Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
584
Widzę Twój poziom dyskusji odpowiada poziomowi gry, ale skoro już sobie to wszystko wmowileś i lepiej Ci się z tym śpi to nie będę Ci psuł tych mokrych snów. Prawie wygraliscie 190s, brakło tylko pokonania Stefanów, a następnie rohanu, gratuluję :)
 
Wynik reakcji
38
Oki wy macie sówka rację ja mam swoją i tyle. Zobaczymy jak wam pójdzie w qojnie z rohanem. Raz nie dostaniecie juz od nich deffa xd
Dwa nikt na Waszą korzyść kosy już nie sprzeda
Trzy nie zaatakujecie i nie wypowiecie im wojny dzień po ich akcji. Tak jak to zrobiliście nam gdzie mieliśmy offy porozsylane i nie mieliśmy czym atakowac.
Wkoncu zagracie na równych zasadach i wtedy zobaczymy czy jesteście tacy mocni...
 
Wynik reakcji
38
Widzę Twój poziom dyskusji odpowiada poziomowi gry, ale skoro już sobie to wszystko wmowileś i lepiej Ci się z tym śpi to nie będę Ci psuł tych mokrych snów. Prawie wygraliscie 190s, brakło tylko pokonania Stefanów, a następnie rohanu, gratuluję :)
Cicho cicho cicho!!! Umiesz czytać ze zrozumieniem?gdzie napisałem że niby byśmy wygrali? Więc swoje wysrywy zostaw do siebie albo daj pani od Polaka poczytać xd
 
Wynik reakcji
584
Pani z dużej, Wy również pisze się z dużej, więc jeśli już chcesz kogoś się czepiać to zacznij od siebie. Co jakiś czas wpadasz na forum i zaczynasz dyskusje, po poprzednim poście (kilkanascie dni temu) również nie raczyles odpisać, więc to z Tobą jest coś nie tak i po prostu nie potrafisz toczyć dyskusji, więc muszę się zniżyć do poziomu tumana jaki reprezentujesz. Myślę że jak już samodzielnie będziesz umiał zielnik zrobić na przyrke i cofniesz się do swoich postów to dostrzeżesz że robisz z siebie idiotę.
Ciągle gdybasz, gdyby nie plecy rohanu (mieliście plecy trd) gdyby nie diody obstawione przez rohan (mieliśmy wbite przez was i trd) to było by inaczej, chłopczyku (bo nie zachowujesz się jak dorosły) w momencie gdy rohan już był na plecach i klasyk zmienił strone Wy dalej cisneliscie po stefanach że nas zjedziecie że tracimy dużo wiosek. Mieliśmy 1v1 dostaliście lanie i przyznać się po prostu do porażki nie umiesz.

A jak będzie wyglądała nasza walka na rohan to już was nie powinno obchodzić bo przy dobrych wiatrach będziesz przejmował kolejna wioskę na Arkadii.
 
Wynik reakcji
38
Pani z dużej, Wy również pisze się z dużej, więc jeśli już chcesz kogoś się czepiać to zacznij od siebie. Co jakiś czas wpadasz na forum i zaczynasz dyskusje, po poprzednim poście (kilkanascie dni temu) również nie raczyles odpisać, więc to z Tobą jest coś nie tak i po prostu nie potrafisz toczyć dyskusji, więc muszę się zniżyć do poziomu tumana jaki reprezentujesz. Myślę że jak już samodzielnie będziesz umiał zielnik zrobić na przyrke i cofniesz się do swoich postów to dostrzeżesz że robisz z siebie idiotę.
Ciągle gdybasz, gdyby nie plecy rohanu (mieliście plecy trd) gdyby nie diody obstawione przez rohan (mieliśmy wbite przez was i trd) to było by inaczej, chłopczyku (bo nie zachowujesz się jak dorosły) w momencie gdy rohan już był na plecach i klasyk zmienił strone Wy dalej cisneliscie po stefanach że nas zjedziecie że tracimy dużo wiosek. Mieliśmy 1v1 dostaliście lanie i przyznać się po prostu do porażki nie umiesz.

