Dyskusja o sytuacji na świecie 200

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.979
Ah, czyli ta fuzja z witam to po to żeby mieć boty po swojej stronie?

Poza tym wczoraj twój współplemieniec roccat pisał że w apk też są boty, mam zacytować? :D

No napisałem po prostu fakt, ludzie z APK też oberwali banami, co zresztą było sprawdzane. Nawet słowem się nie zająknąłeś, ale do budowania narracja, jakie to Witam nie jest złe, to byłeś jednym z pierwszych.

PS. Resztę twoich odklejonych take'ów pominę, bo tego nie da się skomentować na trzeźwo, a chyba sam byłeś pod wpływem narkotyków, wypisując takie bzdury.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.422
No napisałem po prostu fakt, ludzie z APK też oberwali banami, co zresztą było sprawdzane. Nawet słowem się nie zająknąłeś, ale do budowania narracja, jakie to Witam nie jest złe, to byłeś jednym z pierwszych.

PS. Resztę twoich odklejonych take'ów pominę, bo tego nie da się skomentować na trzeźwo, a chyba sam byłeś pod wpływem narkotyków, wypisując takie bzdury.
Ludzie to liczba mnoga, a to była jedna osoba chyba nie? Chyba że o czymś nie wiem
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.564
Seks z pedałami seks z pedałami
Pchanie obciąganie dotykanie się chujami
Sodomie oddani poczuj skurwysynu bliskość
Pała trze o pałę można rozpalić ognisko
Pierdolona dziwko put your penis in the air
Każdy kto nie jest pedałem ten pierdolony cwel
Strzel koledze laskę nie bądź pierdolona ciota
Duma i szacunek u nas cenniejsze od złota
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.492
150 to byś się nie chwalił w kwestii "nie wstydzenia się" bo gdyby nie kosa bez (celowo z małej) i Nuppki niosące was na plecach to nie byłoby was w finałowym składzie ;) Wygrana z centrum to oczywiście osiągnięcie samo w sobie, ale w waszym przypadku osiągnięcie czysto dyplomatyczne, frontowo przez cały świat pokazaliście niewiele w porównaniu z Nuppo, APK, TPK czy Wilkami.

Na 100 nie biliśmy się ze SPEED, ze SPEED przegrało mierne KEHOTS które jak w zasadzie każdy innych sojusznik na tym świecie nas (Nki) zawiodło. N walczyło bezpośrednio z APK, po tym jak pozbieraliśmy front po upadłym United i skopaliśmy ORAMy, po tym jak pozbieraliśmy front po WD i skopaliśmy Kebaby, frontu po KEHOTS nie było już jak zbierać.
Nie no hałs ale zainwestuj w kropelkę bo ci się odkleja
Przecież na s100 ani nie skopaliście Organy ani nie skopaliście Kebabów
Dostali byście oklep na jednym i drugim odcinku ale APK latało cały czas akcjami w centrum i teren po FK
A korniks jak już dostał 1 akcje to zaczął mu się kontrakt w Berlinie na truskawkach.
Dawno takich głupot nie słyszałem, oj dawno :)

Pamiętasz akcje WO/APK/TPK/SP!NY z 3ech stron? Przypomnij mi ile wiosek wyszliście na plus i jak wybroniliśmy akcję serwera po której miało nas nie być a to waszym po tej akcji opadły morale na tyle nisko, że niektórzy dali sobie spokój z tym kabaretem? Ani APK ani WO, nie było wtedy na poziomie !N!, o ile jeszcze z TPK była by wyrównana walka o tyle reszta twoich wywodów to z palca wyssana analiza xd

Hałsik jesteś największym hipokrytom jakiego znam, nie grałeś tam pierwszych skrzypiec więc nie wiesz nawet jak wyglądał front z nami xD
co nie zmienia faktu, że przegraliście świat 50/50 praktycznie, gdy już P!LOSE dołączyło do wojny przeciw nam, ale to może chłopaki się wypowiedzą którzy grali na tych frontach, bo Ty chyba potem już tylko klepałeś deffa na zapleczu.
Na 150 enki kisiły się 90% gry w centrum nic nie robiąc z jakimiś miernymi ekipami i teren zdobywaliscie jedynie fuzjami jak z marzycielami czy bEZ gdyby nie to że tam Plose nie używało mózgu i jak się im mówiło że muszą zmienić stronę dopóki jest 50/50 to poczekali aż Nupki przepychają Tpk/Wo i jak mieli już stratę % w wioskach to stwierdzili że może jednak nie być dla nich miejsca w końcowym składzie XD
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.979
Skoro było sprawdzane, to bądź tak uprzejmy zdradzić nicki. Kojarzę tylko jakąś kobietę, co to się nigdy nawet nie odezwała na forum/czacie/discordzie. Innych banów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję

Nicków nie pamiętam, pamiętam natomiast liczbę. Wiem tyle, że Perełka miał/a bana, bo to akurat pierwsza osoba, którą udało się ustrzelić.
 

sh1ro.

Miecznik
Wynik reakcji
148
Potwierdzam, pajton nie raz chciał się podpisywać to z tym, to z tym, żeby było łatwiej.
A ponoć miał okazje dużo wcześniej, zanim Speed, to klepnęło i to bez oddawania blaszek :oops:
I tak grając było by łatwiej wygrać świat, ale jednak nie zawsze o to chodzi...
Więc nasi gracze mu to wybili z głowy, musiał posłuchać, szkoda tylko że tak późno, bo większość chciała się wcześniej bić i wychodzi na to, że była by to lepsza opcja niż przeczekanie.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie, raczej łatwo nie będzie, ale obym się mylił :p

eNki nigdy nie grały dyplomatycznie w dużej przewadze i na szczęście, to się nie zmieni na tym świecie.

A Hałs, no to cóż, szkoda, kiedyś grał z nami...
Ale odkąd gra w APK, to się ładnie odkleił.
Wszędzie im wjeżdża w tyłek, a innych krytykuje, nawet jak nie gra na danym świecie.
Z czasem na 150 skończył, ale wie najlepiej...
Tutaj skończył, ale wypisuje kocopoły, że masakra. Choćby taka, że kilka razy pisał, że eNki biją się z Klasykami, nawet podstawowych rzeczy nie wie xd

Powodzenia Aresom i eNkom, bo to te plemiona będą miały chyba w najbliższym czasie największy sprawdzian :)
Eh kolego za każdym razem to ja odmawiałem przyklepania sojuszu z wami :)
Nie musisz dziękować :p
No, ale narracja u was fajna zbudowana hehe
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.422
No ale nie chwalisz się że wiesz dokładnie kto dostał bana (prze co ile osób).
Rzeczywiście nie chwalę się tym, ani w sumie niczym innym. Nie wynika to ze skromności ani pokory, po prostu nie ma się czym chwalić. „Nie bardzo udany dom, w sam raz dla nie bardzo udanego osła".
 
Ostatnia edycja:
Do góry