Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.679
Konfa trafia jedynie do ludzi bez wyobraźni którzy nie potrafią szukać informacji. Jedno jest obiecać i nie dotrzymać tego słowa, czym inny jest obiecać i jeszcze w trakcie kampanii przyznać że to był żart xD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Konfederaci w odwrocie.
Nie mają na tym forum zbyt dobrego czasu.
Merytorycznie leżą jak ich guru
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
Konfa trafia jedynie do ludzi bez wyobraźni którzy nie potrafią szukać informacji. Jedno jest obiecać i nie dotrzymać tego słowa, czym inny jest obiecać i jeszcze w trakcie kampanii przyznać że to był żart xD
+1 byczq wszystko się zgadza. Zamieniłbym jednie 1 słowo, konfa na lewica XD
Tak, ta debata i teksty o mięsie z psa
Nie wiem co mówił. Ale jeśli to co myślę... To nie wpierdolilbys mięsa z psa? To jak krowa XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.679
To że ty tak uważasz nie znaczy że ktokolwiek kto ma rozum i godność człowieka się z tym zgadza
 

Deleted User - 849153659

Guest
Wolisz pomagać królikom niż ludziom, więc nie byłem pewny... Ale ja pytałem o wilka, taki nieoswojony piesek. Nie sugeruję Ci zajadać się swoim pupilem!

A ja Ci odpowiedziałem, że nie.
Widzisz, oczekujesz, że będę czynił coś:
A) Prawnie zabronionego
B) Nie do przyjęcia w naszej kulturze
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
436
A ja Ci odpowiedziałem, że nie.
Widzisz, oczekujesz, że będę czynił coś:
A) Prawnie zabronionego
B) Nie do przyjęcia w naszej kulturze
Po pierwsze nie oczekuję, tylko kulturalnie się pytam. Po drugie raczej B. Co oni już zabraniają nam nawet jedzenie wilka? A co jakbym w lesie się zgubił na kilka dni? Liście miałbym wpierdalać?
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Podoba mi się Waszą merytoryka. Pierdolniecie jakiś (śmieszny?) tekst, że konfederaci to pedofile i fajrancik, ave lewica AUUU

Edit; o albo, że wyznawcy Hitlera, to też jest grube XD
Typowa retoryka.
Idąc słowami stalina, podążają gnębiąc i atakując wartości prawicowe oraz narodowe. :)

Cytat:
Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami.
Józef Stalin

Dzisiejsza lewica i liberałowie posługują się słowami zbrodniarza. Wielu z nich czyni ich tymi samymi, co zbrodniarze Hitlerowscy.
Czy nazizm, czy komunizm wyrządził szkody na narodzie Polskim. Ktokolwiek popiera jedna z owych idei działa na szkodę narodu oraz pluje na ofiary represji, ludobójstw.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
Typowa retoryka.
Idąc słowami stalina, podążają gnębiąc i atakując wartości prawicowe oraz narodowe. :)

W którym miejscu zaatakowałem wartości prawicowe i narodowe skoro piszesz per 'wy' ?

Proszę o cytat.
Bo wyśmiewanie was za akceptację jedzenia mięsa z psów, czy słuszne uznanie, że zarobił dzwona od Petru, to raczej nie ma związku z wartościami narodowymi.
To raczej wy Konfederaci chcecie zmienić ład i normalność w paranoję
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Ogólnikowo jeśli posługujecie się słowami faszysci, antysemici, naziści to wpisujecie się w retorykę stalinowska ha tfu.

Nie był to personalny pocisk do nikogo, a więc bez urazu. Jedynie dam niektórym do myślenia co powielają stalinowskie brednie.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ogólnikowo jeśli posługujecie się słowami faszysci, antysemici, naziści to wpisujecie się w retorykę stalinowska ha tfu.

Nie był to personalny pocisk do nikogo, a więc bez urazu. Jedynie dam niektórym do myślenia co powielają stalinowskie brednie.

Tak, ale to poważne oskarżenia, więc warto po loginie pisać do kogo je adresujesz.
 
Do góry