Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
sporadycznie odzywam się u kos, tutaj jeszcze nie zacząłem, ale zastanawiam się czy od teraz MephistOne zaczął udzielać się na zamkniętym forum PoTęŻnEj rodziny nessów


i przestał wyzywać Filipa na FO ale umila wam dzień w waszym kochającym się nawzajem grajdołku? W końcu wieszczył fuzję z niszczycielami wiele miesięcy temu



wymarzony sojusznik którego tyle razy wołałeś. Zobacz, w końcu przyszedł do Was XD ja tam już tęsknię i zazdroszczę kwiecistych, pełnych pasji wiadomości, wnoszę o dzielenie karczmy z kosami, tam musi się gotować XD



NN przygarnięte pod pachę ma w końcu front na którym może się wykazać, bo podobno, jak mówił nieomylny MephistOne, na nessy przegrywali z kretesem. Teraz niszczycielom zostało bicie tukanów swoich sąsiadów, tydzień temu kolegów z plemienia i zarywanie nocek na klinach i wjeżdżaniu na bonusie w puste wiochy (stałki już wróciły czy jeszcze?). Pewnie pomoże im w tym WKC, które powoli ale rzetelnie rozjeżdżane przez kosy dostaje w końcu cokolwiek w co może uderzyć z nadzieją że nie rozbije sobie toporków o beton.

jak już nessy ogłoszą zwycięstwo nad tukanami, będzie łatwiej wam połknąć -=NN=- czy tam Badness z trzech stron? czy najpierw rzucicie się na kosy, po tygodniach skakania nad Jokerami i lania betonu do wsi po byłych graczach WKC, a crème de la crème zostawiacie sobie na koniec? serio jestem ciekaw nowych wewnętrznych porządków i planów bo to wygląda na naprawdę grubymi nićmi szyte (nie)porozumienie XD
Aż tak boli, że po prawie 4 miesiącach wspólnej walki ktoś potrafi schować swoje przepychanki w kieszeń i dla wspólnego dobra iść w jednym kierunku ;)
Widzisz, mimo że każdy powiedział wiele na każdego temat (efekt tej gry, wojna, propaganda i wiele innych) to nadal potrafimy dojść do porozumienia, bo koniec końców dochodzimy do prawdy czego nie można powiedzieć o kosach, bo z wami nawet ludzie już nie chcą rozmawiać za to, co Twoja rada z Matheo na czele wypisuje do ludzi, a od wczoraj to już przechodzą samych siebie ;)

PS
Długo szukałeś tych wiadomości ? Przecież o nich każdy wie od miesięcy ;)

PS2
Ciągle wypisujcie, że z Kaczek zrobiliśmy mięso armatnie ;) Dlaczego zatem oni dalej z nami graj i dziennie wymieniają z nami setki wiadomości ? Przecież wg waszej opinii Ness wszystkich wykorzystuje. A może tu chodzi o to, że jak my coś łączymy, to od razu wchodzimy, pomagamy, działamy, wspieramy a wy jako "sojusznik" tylko patrzycie i myślicie: utrzyma się czy się nie utrzyma ? :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.087
Czy dobrze rozumiem, @MephistOne po wyzywaniu x razy Filipa i oznaczeniu go pierdyliard razy na 82 stronach kończycie świat razem i zrobiliście fuzje?

Przybliży ktoś sytuację?
No co poradzisz, że lubi sobie twarz dupą filipa wycierać. Pewnie pluje sobie do góry i potem mordą łapie. Gościu ma wygimnastykowany kręgosłup moralny.
 

Buri95

Miecznik
Wynik reakcji
56
No tak, gdyby nie sytuacja z Tukanami i Avade to nie wiele by się zmieniło, a tak mamy modę na sukces :D
 

KillTheLights

Łucznik
Wynik reakcji
146
Avade przecież zrobiła rozłam
Filip przygarnął to dziadostwo spowrotem i znowu zrobiła rozłam
i wpadła na genialny plan
że napisze Do ness o 20 slotów pod blaszke i zaproponuje aby nessy wyruchały sojusznika na ich rzecz xd
 
Do góry