie wykorzystywali informacje itd zeby odniesc na tym korzysc dla siebie.
Czego nie rozumiesz Szeryfie?

No wlasnie nie, bo nikt tu z P! nie poruszyl tych tematow teraz i w zasadzie po 182 ludzi z P! na forum zbytnio nie widac.
Ci co graja dalej rozeszli sie po roznych ekipach i sie nie udzielaja.
Temat wraca jak ktos wlasnie zacznie pisac w jaki sposob P! wygrywalo swoje swiaty itd.

Czyli co, dajmy na to co drugi swiat na P!/Speed teraz nawet i na Witam musza powstawac koalicje, bo ludzie sa na tyle nieudolni, ze nie poradza sobie bez przewagi?

na 182 skonczylo sie jak skonczylo, bo wiedzieli, ze na koniec 1vs1 z P! nikt nie bedzie mial szans, wiec lepiej bylo nas wyeliminowac w midgamie ;p
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Kazda, w zyciu realnym podczas wojen tez ludzie wykorzystywali informacje itd zeby odniesc na tym korzysc dla siebie.
Czego nie rozumiesz Szeryfie?

No wlasnie nie, bo nikt tu z P! nie poruszyl tych tematow teraz i w zasadzie po 182 ludzi z P! na forum zbytnio nie widac.
Ci co graja dalej rozeszli sie po roznych ekipach i sie nie udzielaja.
Temat wraca jak ktos wlasnie zacznie pisac w jaki sposob P! wygrywalo swoje swiaty itd.

Czyli co, dajmy na to co drugi swiat na P!/Speed teraz nawet i na Witam musza powstawac koalicje, bo ludzie sa na tyle nieudolni, ze nie poradza sobie bez przewagi?

na 182 skonczylo sie jak skonczylo, bo wiedzieli, ze na koniec 1vs1 z P! nikt nie bedzie mial szans, wiec lepiej bylo nas wyeliminowac w midgamie ;p
To Ty nie rozumiesz, to jest śmieszna gra internetowa w wioski a nie prawdziwa wojna. Tutaj nikt nie walczy o życie, ani wyższe wartości (poza Black Snowem oczywiście). Ludzie na forum się nudzą i trollują, a wy z radością wchodzicie w dyskusję za każdym razem. Dlatego ponownie Speedów nikt nie prowokuje, a was owszem.

Ja nie demonizuję P! na 182 (zgadzam się z Tobą w 100%), tylko mówię że na 170 sami pierwsi złożyliście koalicję. Tutaj masz i Witam i Speed, losowych graczy z Pedalsów co sobie obserwją świat z obrzeży i jeszcze kilka ekip, więc może będzie fajnie. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ^^
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
To Ty nie rozumiesz, to jest śmieszna gra internetowa w wioski a nie prawdziwa wojna. Tutaj nikt nie walczy o życie, ani wyższe wartości (poza Black Snowem oczywiście). Ludzie na forum się nudzą i trollują, a wy z radością wchodzicie w dyskusję za każdym razem. Dlatego ponownie Speedów nikt nie prowokuje, a was owszem.

Ja nie demonizuję P! na 182 (zgadzam się z Tobą w 100%), tylko mówię że na 170 sami pierwsi złożyliście koalicję. Tutaj masz i Witam i Speed, losowych graczy z Pedalsów co sobie obserwją świat z obrzeży i jeszcze kilka ekip, więc może będzie fajnie. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ^^
Wiedzialem, ze bedziesz o tym pisal xDDD

No nas satysfakcjonowalo jak co swiat zakladaliscie obsrane gacie na siebie i podpisywaliscie te smieszne koalicje.
Z tego co widze to Speedów rowniez zaczepiaja, ze wygrywaja ogorkowe swiaty i ida na latwizne poprzez krety itd.

Z tego co ja pamietam, to wy sie pierwsi podpisaliscie z Bellum i ggwp.

@Satynowa Pisze z sensem, bo musi znalezc jakas wymowke ja gdybym przegral w przewadze, jeszcze wiedzac kto ma kose wbic i kto kretuje itd to bym sie chyba spalil ze wstydu i wiecej sie nie pokazal na plemionach.
 
Ostatnia edycja:

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Wiedzialem, ze bedziesz o tym pisal xDDD

No nas satysfakcjonowalo jak co swiat zakladaliscie obsrane gacie na siebie i podpisywaliscie te smieszne koalicje.
Z tego co widze to Speedów rowniez zaczepiaja, ze wygrywaja ogorkowe swiaty i ida na latwizne poprzez krety itd.

Z tego co ja pamietam, to wy sie pierwsi podpisaliscie z Bellum i ggwp.

