Dyskusja o sytuacji na świecie 191

JezuChytre

Miecznik
Wynik reakcji
33
Hmmm, aktualnie wolę whiskey, albo typowo czystą. Ale dobrym winkiem nie pogardzę. A z Bogiem się nie napić grzech!

Edit; Banaselo, zwracam honor i przepraszam, ja wyskoczyłem z ogórkiem pierwszy, kiedy w trakcie dyskusji uznałem, że Twoje pytanie do Knaxego miało być jako obelga
tutaj pozwolę sobie zacytować klasyka

 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
260
Hmmm, aktualnie wolę whiskey, albo typowo czystą. Ale dobrym winkiem nie pogardzę. A z Bogiem się nie napić grzech!

Edit; Banaselo, zwracam honor i przepraszam, ja wyskoczyłem z ogórkiem pierwszy, kiedy w trakcie dyskusji uznałem, że Twoje pytanie do Knaxego miało być jako obelga
o w strzelanke :) też czasem pykam jak jest czas :p fajna gierka jak się ma cierpliwość do zagranicznych graczy. Nie, nie było. Nie mam potrzeby bez podstaw i bez jakichkolwiek zaczepek kogoś obrażać :p
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
260
Chociaż to nie była obraza bo warzywem może być każdym w tej grze :p każdy może mieć słabszy dzień lub nie być w stanie :D
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Ja zawsze jestem chętny stać w opozycji... Nawet samotnie...
Pozdrawiam Uciszonego Floriana, zaspany Florian
 

Fartuch

Pikinier
Wynik reakcji
31
A co mi tam :) widze ze nie wszyscy sie poznali na prawdziwym obliczu filipa, ja sie poznałem zdecydowanie za późno.
Dla niewtajemniczonych, wyszedłem z plemienia ( stworzylem własne ) po czym zostałem nazwany judaszem, zdrajcą i sprzedawczykiem. Mało tego, nakłamał że poleciałem do tukanów z info o roszadach! a w swoim profilu ma wpisane prawda sama sie obroni. ( to jakis NOP ?) XD


Psycha siada Ci tak bardzo przez te swoje kłamstwa, ze nie wiesz co to znaczy słowo zdrada i blokujesz drugą osobę po to zeby zmieniac sobie nazwy wiosek ? XD

https://ibb.co/0BHH6nB
Akurat tak, wyszedłem z NN zeby iść do łazienki i zdradzic Filipa z Renatą Rączkowską.. no to prawdziwa zdrada, taki ktos rzeczywiscie zasługuje na rzucenie i nazwanie judaszem !
czyzbyś był męczennikiem tfu! męczycielem z krwi i kości ?
XDDDDDDDDDDDDDD:p<cisza>
 
Ostatnia edycja:
Do góry