Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.419
Moja wina, ze tamci sie zesrali? :D
No i byla emeryturka, a teraz z niej wrocilem po przerwie i za namowami zagralem na s200, zeby Cie troche pofejkowac pozniej bo lubisz.
Pokaz mi gdzie tutaj ktos pisal o tym jakie P! jest zajebiste i zaczal ten temat :p
Przeciez to sie od Ciebie zaczelo i Ochrony Wioski XD

Szkoda by mi bylo czasu, zeby nie grajac na danym swiecie/swiatach ciagle sie tutaj udzielac.
Bez przesady, do Choroszczy mi nie po drodze.
Twoja że łykasz wszystko jak pelikan xD
Fajnie że wróciłeś, bo jesteś moim ulubionym dinozaurem forumowym.

Tu sam zacząłeś lekko temat:
Tu pisząc "s170 - Puk! [LOSE] [*]" zażartowałeś zaczynając dyskusję, bo to się ściśle łączy ze zwycięzcą 170.
Zazdrosc bywa najgorsza Szeryfie, lepsze murki stawiaj lepiej w twierdzy bo latwo Ci zamek spalic.

s170 - Puk! [LOSE] [*]

@Szeryf z Nottingham w jakim transie? wysylka po 10-15 fejkow z wsi ze zwiadem glownie, to jest dla Ciebie cala zagroda? xD
Tu ja wykonałem tylko autoironię:
Pracuję nad tym, zawsze chciałem być piekarzem.

Świat 182 P! [*]

Tak więc nie ja i Ochrona Wioski zaczęliśmy, tylko Ty xD
A co do Choroszczy, skąd wiesz jak będzie Twoje życie wyglądać za 20 lat dajmy na to. Nigdy nic nie wiadomo
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.602
Twoja że łykasz wszystko jak pelikan xD
Fajnie że wróciłeś, bo jesteś moim ulubionym dinozaurem forumowym.

Tu sam zacząłeś lekko temat:

Tu pisząc "s170 - Puk! [LOSE] [*]" zażartowałeś zaczynając dyskusję, bo to się ściśle łączy ze zwycięzcą 170.

Tu ja wykonałem tylko autoironię:


Tak więc nie ja i Ochrona Wioski zaczęliśmy, tylko Ty xD
A co do Choroszczy, skąd wiesz jak będzie Twoje życie wyglądać za 20 lat dajmy na to. Nigdy nic nie wiadomo
Ale mi chodzi o to, ze ja nie latam po forach i nie zaczepiam innych ekip i nie pisze jakie to P! Jest zajebiaszcze.
Po prostu odpisuje wtedy, gdy ktos przypuszcza atak jako iz jestem z ta ekipa powiazany i wladowalem ogrom czasu grajac w niej.

Sam jestes dinozaur chlopie

No czyli to Ty lyknales z tym Puk xD

Jakby moje zycie mialo tak wygladac to bym sie sam rzucil za burte do pacyfiku.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Ad masz urodziny ???
Wszystkiego najlepszego ! Zwycięstwa na następnych 10 światach i tylko miłości <3 :*
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.419
Ale mi chodzi o to, ze ja nie latam po forach i nie zaczepiam innych ekip i nie pisze jakie to P! Jest zajebiaszcze.
Po prostu odpisuje wtedy, gdy ktos przypuszcza atak jako iz jestem z ta ekipa powiazany i wladowalem ogrom czasu grajac w niej.

Sam jestes dinozaur chlopie

No czyli to Ty lyknales z tym Puk xD

Jakby moje zycie mialo tak wygladac to bym sie sam rzucil za burte do pacyfiku.
Okej Kanar, wybaczam Ci tę samoobronę.
Konto w grze założyłem przed Tobą chyba, ale IRL i na FO jesteś starszy szeregowy Triceratops.
Ja się broniłem przed pomówieniem, bo w odróżnieniu od 5467385638 razy przegadanego toku kariery P! los Puk nie jest powszechnie wiadomy. Ale możemy powiedzieć, że łyknąłem bo to w sumie prawda.

Jak już się rzucisz za burtę, to widzimy się w Zihuatanejo.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.602
Ad masz urodziny ???
Wszystkiego najlepszego ! Zwycięstwa na następnych 10 światach i tylko miłości <3 :*
A no mam, dzieki.
Oby tylu swiatow juz jednak nie bylo.

@Szermet dlatego trzeba pic z glowa xD

@Szeryf z Nottingham

To kiedy zalozyles? To sam jestes dinozaur jak wczesniej.
W rl starszy jestem od Ciebie?
Dlatego nie ma co poruszac tej kariery, ja to robie jedynie w odpowiedzi komus.
Sam z siebie nie poruszam tego tematu :p
Zreszta ile ludzi tyle opinii.
 
Ostatnia edycja:
Do góry