@Satynowa Pisze z sensem, bo musi znalezc jakas wymowke ja gdybym przegral w przewadze, jeszcze wiedzac kto ma kose wbic i kto kretuje itd to bym sie chyba spalil ze wstydu i wiecej sie nie pokazal na plemionach.
Jacy WY, miałem styczność z Playersami tylko na 170. Puk się podpisało z Bellum już miesiąc/dwa po przymierzu P!-Jutro-GO i to z konieczności w odpowiedzi na ten sojusz. Wiem że nie kłamiesz (kłamstwo jest z definicji świadome), więc po prostu się mylisz w tej sprawie Kanar. A podpisanie się w ggwp to w ogóle była karykatura dyplomacji :(

Muszę się poprawić, Speed faktycznie trochę zaczepiają (wielokrotnie mniej niż P!) i jak widać oni tego nie łykają do tego stopnia.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Jacy WY, miałem styczność z Playersami tylko na 170. Puk się podpisało z Bellum już miesiąc/dwa po przymierzu P!-Jutro-GO. Wiem że nie kłamiesz (kłamstwo jest z definicji świadome), więc po prostu się mylisz w tej sprawie Kanar. A podpisanie się w ggwp to w ogóle była karykatura dyplomacji :(

Muszę się poprawić, Speed faktycznie trochę zaczepiają (wielokrotnie mniej niż P!) i jak widać oni tego nie łykają do tego stopnia.
No i na to smieszne trojprzymierze, trzeba bylo zebrac koalicje przewagi i majac takiego goscia w ekipie jak OW, ktory mial informacje na kazdy temat i wiedzial o wszystkim finalnie przegrac? xD eh.

Na wasze szczescie P! juz skonczylo kariere, wiec teraz bedziecie sie mogli wykazac Szeryf i OW, mam nadzieje, ze nie bedziecie chodzic na latwizne w swoich ekipach bo bede biegal za wami i to wytykal :p
Zadnych kretow, zadnego rekru, zadnych kos i najlepiej dyplomacja samemu przeciwko calemu swiatu inaczej uznam, ze ten swiat byl ugrany na latwizne xD
Pryznasz, ze to bedzie wygladalo komicznie?
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
@Satynowa Pisze z sensem, bo musi znalezc jakas wymowke ja gdybym przegral w przewadze, jeszcze wiedzac kto ma kose wbic i kto kretuje itd to bym sie chyba spalil ze wstydu i wiecej sie nie pokazal na plemionach.
Ej nio nie mów tak bo zaraz se bedziesz sam w te konie grał!
przeciwników trzeba szanować
ja w dyscyplinie mierzenia się na siusiaki odpadam w przedbiegach z oczywistych powodów .
ładnie się tu bawcie , buziaki paaa
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
No i na to smieszne trojprzymierze, trzeba bylo zebrac koalicje przewagi i majac takiego goscia w ekipie jak OW, ktory mial informacje na kazdy temat i wiedzial o wszystkim finalnie przegrac? xD eh.

Na wasze szczescie P! juz skonczylo kariere, wiec teraz bedziecie sie mogli wykazac Szeryf i OW, mam nadzieje, ze nie bedziecie chodzic na latwizne w swoich ekipach bo bede biegal za wami i to wytykal :p
Zadnych kretow, zadnego rekru, zadnych kos i najlepiej dyplomacja samemu przeciwko calemu swiatu inaczej uznam, ze ten swiat byl ugrany na latwizne xD
Pryznasz, ze to bedzie wygladalo komicznie?
No na moje szczęście poświęciłem kilka miesięcy na grę na 182 w P! żeby nic z tego nie wyszło, dzięki łaskawco XD
Mylisz się w zeznaniach Kanar, od miesięcy mówisz jak to emeryturka, że 200 to ostatni świat a teraz obiecujesz zostać nowym Blackiem. Kosy to na razie mi się udało 2 dostać, więc bilans jest dobry. Tu nie chodzi o to że złe P! podrzuca krety i robi rekrutacje, tylko o to że żadne inne plemię nie gada w kółko rok w rok o swoich zwycięstwach sprzed lat.

Przyznam że komicznie by było gdybyś został FOntowcem na 100%, uśmieję się.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
No na moje szczęście poświęciłem kilka miesięcy na grę na 182 w P! żeby nic z tego nie wyszło, dzięki łaskawco XD
Mylisz się w zeznaniach Kanar, od miesięcy mówisz jak to emeryturka, że 200 to ostatni świat a teraz obiecujesz zostać nowym Blackiem. Kosy to na razie mi się udało 2 dostać, więc bilans jest dobry. Tu nie chodzi o to że złe P! podrzuca krety i robi rekrutacje, tylko o to że żadne inne plemię nie gada w kółko rok w rok o swoich zwycięstwach sprzed lat.

Przyznam że komicznie by było gdybyś został FOntowcem na 100%, uśmieję się.

Moja wina, ze tamci sie zesrali? :D
No i byla emeryturka, a teraz z niej wrocilem po przerwie i za namowami zagralem na s200, zeby Cie troche pofejkowac pozniej bo lubisz.
Pokaz mi gdzie tutaj ktos pisal o tym jakie P! jest zajebiste i zaczal ten temat :p
Przeciez to sie od Ciebie zaczelo i Ochrony Wioski XD

Szkoda by mi bylo czasu, zeby nie grajac na danym swiecie/swiatach ciagle sie tutaj udzielac.
Bez przesady, do Choroszczy mi nie po drodze.

@Satynowa

To nie jest mierzenie sie na siusiaki, tylko normalna dyskusja poprzez argumentowanie danej sytuacji.
Jezeli tak to postrzegasz to juz Twoja sprawa.

Nie bede gral sam, bo wtedy sam bede musial sie fejkowac, a tak mam jeszcze Szeryfa do tego.
Na tym swiecie cale zagrody beda w niego latały.
Wezme nawet @boh12prawdziwy na coopa i mi pomoze.
 
Do góry