Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.713
Kurde nie wiem teraz komu wierzyć.





Husqa z doświadczenia wiem, że zawsze najmądrzej gada.
Faktem jest, że nikt na tym serwerze nie będzie faworytem w walce 50/50 przeciwko SPEED nawet w obecnej ich formie, która mocno odbiega od tego co prezentowali sobą wcześniej(mowa o jakości i zaangażowaniu graczy). Wyeliminowanie SPEED sprawia, że faworyt nie jest jasny - bo w grze najbardziej liczyłoby się APK i Nki. SPEED do czasu finału złapie tyle terenu, że nawet fuzja APK z Ares nic nie da, tym bardziej, że w ARESach jakości nie znajdą by zastąpić wypalenie w graczach APK, którzy od early game muszą bić się na mocnym froncie z Witam.

Na 182 koalicja szybko wyeliminowała P!, i każdy wie jak później wyglądał świat. :)
 
Wynik reakcji
90
@Wilk z Północy.
To Ty jesteś wielkim założycielem plemienia LAS?
No nie, ale myślę że mentalnie nim bylem, dla mnie gracze coś znaczą nie wioski, widzisz ti ma z 5000 ja 40 i mam 4:0, frontowcy mnie omijają, uciekają ^^

Ale to jest chuj ja się pytam czemu WITAM wjeżdża w kumpli !! KOOOOOSA !!!!!! tacy kumple, ktoś pisał że to plemiona a nie indywidualna gra, Czekaj kaczownik, witam pomożecie nam drużyno czy dojedziecie od tyłu?????????
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.713
No nie, ale myślę że mentalnie nim bylem, dla mnie gracze coś znaczą nie wioski, widzisz ti ma z 5000 ja 40 i mam 4:0, frontowcy mnie omijają, uciekają ^^

Ale to jest chuj ja się pytam czemu WITAM wjeżdża w kumpli !! KOOOOOSA !!!!!! tacy kumple, ktoś pisał że to plemiona a nie indywidualna gra, Czekaj kaczownik, witam pomożecie nam drużyno czy dojedziecie od tyłu?????????
Na specialu 26 też prowadziłeś LAS?
 
Wynik reakcji
90
Na specialu 26 też prowadziłeś LAS?
Nie, to moja pierwsza przygoda, na specjalu grałem w "klasa" kiedyś.

Dołączyłem do lasu, o myślę że godnie go reprezentuje do tej pory , niby wojna z Węgrami była, dużo było trzeba poświęcić ale ich niema, a komentarz plemion które zaczynały od członu darm... to ja widzę frontowcow ti xddddddddddddd

No kurwa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.422
Faktem jest, że nikt na tym serwerze nie będzie faworytem w walce 50/50 przeciwko SPEED nawet w obecnej ich formie, która mocno odbiega od tego co prezentowali sobą wcześniej(mowa o jakości i zaangażowaniu graczy). Wyeliminowanie SPEED sprawia, że faworyt nie jest jasny - bo w grze najbardziej liczyłoby się APK i Nki. SPEED do czasu finału złapie tyle terenu, że nawet fuzja APK z Ares nic nie da, tym bardziej, że w ARESach jakości nie znajdą by zastąpić wypalenie w graczach APK, którzy od early game muszą bić się na mocnym froncie z Witam.

Na 182 koalicja szybko wyeliminowała P!, i każdy wie jak później wyglądał świat. :)
Po pierwsze w Aresach ukrytych jest trochę wartościowych graczy pod innymi nickami, więc nie byłbym takim pesymistą. Po drugie wojna z Witam bynajmniej nas nie wypala. Wręcz przeciwnie, to wspaniała okazja żeby odsiać ziarno od plew, co dzieje się cały czas. Skład się wyostrza, zarząd uczy się na błędach :)
 
Wynik reakcji
418
Po pierwsze w Aresach ukrytych jest trochę wartościowych graczy pod innymi nickami, więc nie byłbym takim pesymistą. Po drugie wojna z Witam bynajmniej nas nie wypala. Wręcz przeciwnie, to wspaniała okazja żeby odsiać ziarno od plew, co dzieje się cały czas. Skład się wyostrza, zarząd uczy się na błędach :)
A ci wartościowi gracze to z waszej koalicji czy wroga? :D
 

pogromcaap

Miecznik
Wynik reakcji
100
Potwierdzam, pajton nie raz chciał się podpisywać to z tym, to z tym, żeby było łatwiej.
A ponoć miał okazje dużo wcześniej, zanim Speed, to klepnęło i to bez oddawania blaszek :oops:
I tak grając było by łatwiej wygrać świat, ale jednak nie zawsze o to chodzi...
Więc nasi gracze mu to wybili z głowy, musiał posłuchać, szkoda tylko że tak późno, bo większość chciała się wcześniej bić i wychodzi na to, że była by to lepsza opcja niż przeczekanie.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie, raczej łatwo nie będzie, ale obym się mylił :p

eNki nigdy nie grały dyplomatycznie w dużej przewadze i na szczęście, to się nie zmieni na tym świecie.

A Hałs, no to cóż, szkoda, kiedyś grał z nami...
Ale odkąd gra w APK, to się ładnie odkleił.
Wszędzie im wjeżdża w tyłek, a innych krytykuje, nawet jak nie gra na danym świecie.
Z czasem na 150 skończył, ale wie najlepiej...
Tutaj skończył, ale wypisuje kocopoły, że masakra. Choćby taka, że kilka razy pisał, że eNki biją się z Klasykami, nawet podstawowych rzeczy nie wie xd

Powodzenia Aresom i eNkom, bo to te plemiona będą miały chyba w najbliższym czasie największy sprawdzian :)
Hmn.. Co innego pamiętam ze świata 100.
Enki (+sojusznicy, nazwy padły wcześniej, nie pamiętam ich) będąć w ćwiartce północno-zachodniej bili w ćwiartkę północno-wschodnią ( KOS i ORAMY- sojusznicy APK)
Dodatkowo Enki miały sojusz z HOTS i pon z Kehots, czyli bezpieczną granice z ćwiartką południowo zachodnią, która waliła z kolei w ćwiartkę południową-wshodnią ( SPEED+ Geh+LEGEND+rvf)

Każdy kto tam gra, dobrze wie ,że na początku ( przez dłuższy okres czasu) APK waliło całym potencjałem w SPEED, nie bijąc w koalicję enek.

