Dyskusja o sytuacji na świecie 191

QueroX

Miecznik
Wynik reakcji
55
7 reakcji na forum, już Ci napisałem co możesz zrobić;)
Zabawne jest to jak szybko obaj uciekliście do agresji kiedy nie potraficie powiedzieć niczego sensownego.
Dobrej nocki ogóreczku :)
@Blerin nie napisałeś tu jakim jesteś florianem...
BTW, często mówisz o sobie w 3-ciej osobie ? czy po prostu nie potrafisz wyrazić słowami swojego nastroju więc dodajesz swój stan emocjonalny w stopce ?
Ja rozumiem, że jesteśmy wrogami, ale po drugiej stronie monitora też siedzi człowiek... i tak zwyczajnie...martwię się o twoje zdrowie psychiczne ;)
 

opiomaxu

Pikinier
Wynik reakcji
86
Cisza, bo teraz wszyscy podbijają do Tukanów. Bo sie boją, że jak przypadkię by do nas dołączyli, to moment zmietlibyśmy NN i ruszyli z pełną siłą na Kosy. Ciekawe co im oferują za pozostanie w wojnie z nami? Jak nie patrzeć, to pozostanie w sojuszu z NN i Kosą nic nowego do ich dyplomacji nie wniesie. Dogadanie się z drugą stroną wręcz odwrotnie, bo w szybkim czasie było by wiele wioch NN do podzielenia :) Ciekawe więc którą opcje wybiorą :)
Haha ,wy już pokazaliście czym Tukany dla was są ,mięsem armatnim ,no ale kto wie może ,nie mają własnej godności i do was przejdą :)
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
Haha ,wy już pokazaliście czym Tukany dla was są ,mięsem armatnim ,no ale kto wie może ,nie mają własnej godności i do was przejdą :)
Aktualnie to wy pokazaliście, jak wykończyć psychicznie swojego sojusznika (czyli byłą watahę) przez swoją nieudolność i brak kompetencji w zarządzaniu ;)
 

przemoseb

Pikinier
Wynik reakcji
52
Haha ,wy już pokazaliście czym Tukany dla was są ,mięsem armatnim ,no ale kto wie może ,nie mają własnej godności i do was przejdą :)
Mogę wiedzieć do czego bijesz swoją wypowiedzią? Podejrzewam, że masz na myśli te dwie wiochy co zabrałem dla Avade. Jak tak to się tu mylisz. Na razie nie ma nic uzgodnionego i na ten moment walczymy jakby wszystko było po staremu. Rozmawiałem z Avade i On tak samo to widzi. Była okazja zabrania wioch więc z niej skorzystałem. Nie ma żadnego zawieszenia walk na ten moment.
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Ojjj ciężki i długi weekend ale już wróciłem kochani, odniosę się po kolei!
Ty randomie nie porównuj mnie do siebie .

Zniesmaczony Florian
Ajj wybacz, poszedł delikatny rykoszet. Oni mnie zmotywowali, aczkolwiek jak już tak zaczynasz, obaj jsetśmy randomami z podobnymi liczbami.
Natomiast widzę jedną różnice, ja tu prawie nie gram i sobie znikam nagle na weekend a Ty chyba jeesteś na froncie... Stosunkowo widzę, że gramy podobnie xD
Nie wiem gdzie tu widziałeś agresję odklejeńcu, urośnij bo słaby jesteś;) 11lat zero osiągnięć:) to mówi samo za siebie. Warzywko z Ciebie dobre jest
Chociażby w tym, że to Ty pierwszy próbowałeś mi szpilkę wbijać i zacząłeś rzucać obelgami, ja tylko odpowiadam ogóreczku :) ale fakt faktem, kilka cm jeszcze by się przydało urosnąć ;<
Przepraszam, nie zauważyłem tego :) Wiesz mi chodziło tylko o Twojego kolegę :) On tutaj głośno szczeka bo wydaje mu się że jest groźny ;p Są gracze którzy mają słabe statystyki ale robią swoją robotę :) Zaproś kolegę na front niech pokaże co potrafi :p
Zapraszać możesz kiedy tylko chcesz, ja tu od początku zaznaczam, że przyszedłem się tylko na Foncie pokłócić :) rzucaliście mi liczbami, to wam rzuciłem randomowymi kontami powyżej banki od was. Różnica taka, że ja sobie wchodzę z chłopakami w cs'a pograć i jak sobie przypomne to klikne w plemiona. A tam to są chyba konta frontowe? A wracając, kto wiee, może z zaproszenia kiedyś skorzystam :)
Normalnie pisałem w tamten dzień :) Jaka różnica czy z nim czy bez niego? Za wiele do gry nie wnosi oprócz ppków dla wszystkich ;) Wpuszczaj czekam :p
A więc właśnie, nie ma różnicy, a jednak to od was weszło wtedy 3/4 osoby które chwile coś pisały, domagały się naszego komentarza, a więc od tamtego dnia zacząłem wam odpisywać codziennie :)
@Blerin nie napisałeś tu jakim jesteś florianem...
BTW, często mówisz o sobie w 3-ciej osobie ? czy po prostu nie potrafisz wyrazić słowami swojego nastroju więc dodajesz swój stan emocjonalny w stopce ?
Ja rozumiem, że jesteśmy wrogami, ale po drugiej stronie monitora też siedzi człowiek... i tak zwyczajnie...martwię się o twoje zdrowie psychiczne ;)
Ulala to lecimy z serią zaskoczeń. To tylko maniera jaką przyjąłem na forum, bodajże 2/3 świat z rzędu. Zaskoczę Cię, nawet nie mam na imię Florian. Jest to przezwisko z czasów studenckich które polubiłem ;) Wybacz, że musiałeś się martwić, wszystko jest w porządeczku!

Doobra chyba odniosłem się do wszystkiego, w razie jakiś literówek to sorki jeszcze mnie weekend trzyma
Pozdrawiam
Poweekendowy Florian

Edti; Ps memik spoko
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
mówisz tak o tym ogóreczku bo się zabawiasz nimi czy co? Nie powtarzaj się bo nudny już się robisz

Pozdrawiam
zażenowany banaseloo
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
może lubi któż to wie. Powiedzonko "żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek" nie wzięło się znikąd

Pozdrawiam :)
zaciekawiony JezusekChytrusek
A to nie było raz chłopaczek raz chłopaczek? kurw....
mówisz tak o tym ogóreczku bo się zabawiasz nimi czy co? Nie powtarzaj się bo nudny już się robisz

Pozdrawiam
zażenowany banaseloo
Mówię tak bo mimo wszystko nie jestem taka pizdą żeby dalej obrażać... a nie czekaj... Ajc

Pozdrawiam
zażenowany banasloo
 
Do góry