Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849153659

Guest
Przyjacielu,
w mnie za grosz nienawiści. Z uśmiechem na twarzy i miłością w sercu spoglądam na to forum.

Właśnie przed chwilą znieważałeś i wyśmiewałeś ludzi, dla których teoretycznie walczysz o prawa do małżeństw.

Kim jesteś prowokatorze? Kto Cię opłaca? Pobierasz w rublach?
 

Deleted User - 849153659

Guest
Mówi się, że jak ktoś bardzo nienawidzi gejów, to w głębi duszy jest jednym z nich, więc próbowałem zasugerować rozwiązanie naszej sprzeczki.

Nie dość, że ich wyśmiewałeś, to jeszcze teraz oskarżasz mnie o haniebne czyny.
Proszę wskaż kłamco i oszuście w którym moim wpisie była widoczna jakakolwiek nienawiść do osób tej orientacji.
To, że jestem przeciwny małżeństwom, nie oznacza, że pałam nienawiścią
 
Wynik reakcji
297
Nie dość, że ich wyśmiewałeś, to jeszcze teraz oskarżasz mnie o haniebne czyny.
Proszę wskaż kłamco i oszuście w którym moim wpisie była widoczna jakakolwiek nienawiść do osób tej orientacji.
To, że jestem przeciwny małżeństwom, nie oznacza, że pałam nienawiścią
Ja tam Cię nie wiem, odpowiadam, nic nie sugeruje.

Czy lubisz parówki czy nie to już kwestia indywizualna. Nie zaglądam nikomu do łóżka.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Swoją drogą zdjęcia i podpis z tej zbiórki:

Jednym z naszych podopiecznych jest kotek Feniks, który jakiś czas temu pod nasze skrzydła. To co przeżył ten biedak jest okropne. Został podpalony, owinięty drutem, był ciągnięty i wieszany. Jego łapki były zdarte do kości, miał także urwane ucho. Pomimo wszelkich prób ratowania łapki i użycia, sztucznej skóry, łapkę niestety trzeba było amputować…


Skurczysyny
Przez 20 lat żadne bydle, które było u władzy nie potrafiło przeforsować przepisów dotyczących zwierząt, tylko ze strachu przed gniewem rolników.
A później jakiś degenerat zmasakruje zwierzaka, bo wie, że nie ma za to surowej kary.

W DIOZ też ostatnio trafił zmasakrowany przez jakąś gówniarzerię kot, z wybita gałką oczną, skóra zdarta do kości.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
I jeszcze Choriel wie o tym najlepiej xD .

Wracając do tematu

Teraz gdy do gry wkroczyla jeszcze Arabia z wielkimi pieniędzmi to liga Wloska dopiero odczuję kryzys..
Ciężko zatrzymać taka gwiazde jak Theo czy Leao dajac mu 5 mln za rok xD .
Gdzie Arabusy albo wlasnie w Anglii dadza mu to w miesiąc .

Choriel i MU to pierwsze co przeczytalem xD
 

Deleted User - 849153659

Guest
no jak nie placa to tez trzeba wyjac spod prawa
prawo powinno obejmowac podatnikow i tych co sie uchylaja przed placeniem owych podatkow
a zwierzaki to trzeba za kraty wyslac w ogole

Czyli bezrobotnych prawo nie obejmuje XD XD
Zamknijcie go w jednej klatce z @Leandere, bo to dwa świry xD
 
Do góry