Sytuacja wyglądała w ten sposób, że w praktyce cały zachód walił akcjami na wschód, a wschód był podzielony i walczył między sobą mając jakieś 25% do 25% wiosek świata w przybliżeniu...

Na szczęście enki wpadły na genialny pomysł, żeby zdobyć kolejnego sojusznika na świecie ( mało ich było) i przeciągnęło GEH na swoją stronę. Geh, które mając sojusz do końca świata, w nocy wjechało w swojego sojusznika)... pierwszego dnia będąc na minusie w wioskach, a następnego kilkaset wiosek na minusie)

I śmiało mogę powiedzieć, że tym ruchem umożliwiliście dogadanie się APK ze SPEED i przegraliście jubileuszowy 100<rotfl>

mieć cały zachód i żeby było mało jak wschód ze sobą walczy... xd rzeczywiście nie mieliście nigdy dużej dyplomatyczenj przewagi:rolleyes:
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.713
Po pierwsze w Aresach ukrytych jest trochę wartościowych graczy pod innymi nickami, więc nie byłbym takim pesymistą. Po drugie wojna z Witam bynajmniej nas nie wypala. Wręcz przeciwnie, to wspaniała okazja żeby odsiać ziarno od plew, co dzieje się cały czas. Skład się wyostrza, zarząd uczy się na błędach :)
Nie zrozumiałes.
Przypuśćmy, że wygracie z Witam, pózniej wygracie z TI - na koniec czeka was 50/50 z SPEED albo !N!.
Zrób sobie teraz skrina swojego składu i porównaj ile z tych osób zobaczysz na froncie finałowym. :)

///edit:
A co do graczy Aresów się głębiej nie wypowiem - sam fakt, że na ich wioski frontowe wskakują gracze z APK mówi samo za siebie.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.422
Nie zrozumiałes.
Przypuśćmy, że wygracie z Witam, pózniej wygracie z TI - na koniec czeka was 50/50 z SPEED albo !N!.
Zrób sobie teraz skrina swojego składu i porównaj ile z tych osób zobaczysz na froncie finałowym. :)

///edit:
A co do graczy Aresów się głębiej nie wypowiem - sam fakt, że na ich wioski frontowe wskakują gracze z APK mówi samo za siebie.
Pewnie nie wszystkich, ale to raczej wynika z tego że miesiące mijają i ludziom się zmienia życie. To że akurat teraz jest wojna a nie łykanie darmowych wiosek, moim zdaniem tego nie zmienia. Wypalenie to miało miejsce na 182, tutaj daleko jeszcze do tego

///edit:
No bo front jest za długi, tych wartościowych aż tyle tam nie ma xd
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.383
Murek a kto pierwszy upadł, N, czy oramy? Kto pierwszy upadł, N czy kebaby? Z jednymi i drugimi mieliśmy na plusie staty i jedni i drudzy musieli być ratowani przez APK (ty zdaje się z Oraczy dostałeś zapke). APK i N spędziło połowę jubileuszu ratując padających sojuszników, tylko APK mogło polegać na speed ostatecznie a nam kehots świat przegrało. W wojnie APK vs N na s100 gdyby nie południe świata szczerze mówiąc nie wiem kto by wygrał gdybyśmy dostali opcje dogrania do końca 1v1

Wiele zlego moge o HOTS napisac , jeszcze wiecej zlego o jednym radnym , pewnie kazdy wie o ktorym. Wiesz z czego cie pamietam z 100? Z tego screena po nocy dlugich nozy ,,O patrzcie wlasnie speed chyba przegralo swiat'' czy jak to lecialo?
Pare faktow :
- bylismy pokretowani w cholere przez Speed , pol naszego frontu polnocnego bylo z nimi dogadane no ale to jest cena rekrutacji czegos tak podrzednego i nie ludzkiego jak BERET
- jezeli chodzi o pomoc na zastach to tylko agnieszka i chyba General Artur cos pomagali innych nie pamietam bo ich pewnie nie bylo i na bank nie bylo ciebie w tym gronie bo byles zajety wojowaniem na forum ogolnym i snuciem pieknych wierszy o akcjach na 2 przejecia
- KE to byli emeryci nie tylko z nazwy , wiekszosc problemow ogranizacyjnych HOTS wynikala z KE
- w momencie jak padla GEH nie pomogliscie nam w zaden sposob , a nie przepraszam wzieliscie 200 wiosek razem z ABW i kazda obstawiliscie na 30 offow i fajrant pora na csa
- w pewnym momenie jak juz GEH rzucila kontami razem z Podeszwa we dwoch siedzielismy na 15-20 kontach na zastach (to bylo jeszcze przed limitem 3 na konto) inni tez pomagali co wypalilo graczy potem poszlo domino jak speed dostalo zastrzyl 8k wiosek
- wszystkie nasze akcje byly nie udane bo krety + sie okazalo potem ze stronka do rozpisywania rozkazow byla wlasnoscia gracza speed wiec jest duza szansa ze i z niej brali info

Nie masz prawa pisac ze HOTS przegralo wam swiat jak sami nie zrobiliscie za duzo zeby go wygrac.
 
Do góry