Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849153659

Guest
Może aż tak to nie.
Wiesz, mimo wszystkich ich wad, to lepiej jak będą rządzili z PiSem, niż PiS sam.
A że PiS wygra, to pewne.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.981
Czekaj czekaj, ale tu każdy ma w dupie czy wydajesz na kochane pieski, czy nie.
Nikt nigdy Cię do niczego nie przymuszał, ani od Ciebie nie oczekuje.

Robiłeś z siebie milionera, ja to zweryfikowałem właśnie dzięki pieskom. To były pieniądze, które Ty proponowałeś.
I to nawet nie jest zabawne.
Najśmieszniejsze jest to, że łgałeś jak pies wklejając dowody wpłaty a okazałeś się zwykłym oszustem i dziadem bez grosza XD XD XD
Hahahahahahaha to niezly dziad bez grosza
 

Deleted User - 849153659

Guest
A wyszedłeś już z etapu jednej wioski na jakimkolwiek świecie?
Czy dalej rozpamiętujesz jak cię wywaliłem na zbity ryj z akademii za bycie noobem?

Uwielbiam jak się tak denerwujesz :)
To pewnie jedyny moment, gdy żal dupsko Ci ściska i mieścisz je w fotelu.

Z największą przyjemnością sprostuję Twoje kłamstwo.
Otóż był to świat 91 i już wtedy przemawiała przeze mnie głęboka mądrość, gdyż po 2-3 dniach kopnąłem was w dupsko widząc, jakimi jesteście syfiarzami.
Matko bosko, tam się nie dało czytać tego ścieku. Gówno z czajki, to istny balsam.
 

BenziCLS

Miecznik
Wynik reakcji
68
Człowiek ostatni raz tu zaglądnął o 14 i został na 46 stronie,zabieram się za lekturę, i mam nadzieje ze to nie polityka, ( Isarisu lewak)
 

BenziCLS

Miecznik
Wynik reakcji
68
Jedynym plusem tej dyskusji jest to że deska zaczęła mówić ,dzięki blackowi. Wcześniej szczekała jak burek.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jedynym plusem tej dyskusji jest to że deska zaczęła mówić ,dzięki blackowi. Wcześniej szczekała jak burek.

Proszę nie obrażać Pani Deski.
Po prostu brakowało jej kompanów do dyskusji na odpowiednim poziomie.
Z kim miała rozmawiać? Ze spaślakiem BulwaŻenady?
Dostosowywała się do otoczenia. Skoro były tam ofleje z Pee, to pisała w ich języku.

Tutaj przyszła, przeczytała kilka moich wpisów i pomyślała sobie:
'Wow, ale ten Black daje czadu. Jaki mądry chłop, co za poziom, co za starannie dobrane słownictwo, co za elokwencja. No nie mogę obniżać tego poziomu. Jestem równie inteligentna, więc wzniosę tu merytorykę na wyżyny'

Tak było, nie kłamię
 

Deleted User - 849153659

Guest
2 w nocy a ja tłumaczę chłopu na forum niszowej gierki o elokwencji.
Co ja robię ze swoim życiem....

Żartowałem!
Wreszcie czuję, że żyję i oddycham pełną piersią!
 

BenziCLS

Miecznik
Wynik reakcji
68
Proszę nie obrażać Pani Deski.
Po prostu brakowało jej kompanów do dyskusji na odpowiednim poziomie.
Z kim miała rozmawiać? Ze spaślakiem BulwaŻenady?
Dostosowywała się do otoczenia. Skoro były tam ofleje z Pee, to pisała w ich języku.

Tutaj przyszła, przeczytała kilka moich wpisów i pomyślała sobie:
'Wow, ale ten Black daje czadu. Jaki mądry chłop, co za poziom, co za starannie dobrane słownictwo, co za elokwencja. No nie mogę obniżać tego poziomu. Jestem równie inteligentna, więc wzniosę tu merytorykę na wyżyny'

Tak było, nie kłamię
Przecież nie od dzisiaj wiadomo,że jak wypowiada się elokwentnie, to udaje Surfa(nieudolnie bo nie udolnie ale się stara)

Ps. W żadnym wypadku nie obrażam deski. (A na pewno nie robie tego umyślnie)
 
Do góry