Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
No właśnie, a jak Korwin powie "nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział" to już wielka afera pff
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
No właśnie, a jak Korwin powie "nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział" to już wielka afera pff
To jest hipokryzja lewicy, korwin jest walnięty z tym co mówi.
Za to, lewica nie przyznaje się do fikołków swoich a określa ich jako bohaterów tych zbrodniarzy.

Stalina, Marksa, Lenina.
Lider partii razem, pochwalał działania Lenina w tworzeniu państwa proletariatu (Zandberg) to jeden z liderów Lewicy obecnej w sejmie. Za promocję systemu oraz wartości totalitarnych powinien siedzieć w więzieniu. :)

Jakby ruscy weszli do Polski, pierwszy by był kolaborantem Putina a nie Konfa. My byśmy byli wycinani niekomunistyczny system rosyjskiego reżimu.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.652
To jest hipokryzja lewicy, korwin jest walnięty z tym co mówi.
Za to, lewica nie przyznaje się do fikołków swoich a określa ich jako bohaterów tych zbrodniarzy.

Stalina, Marksa, Lenina.
Lider partii razem, pochwalał działania Lenina w tworzeniu państwa proletariatu (Zandberg) to jeden z liderów Lewicy obecnej w sejmie. Za promocję systemu oraz wartości totalitarnych powinien siedzieć w więzieniu. :)

Jakby ruscy weszli do Polski, pierwszy by był kolaborantem Putina a nie Konfa. My byśmy byli wycinani niekomunistyczny system rosyjskiego reżimu.
A dasz cytat zandberga?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Pytanie tylko kto z tu obecnych głosował na Lewicę

My ciśniemy bekę z konfy, bo mnóstwo zwierzątek z tego forum należy do ich funklubu i wszystko co konfa zrobi/powie jest dla zwierzątek święte
A ci wyjeżdżają z Lewicą, co najmniej jakby ona coś kurwa znaczyła i nas interesowała XD
 

Deleted User - 849167984

Guest
Guzik mnie obchodzi czy @Isarisu, @Leandere czy @husqa*strongmaman głosowali na lewicę czy nie. Fakty są takie, że trzymacie stronę, po ktorej jest lewica. To karygodne! Jak możecie popierać komunę? Zastanówcie się nad swoim losem... Precz z komuną! Precz z lewicą!


Niech żyje wolna Polska!

To akurat prawda. Koalicja z Lewicą to wstyd jak cholera.
Nawet partia Razem zrozumiała, że siara żeby byli w rządzie i się wycofali
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Pytanie tylko kto z tu obecnych głosował na Lewicę

My ciśniemy bekę z konfy, bo mnóstwo zwierzątek z tego forum należy do ich funklubu i wszystko co konfa zrobi/powie jest dla zwierzątek święte
A ci wyjeżdżają z Lewicą, co najmniej jakby ona coś kurwa znaczyła i nas interesowała XD
Nie no wiesz, że nie są święci. Nikt nie jest, każda partia ma jakiegoś szura, odklejenca.
Ja np. antyszczepionkowcow jak brali na listę byłem na NIE - sam nie szczepilem się na covida. Ale inne szczepionki uważam za potrzebne. Wszyscy co się szczepili u mnie na covida przechodzili go potężnie XD, ja nie choć jestem podatny na choroby.

To samo Korwin, czasem Braun coś oklejonego powie też xd.


Problem w tym, że wielu sympatyków lewicy i władze nie widzą nic złego w postulatach oraz szurowaniu u siebie w partii.
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
tylko wy w to wierzycie, że konfederacja zrealizuje wszystkie postulaty każdy będzie szczęśliwy, a lewica koło lata myślę 99% użytkowników forum a nadal przytaczanie ich jak kontr partie do konfy

a wspólny mianownik tych partii to każdy ma z nich bekę

ale uwielbiam czytać jak konfiarze się pocą i próbują walić slepakami w jakiś tam wyborców lewicy przy okazji samemu się kompromitując
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Partia razem nie lepsza.
Neomarksizm w czystej postaci.


Neokomuchowy powinny być zdelegalizowane. Oni jawnie określali Stalina i tym podobne postacie jako autorytet. W Ruchu Narodowym nigdzie nie było fascynacji Hitlerem, wręcz przeciwnie sam wypraszalem typa co kiedyś chcial wykonywać " Salut Rzymski " z demonstracji.
Wiadomo Salut Rzymski się kojarzy z hailowaniem.
Dlatego to szkodliwy symbol, który powinien być zastąpiony czymś innym aby nie było " żadnych kontrowersji "

Raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę!!
Czyli sam nie chcesz by kojarzono Twoje środowisko z debilami od salutów, hailowania, ale jednocześnie propagujesz skojarzenie całej lewicy z komuchami przez symbole prezentowane przez jednostki?
Hihihipokryzja, do tego zero oryginalności - brakuje jeszcze historyjki o koledze co był w lewicy, ale nie mógł patrzeć na komuchów i został ONRowcem XD
 
Do góry