A jak będzie wyglądała nasza walka na rohan to już was nie powinno obchodzić bo przy dobrych wiatrach będziesz przejmował kolejna wioskę na Arkadii.
Xd ...Ale nas to obchodzi bo przecież tacy mocni jesteście :D i Tyle w temacie tumanie. W ogóle takiego nicku nie widzę na świecie więc weź leć do szkoły bo się ani podpisać swoim nickiem nie potrafisz paròwo... gdybanie a fakty to są dwie różne rzeczy. Ale co wy tam możecie wiedzieć w końcu jesteście zwykłymi przygłupami ze Stefanów ;)
 
Wynik reakcji
38
Pani z dużej, Wy również pisze się z dużej, więc jeśli już chcesz kogoś się czepiać to zacznij od siebie. Co jakiś czas wpadasz na forum i zaczynasz dyskusje, po poprzednim poście (kilkanascie dni temu) również nie raczyles odpisać, więc to z Tobą jest coś nie tak i po prostu nie potrafisz toczyć dyskusji, więc muszę się zniżyć do poziomu tumana jaki reprezentujesz. Myślę że jak już samodzielnie będziesz umiał zielnik zrobić na przyrke i cofniesz się do swoich postów to dostrzeżesz że robisz z siebie idiotę.
Ciągle gdybasz, gdyby nie plecy rohanu (mieliście plecy trd) gdyby nie diody obstawione przez rohan (mieliśmy wbite przez was i trd) to było by inaczej, chłopczyku (bo nie zachowujesz się jak dorosły) w momencie gdy rohan już był na plecach i klasyk zmienił strone Wy dalej cisneliscie po stefanach że nas zjedziecie że tracimy dużo wiosek. Mieliśmy 1v1 dostaliście lanie i przyznać się po prostu do porażki nie umiesz.

A jak będzie wyglądała nasza walka na rohan to już was nie powinno obchodzić bo przy dobrych wiatrach będziesz przejmował kolejna wioskę na Arkadii.
Wiemy już, że “pani” z dużej litery piszę się głównie w pismach urzędowych lub prywatnych wiadomościach, kiedy chcemy podkreślić szacunek do adresata. Pani jest jednak również rzeczownikiem określającym kobietę, a nie tylko bezpośrednim zwrotem. Jeśli w dowolnej pracy pisemnej, również tej o oficjalnym charakterze, opisujemy inną osobę, na przykład obcą panią spacerującą w parku, używamy wersji słowa “pani” pisanej małą literą.

Masz przygłupie poczytaj i się dokształć trochę. Drugi Najman się tu trafił widzę nic nie wiem ale na każdy temat się wypowiem xD
 
Wynik reakcji
584
Nick mój z forum jest nickiem że świata chyba 15 - pamięć może mylić, Ty pewnie wtedy starałeś się nie wyjeżdżać kredka za obrys rysunku. W podpisie masz mój nick, lecz abyś za długo nie szukał to Ci powiem - Kecaj i Old. Poliglota z Ciebie doskonały, a zdanie zaczynasz i kończysz od xd. Z gdybaniem to właśnie próbuje Tobie udowodnić że sobie gdybać możesz, a realia jest jaka jest, jak to mądrze napisałeś dostajecie na "dziurę"

Pokaż gdzie piszemy że jesteśmy mocni, wypominasz czytanie ze zrozumieniem, a nie dostrzegłes że w większości moich postów pisze że stefany są słabe ? Że faworytem jest rohan ? Czy czytasz to co chcesz czytać ?
My piszemy że jesteśmy słabi, ale na pytanie jacy więc Wy jesteście skoro dostaliście do nas "na dziurę" już odpowiedzieć nie umiesz ?
Powtórzę, mieliśmy 1v1, my gramy dalej, a Wy próbujecie szczekać na forum jako przegrani. Mądrym posunięciem z Twojej strony byłoby odpuszczenie bo się tylko blaznisz.
Bez pozdrowień.
 
