Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
90
Przy przewadze wroga 6:1 (4x Poco, Nupki i Marzyciele vs 1 człon TPK) płacze wITAM o to że "ich bylo więcej" wyglądają żałośnie. Tak, nie przepchnęliśmy was, nie zdążyliśmy, obrzeża wygrały. Ale uczymy się na błędach, bambiki z obrzeży > prosy w centrum.
Dajcie te lajki na tiktoku, front mogę zrobić z każdym co nie ti?

W ogóle dajcie do mnie beton to jest koniec kariery witam i ti xddddd i tak lecą na mnie fejki, więc czemu nie? Myślicie ze ich nie zrobię xd ?

Dajcie te lajki na tikotoku, tu bez deffa ich z miesiąc będę robił xd
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.979
> Wiem kto dostał bana w APK za bota
> No kto?
> Nie wiem ale wiem że było ich 3!! Nie pamiętam już

AHA

Błąd, nigdzie nie napisałem, że wiem, kto dostał bana. Napisałem jedynie, że ludzie w APK dostali bana i to jest akurat fakt, bo było to sprawdzane (nie przeze mnie), jedyny nick, który kojarzę, że wyrwał banem, to Perełka, co zresztą napisałem.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.492
Słuchaj, ja tu piszę co nastąpiło na świecie, ORAMY i KOS złożyly się i poszły do sojusznika po naszych akcjach. Ty już sobie tam dopowiadaj czego zabrakło a czego nie, ja jesli rada i plemię po jednej akcji decyduje że ma dość i zawija manatki do sojusznika nazywam to deklasacją.

P.S. Na S100 był wolny przesył defa, zarówno Kebaby jak i Oracze nie musieli iść do nikogo żeby mozna im było podesłać defa - a mimo to zawijali się pod cudze dowództwo. Dla mnie to jest oznacza że ekipy te zostały pokonane w walce, nawet jeśli straty terenu zaliczyli niewielkie to organizacyjnie padali.
P.S. 2 Kebaby z WD miały całkiem spory plus jak zaczynaliśmy tam wchodzić mmo tego że słaliśmy tam defa żeby ich ratować, Adek w tym czasie nam pisał że on nie może ogarniać bo pracuje 150h w tygodniu (tak, w tygodniu xD) a jak ich ogarnęliśmy i zaczęliśmy pchać front to strzelił focha że mu plemię ukradliśmy i sabotował nas praktycznie do samej kasacji rady !N! xD Cudowny świat.
Ale to chyba sam wiesz że chętniej się wysyła defa do swojego gracza niż do sojusznika. Tak samo z zastami.
I przypominam że skrót plemienia to była KOSA
Więc kebaby i Oramy dostały po 1/4 nazwy XD
W długiej nazwie nie wiem czy by się wszyscy zmieścili więc tylko 2 główne pełnioną były
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.477
Siema dalej grasz?
Skończyłem na 150, potem już nie było czasu na grę bo prawda jest taka, że na tę grę trzeba być dyspozycyjny 24/h a ciężko to robić mając pracę i inne obowiązki (podziwiam tych co dalej grają na full obrotach, jak wy to robicie?).

Ale może na 201 sobie wystartuje poklikać dla zabawy, tam flagi są a ja mam te niebieskie chyba nawet do surowców
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.065
Ale to chyba sam wiesz że chętniej się wysyła defa do swojego gracza niż do sojusznika. Tak samo z zastami.
I przypominam że skrót plemienia to była KOSA
Więc kebaby i Oramy dostały po 1/4 nazwy XD
W długiej nazwie nie wiem czy by się wszyscy zmieścili więc tylko 2 główne pełnioną były
No dali was w skrót na koniec, tym niemniej ORAMY i KOS przestały istnieć jako niezależne twory po akcjach !N!, możesz sobie uważać co chcesz, rzeczywistości nie zmienisz xD
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
810
Skończyłem na 150, potem już nie było czasu na grę bo prawda jest taka, że na tę grę trzeba być dyspozycyjny 24/h a ciężko to robić mając pracę i inne obowiązki (podziwiam tych co dalej grają na full obrotach, jak wy to robicie?).

Ale może na 201 sobie wystartuje poklikać dla zabawy, tam flagi są a ja mam te niebieskie chyba nawet do surowców
Aj kurde szkoda myślałem, że wezmę rewanż za 147 xd
 
Do góry