Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849167984

Guest
nie zawracaj mi dupy jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :)

Dobrze. Nie ma najmniejszego problemu.
Tylko nie emocjonuj się tak. Nie dajesz rady, trudno. Trzeba się czasem pogodzić z tym, że ktoś jest lepszy.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Tak, najwyraźniej mnie z kimś pomyliłeś.
Zdarza się to tobie często- wmawianie sytuacji, które nie miały miejsca. Problemy z pamięcią na stare lata?

To po pierwsze. :)

Po drugie, dalej nie widzę w tym żadnej nieuczciwości. I sam też jej nie potrafisz wykazać.
Zakładając, że śmiałam się z wiejskiej baby (choć gdyby taki post istniał, to na pewno już byś go znalazł) oczekujesz teraz, że poświęcę całe swoje życie na poszukiwanie szurów, poddając każdą jednostkę sprawiedliwej ocenie?

Poszukałam na potrzeby tego posta newsa o "szamanie". Bo, tak się składa, mam ważniejsze sprawy na głowie niż całodobowe śledzenie działalności kilkuset osób.

Nigdy nie wyraziłam żadnego zdania na temat tej osoby. Nigdy go nigdzie nie broniłam. Nigdy też nie napisałam, że w PO nie ma takich jednostek.

Czy w takiej sytuacji bierność jest nieuczciwością? Definicję sobie otwórz w słowniku i wykaż mi tę nieuczciwość w takim razie.

Jeżeli chcesz poznać czyjeś zdanie na dany temat, to po prostu o nie zapytaj. Nie musisz kłamać, udawać lub dodawać swojej wersji za każdym razem.

to nie demencja koles ma urojenia
w moim podpisie widac najlepiej jak to dziala xDD

per Szremet - wypierdalaj
Snow - dlaczego chcesz mnie upokorzyc

XDDD
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
dobrze, specjalnie dla ciebie włączę komputer, gdy wrócę do domu

mam nadzieję, że będzie warto
 

Deleted User - 849167984

Guest
Dzień 2

Poranna toaleta nie do dołka, rano zrobiłem odwiert w rurze kanalizacyjnej i już mam w piwnicy pełen komfort.

Potem było śniadanko, bułeczki trochę czerstwe, wczorajsze. Dam radę, jutro będą gorsze.
Niestety w sobotę muszę czmychnąć do Lidla, choć to podwójnie ryzykowne. Za lidlem chciała mnie bić Pani czereśniara a @Mautrykill też na pewno ma już na zaawansowanym poziomie swoje poszukiwania. .

Z rzeczy ciekawszych piwnica jest całkiem spoko miejscem do życia. Muszę wytrzymać jeszcz około ~12 dni, bo miał mnie znaleźć szybko.
Po tym czasie pewnie poszukiwania zostaną zakończone.
Kibicujcie w sobotę, trzymajcie kciuki, może dam radę.
 
Do góry