Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Diomenciorz

Chłop
Wynik reakcji
17
Podsumowując Stefany nie wykazały się przesadnym skillem biorąc pod uwagę ich grę w sytuacji jaką mieli - biorąc to pod uwagę poradzili sobie całkiem średnio. Dlatego też możemy myśleć, że bardzo szybko dostaną od rohanu, bo w rzeczywistości kiedy dosłownie wszystko im nie sprzyja radzą sobie słabo - czy to z atakiem, czy to z obroną. Jesteście jak 40 latek, który cieszy się z wygranej walki bokserskiej między nim, a niemowlakiem
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Podsumowując Stefany nie wykazały się przesadnym skillem biorąc pod uwagę ich grę w sytuacji jaką mieli - biorąc to pod uwagę poradzili sobie całkiem średnio. Dlatego też możemy myśleć, że bardzo szybko dostaną od rohanu, bo w rzeczywistości kiedy dosłownie wszystko im nie sprzyja radzą sobie słabo - czy to z atakiem, czy to z obroną. Jesteście jak 40 latek, który cieszy się z wygranej walki bokserskiej między nim, a niemowlakiem
Jesteście niemowlakami a tym porównaniu, nie wiem czy aż tak słabo oceniasz siebie i TRD ale spoko. Fajnie było wygrać na najgorsze plemię (TRD) po tym jak grali na tym świecie :)
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Mało kto tak uważa, każdy raczej wie że gdyby nie kosa klasyka, to byśmy po prostu jeszcze jakiś czas powalczyli na w miarę wyrównanym froncie. Kosa i złożenie się TRD spowodowały że ludzie, którzy byli aktywni i coś działali, zaczęli odpuszczać grę, poszedł efekt domina i na tę chwilę chyba każdy widzi, że została garstka graczy którzy coś chcą powalczyć dla funu. Nie powiedziałbym że Stefany na tym świecie coś pokazały, bo w 1 fazie to był typical Stefan a później powstał twór który tylko bazuje na Stefanach, ale nie powiedziałbym że to Stefany, dziwię się że nie zmieniliście kompletnie nazwy. W ogóle gra ktoś z podstawowego składu Stefanowego jeszcze? Ten obecny twór gra całkiem spoko, niektórzy gracze są naprawdę ogarnieci. Elite za to pokazało że plemię w którym praktycznie od samego początku coś kuleje w zarządzaniu było w stanie dojść do końcowego etapu i de facto 3 miejsca na świecie xD
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Elite za to pokazało że plemię w którym praktycznie od samego początku coś kuleje w zarządzaniu było w stanie dojść do końcowego etapu i de facto 3 miejsca na świecie xD
O IRONIO
A to nie wy od miesiąca śmiejecie się, że sTEFAN cieszy się że z takimi problemami i z taką radą doszliśmy do finału? Weźcie się kurwa zdecydujcie czy w końcu jest to powód do radości czy jednak trzeba być smutnym z tego powodu
 

Deleted User - 849162972

Guest
Cisza jak w kostnicy. Co prawda Nasz koniec jest bliski ale też bliska jest ostateczna Walka :D Stefany vs Rohan.
W końcu Stefanik będą mogły poczuć się jak Elite przez długi czas.

Coś czuje, że będzie wygladała ta walka jak walec, który rozjeżdza małe robaczki i nawet o tym nie wie :D

Cisza? A cisza.
Jak pisałem stękaliście
A jak nie piszę, proszę co się dzieje. Wali trupem.

Odkąd odpuściłem jUTRO 2.0, można te forum zamknąć na kłódę i nie wracać.

Amen

Pozdrawiam serdecznie
 

nikita23

Chłop
Wynik reakcji
1
Pojazdy są fascynujące. Mogą być różne - od samochodów i motocykli po rowery i statki. Każdy pojazd ma swoje unikalne cechy i służy nam do podróżówania i eksplorowania świata. Ważne jest, aby posiadać chociaż jeden większy lub mniejszy pojazd, gdyż ułatwia to np. podróżowanie.
 

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Cisza? A cisza.
Jak pisałem stękaliście
A jak nie piszę, proszę co się dzieje. Wali trupem.

Odkąd odpuściłem jUTRO 2.0, można te forum zamknąć na kłódę i nie wracać.

Amen

Pozdrawiam serdecznie
Ty zamikłeś może dlatego, że racji nie miałeś.
Pamiętam coś o PON czy sojuszy Elite ze Stefanami pisałeś :D
Black dobra duszyczka ale tym razem nie trafiłeś :D
 
Do góry