Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.064
Na 148 próbowałem grac bez masówki to dwie inne masówki ktore mialy z 400-500 osob na plemię podpisały sojka i zjadły mnie xd

Tak teraz sie gra byle jak byleby masa byla
Smuteczek miał rację ale my się z niego śmialiśmy. Czasy kiedy wstyd było mieć trzycyfrową liczbe graczy w plemieniu odeszły bezpowrotnie
 

pajton.88.

Łucznik
Wynik reakcji
727
Jakiś powód musi być czemu na 100 grałem w N przeciw APK a na 150 i 200 w APK przeciw N ;)

A tak na poważnie nie uznaje Pajtona jako wodza Nek i szczerze uważam że na 150 grali obsrane kalesony bardziej niż Brika tutaj. Nuppki tam graly z jajami, TPK to najbardziej CHAD energy jakie widziałem od na dobrej setki światów, a Nki fakt, w centrum, ale tak zachowawczej gry nie widziałem u zwycięzców żadnego świata na którym grałem, po prostu. A potem wchodzi pajton i myśli że już nikt nie pamięta i może pisać jak się że speed 50/50 lali na 150 xD

Dobrze, że nie tylko ja widzę, jak Cię odkleiło, powodem tego, że grałeś w APK na s150 a nie w N było tylko, to, że dostałeś wcześniej zaproszenie do TPK, bo nie wiedzieliśmy czy !N! wystartuje, więc xD
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.064
Dobrze, że nie tylko ja widzę, jak Cię odkleiło, powodem tego, że grałeś w APK na s150 a nie w N było tylko, to, że dostałeś wcześniej zaproszenie do TPK, bo nie wiedzieliśmy czy !N! wystartuje, więc xD
Tym razem napisałeś prawdę, jedynym powodem było to że za późno się zdecydowaliście i nie chciałem zmieniać ekipy na ostatni moment ;) tym niemniej dla mnie Nki to były z Bogdanem, Peterem, Lunaticiem, Ankr, wiem że masz błogosławieństwo żeby nieść flagę dalej ale dla mnie to już nie to samo. A opinia o waszej grze na 150 nie jest odklejona ani podyktowana personalną niechęcią do ciebie, po prostu napisałeś że nie będziecie tu walczyć 50/50 jak na 150 gdzie tam też nigdy nie walczyliście na równych szansach, zawsze Nki grały w przewadze i to jest fakt. Samo to że wspominasz o JEDNEJ akcji która wyborniliscie i złamaliście tym morale całej wrogiej koalicji pokazuje w jak gównianej sytuacji byliśmy - skoro całą nadzieja była w jednej akcji to musiał być ostatnim krzyk rozpaczy, raczej nietypowe gdyby bylo 50/50 ;)
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.477
Na 148 próbowałem grac bez masówki to dwie inne masówki ktore mialy z 400-500 osob na plemię podpisały sojka i zjadły mnie xd

Tak teraz sie gra byle jak byleby masa byla
Ale tak teraz patrzę i kiedyś też zwróciłem na to uwagę, że na mniej "znanych" światach są zakończenia właśnie w starym stylu typu 1 plemię z 40-50 członkami (światy 182,188,192)
 
Wynik reakcji
418
Ale tak teraz patrzę i kiedyś też zwróciłem na to uwagę, że na mniej "znanych" światach są zakończenia właśnie w starym stylu typu 1 plemię z 40-50 członkami (światy 182,188,192)
Prędkość/ ustawienia świata ma duże znaczenie. Minęło dopiero 2 miesiące a mamy już większość barb zjedzonych. Dodatkowo wioska na start była już częściowo rozbudowana co znacząco przyspiesza tempo.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.569
150 to byś się nie chwalił w kwestii "nie wstydzenia się" bo gdyby nie kosa bez (celowo z małej) i Nuppki niosące was na plecach to nie byłoby was w finałowym składzie ;) Wygrana z centrum to oczywiście osiągnięcie samo w sobie, ale w waszym przypadku osiągnięcie czysto dyplomatyczne, frontowo przez cały świat pokazaliście niewiele w porównaniu z Nuppo, APK, TPK czy Wilkami.

Na 100 nie biliśmy się ze SPEED, ze SPEED przegrało mierne KEHOTS które jak w zasadzie każdy innych sojusznik na tym świecie nas (Nki) zawiodło. N walczyło bezpośrednio z APK, po tym jak pozbieraliśmy front po upadłym United i skopaliśmy ORAMy, po tym jak pozbieraliśmy front po WD i skopaliśmy Kebaby, frontu po KEHOTS nie było już jak zbierać.

Proszę o oddzielenie kE od HOTS.

kE = kurwy
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
128
Potwierdzam, pajton nie raz chciał się podpisywać to z tym, to z tym, żeby było łatwiej.
A ponoć miał okazje dużo wcześniej, zanim Speed, to klepnęło i to bez oddawania blaszek :oops:
I tak grając było by łatwiej wygrać świat, ale jednak nie zawsze o to chodzi...
Więc nasi gracze mu to wybili z głowy, musiał posłuchać, szkoda tylko że tak późno, bo większość chciała się wcześniej bić i wychodzi na to, że była by to lepsza opcja niż przeczekanie.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie, raczej łatwo nie będzie, ale obym się mylił :p

eNki nigdy nie grały dyplomatycznie w dużej przewadze i na szczęście, to się nie zmieni na tym świecie.

