Dyskusja o sytuacji na świecie 194

kiki333

Miecznik
Wynik reakcji
43
Tak się zastanawiam, jak to się stało że xmas daje się znów wciągać w wojnę przez Filipka?
Tak Wam dobrze szło na s190, niepotrzebna wojna z TRD i Rohan Was skreśliła.
Na s 194 robicie to samo wojna ze wszystkimi wokoło za chwilę.

Rada xmas w ogóle nie wyciąga wniosków...
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Czyli sam nie chcesz by kojarzono Twoje środowisko z debilami od salutów, hailowania, ale jednocześnie propagujesz skojarzenie całej lewicy z komuchami przez symbole prezentowane przez jednostki?
Hihihipokryzja, do tego zero oryginalności - brakuje jeszcze historyjki o koledze co był w lewicy, ale nie mógł patrzeć na komuchów i został ONRowcem XD

Raczej odwrotnie mam, kolegę ONRowca co został Komuchem xD
Ale pluje na lewice i partie razem, bo widzi iż to nie ideowi ludzie :)

Inaczej jak jednostki '' mniej ważne '' odwalają takie numery, a nie jak jednostki ważne i mniej ważne :).
W naszym środowisku jest to traktowane jako grzech, natomiast w lewicy sierp i młot niekoniecznie. Czyli kultywowanie jednostek komunistycznych to chleb powszechni.

W MW,RN czy nawet ONR propagowanie jednostek nazistowskich jest zakazane.
Nie liczę czarnego bloku, co jest nacjonalistycznymi zjebami - i to takie same ścierwa jak Antifa. :)
 

Deleted User - 849167984

Guest
Chciałbym zwrócić uwagę Pani @Leandere , że w tym miejscu należy wyśmiać tego wydziarganego chłopa z Peło, który dziś promował w RMF swoje szamańskie metody na zdrowie. Chłop pieprzył o zjadaniu przedmiotów czy wkładaniu do ucha iks de XD
Proszę o minimum uczciwości zatem.
To dużo większy świr niż Memcen mówiący o wiejskiej babie.
 

Deleted User - 849167984

Guest
W sprawie in vitro PiS i Konfa ładnie orają lewacką koalicję.
Wprawdzie jestem za finansowaniem z budżetu, ale argumenty PiS dobre. Ustawa nie jest dopracowana, jest do dupy
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
Chciałbym zwrócić uwagę Pani @Leandere , że w tym miejscu należy wyśmiać tego wydziarganego chłopa z Peło, który dziś promował w RMF swoje szamańskie metody na zdrowie. Chłop pieprzył o zjadaniu przedmiotów czy wkładaniu do ucha iks de XD
Proszę o minimum uczciwości zatem.
To dużo większy świr niż Memcen mówiący o wiejskiej babie.
W sprawie in vitro PiS i Konfa ładnie orają lewacką koalicję.
Mogę to uznać za pivot i zmianę politycznej narracji na tym forum Śniegu? <jupi>

To już chyba czas żeby mój serdeczny przyjaciel BNK mógł wrócić na forum, stypa straszna bez niego.

Ten pies isasrisu nawet zabawny nie jest <beczy>
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.652
Mogę to uznać za pivot i zmianę politycznej narracji na tym forum Śniegu? <jupi>

To już chyba czas żeby mój serdeczny przyjaciel BNK mógł wrócić na forum, stypa straszna bez niego.

Ten pies isasrisu nawet zabawny nie jest <beczy>
O, moje zwierzątko wróciło
Jak tam? Szczepionki zabiły już te miliardy? Ziemia dalej płaska? 5g dalej kontroluje umysły?
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
Szczepionki zabiły już te miliardy?
Osoby z dodatowym chromosomem posiadają specjalne przeciwciała na booster. Jesteś bezpieczny.

Ziemia dalej płaska?
Dej cytat gdzie tak napisałem.

5g dalej kontroluje umysły?
Tutej też możesz podrzucić.

PIESEK CZEMU TAKIM FARMAZONEM JESTEŚ? ARGUMENTÓW BRAK TO BĘDZIESZ JAKIEŚ LOSOWE RZECZY ZARZUCAŁ? NA WIĘCEJ CIĘ NIE STAĆ?
SZCZEKNIJ NO JESZCZE RAZ PROOSZE.
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
Ty jesteś pieskiem, nie próbuj obracać tego na swoją korzyść :)

Od pierwszych dni tego tematu jesteś jebanym pośmiewiskiem i już nic tego nie zmieni, najprędzej skończysz jak bnk panie prywatny odrzutowiec xD
Czasami coś pierdolnę, żeby się pośmiać, ale takiego kretyna jebanego jak Ty w swoim życiu to jeszcze nie spotkałem xddddd
 
Do góry