Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Deleted User - 849153659

Guest
Trzeba uczciwie przyznać, że w ostatnich 2 dniach liczba moich nieprzyjaciół się zwiększyła
@Leandere
@Isarisu
@uwuShiro
@boh12prawdziwy
@TuŻycieBudziSięNocą
jesteście na mojej długiej czarnej liście.

Jeśli ktoś myśli, że mam jakieś ograniczenie co do liczby oponentów, to proszę przestać się łudzić.
Choćbym miał być tu ostatnim bastionem normalności, moralności i przyzwoitości - to nim będę dalej.

Ostatni bastion konserwatyzmu - Black Snow
 

Deleted User - 849153659

Guest
ja tam mogę być częścią dobytku, tylko gdzie ja znajdę konfederatę z dobytkiem?????????????????????


XD XD XD XD XD XD XD

Ja wiem, też się czepiam Konfy non stop, ale ona jest tak bezdennie głupia, że szok
Babochłop już taki sfrustrowany, że nie łapie bazy i już nie wie co plecie, jak ten Isarisu o ślubach.

Można się śmiać z Konfy, ale akurat w kwestii dobytku, to ten babochłop przez całe życie nie zarobi tyle co Korwin czy Memcen w kilka lat heh
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.757
Trzeba uczciwie przyznać, że w ostatnich 2 dniach liczba moich nieprzyjaciół się zwiększyła
@Leandere
@Isarisu
@uwuShiro
@boh12prawdziwy
@TuŻycieBudziSięNocą
jesteście na mojej długiej czarnej liście.

Jeśli ktoś myśli, że mam jakieś ograniczenie co do liczby oponentów, to proszę przestać się łudzić.
Choćbym miał być tu ostatnim bastionem normalności, moralności i przyzwoitości - to nim będę dalej.

Ostatni bastion konserwatyzmu - Black Snow
wypierdalaj
 
Do góry