A Hałs, no to cóż, szkoda, kiedyś grał z nami...
Ale odkąd gra w APK, to się ładnie odkleił.
Wszędzie im wjeżdża w tyłek, a innych krytykuje, nawet jak nie gra na danym świecie.
Z czasem na 150 skończył, ale wie najlepiej...
Tutaj skończył, ale wypisuje kocopoły, że masakra. Choćby taka, że kilka razy pisał, że eNki biją się z Klasykami, nawet podstawowych rzeczy nie wie xd

Powodzenia Aresom i eNkom, bo to te plemiona będą miały chyba w najbliższym czasie największy sprawdzian :)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.064
Potwierdzam, pajton nie raz chciał się podpisywać to z tym, to z tym, żeby było łatwiej.
A ponoć miał okazje dużo wcześniej, zanim Speed, to klepnęło i to bez oddawania blaszek :oops:
I tak grając było by łatwiej wygrać świat, ale jednak nie zawsze o to chodzi...
Więc nasi gracze mu to wybili z głowy, musiał posłuchać, szkoda tylko że tak późno, bo większość chciała się wcześniej bić i wychodzi na to, że była by to lepsza opcja niż przeczekanie.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie, raczej łatwo nie będzie, ale obym się mylił :p

eNki nigdy nie grały dyplomatycznie w dużej przewadze i na szczęście, to się nie zmieni na tym świecie.

A Hałs, no to cóż, szkoda, kiedyś grał z nami...
Ale odkąd gra w APK, to się ładnie odkleił.
Wszędzie im wjeżdża w tyłek, a innych krytykuje, nawet jak nie gra na danym świecie.
Z czasem na 150 skończył, ale wie najlepiej...
Tutaj skończył, ale wypisuje kocopoły, że masakra. Choćby taka, że kilka razy pisał, że eNki biją się z Klasykami, nawet podstawowych rzeczy nie wie xd

Powodzenia Aresom i eNkom, bo to te plemiona będą miały chyba w najbliższym czasie największy sprawdzian :)
Tu nie mówię że bijecie się w przewadze bo idzie wam ciężka wojna z większym wrogiem ;) na 150 nie ma jednak wątpliwości że szliście po najmniejszej linii oporu od początku do końca
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.064
Potwierdzam, pajton nie raz chciał się podpisywać to z tym, to z tym, żeby było łatwiej.
A ponoć miał okazje dużo wcześniej, zanim Speed, to klepnęło i to bez oddawania blaszek :oops:
I tak grając było by łatwiej wygrać świat, ale jednak nie zawsze o to chodzi...
Więc nasi gracze mu to wybili z głowy, musiał posłuchać, szkoda tylko że tak późno, bo większość chciała się wcześniej bić i wychodzi na to, że była by to lepsza opcja niż przeczekanie.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie, raczej łatwo nie będzie, ale obym się mylił :p

eNki nigdy nie grały dyplomatycznie w dużej przewadze i na szczęście, to się nie zmieni na tym świecie.

A Hałs, no to cóż, szkoda, kiedyś grał z nami...
Ale odkąd gra w APK, to się ładnie odkleił.
Wszędzie im wjeżdża w tyłek, a innych krytykuje, nawet jak nie gra na danym świecie.
Z czasem na 150 skończył, ale wie najlepiej...
Tutaj skończył, ale wypisuje kocopoły, że masakra. Choćby taka, że kilka razy pisał, że eNki biją się z Klasykami, nawet podstawowych rzeczy nie wie xd

Powodzenia Aresom i eNkom, bo to te plemiona będą miały chyba w najbliższym czasie największy sprawdzian :)
Dodam więcej Artur, na 100 też graliśmy zachowawczo, jak FK/SS/PZT wbiło nam potrójna kosę, mieliśmy jeszcze 4 sojusze (wd, united, abw I hots) I pona z KE. Na 60 jak upadły wariaty to nasza koalicja musiała się podzielić na dwie bo w zasadzie mieliśmy na nich podpisany cały świat. Nki zawsze grały zachowawczo, taka nasza uroda ;)
 
Ostatnia edycja:

Tamtal

Łucznik
Wynik reakcji
380
Potwierdzam, pajton nie raz chciał się podpisywać to z tym, to z tym, żeby było łatwiej.
A ponoć miał okazje dużo wcześniej, zanim Speed, to klepnęło i to bez oddawania blaszek :oops:
I tak grając było by łatwiej wygrać świat, ale jednak nie zawsze o to chodzi...
Więc nasi gracze mu to wybili z głowy, musiał posłuchać, szkoda tylko że tak późno, bo większość chciała się wcześniej bić i wychodzi na to, że była by to lepsza opcja niż przeczekanie.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie, raczej łatwo nie będzie, ale obym się mylił :p

eNki nigdy nie grały dyplomatycznie w dużej przewadze i na szczęście, to się nie zmieni na tym świecie.

A Hałs, no to cóż, szkoda, kiedyś grał z nami...
Ale odkąd gra w APK, to się ładnie odkleił.
Wszędzie im wjeżdża w tyłek, a innych krytykuje, nawet jak nie gra na danym świecie.
Z czasem na 150 skończył, ale wie najlepiej...
Tutaj skończył, ale wypisuje kocopoły, że masakra. Choćby taka, że kilka razy pisał, że eNki biją się z Klasykami, nawet podstawowych rzeczy nie wie xd

Powodzenia Aresom i eNkom, bo to te plemiona będą miały chyba w najbliższym czasie największy sprawdzian :)
@Bebikson na KO i wtedy nawet speedy nie pomogą :)
 
Do góry