Wynik reakcji
38
Ale mi piszemy, że wygraliscie z nami wojnę... W jakim stylu to już każdy wie :) i piszemy, że zobaczymy jak sobie poradzicie w wojnie z rohanami i już ataki w naszą stronę :D to Ty się kompromitujesz bo szczekasz szczekasz jak najęty. W naszej wojnie jakoś mieliśmy równo akcje w te same dni i byliście w każdej na minus. Więc też nie powiedziałbym że dostaliśmy jakoś mega na dziurę. Poprostu świat się ułożył jak ułożył :) ale jak Ci będzie lepiej to tak dostaliśmy na dziure! Mam nadzieję że przynajmniej na chwilę się lepiej poczules ;)
 
Wynik reakcji
584
Czekałem na ten argument, jesteś przewidywalny. Teraz poszukaj mojego postu jeśli już toczysz ze mną dyskusje gdzie pisałem że po fuzji z klasykami będziemy tracić przez kilka akcji więcej wiosek niż na was zyskiwać, lecz przyjdzie czas gdy ustawimy ten rozlany front i wtedy sytuacja się zmieni, niestety nie doczekaliśmy czasu ustawienia frontu gdyż wcześniej się spakowaliście.
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.462
Ale mi piszemy, że wygraliscie z nami wojnę... W jakim stylu to już każdy wie :) i piszemy, że zobaczymy jak sobie poradzicie w wojnie z rohanami i już ataki w naszą stronę :D to Ty się kompromitujesz bo szczekasz szczekasz jak najęty. W naszej wojnie jakoś mieliśmy równo akcje w te same dni i byliście w każdej na minus. Więc też nie powiedziałbym że dostaliśmy jakoś mega na dziurę. Poprostu świat się ułożył jak ułożył :) ale jak Ci będzie lepiej to tak dostaliśmy na dziure! Mam nadzieję że przynajmniej na chwilę się lepiej poczules ;)
No to przecież ci już ktoś wyjaśnił, że przejęliście sobie paręset diód których od początku nie próbowaliśmy bronić, a my w tym czasie sobie ułożyliśmy front, zjedliśmy plecy, rozebraliśmy parę warzyw.
Ostatnia wasza akcja na już ułożony front wyszliście +1 :) Ale pewnie napiszesz "NO BO MY JUŻ NIE GRALIŚMY", a ja ci powiem że to żadna wymówka, gra się kończy w momencie jak stracisz wszystkie wioski a nie jak już widzisz że nie macie szans :)
Pamiętaj, że KS miało największy przyrost punktów i wiosek w okresie przed-kasacją TRD. Nie brało to się z chmur tylko graliśmy mądrze.
Dostaliście całkowicie na dziurę 1vs1 od KS i nic tego nie zmieni, w sumie to ostatecznie można powiedzieć że łatwo było
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.462
Trochę smutne że taki Ludovic nie potrafi ani wygrać anie przegrać.
Kurde, miałem i w sumie dalej mam wielki szacunek do plemienia Elite, nie wiem czy to zasługa Bojara, Rafała czy kogo tam kto prowadził głównie projekt.
Znaleźli się nagle, dzięki bardzo dobre dyplomacji Bojara, w bardzo słabej sytuacji ale grali dalej bo widzieli szanse mając obok sojusznika, dzięki czemu nie pociągnęli nikogo na dno. TRD ostatecznie pociągnęło ich i zamiast przyznać się że przegrali to przyjdzie taki debil na FO i napisze "NO ALE ROHAN TO JUŻ Z WAMI WYGRA" xd, może i tak może i nie. Ale na pewno wy nie wygracie więc nikt was o komentarz w tej sprawie nie pyta jakby co :p
 
Wynik reakcji
38
Trochę smutne że taki Ludovic nie potrafi ani wygrać anie przegrać.
Kurde, miałem i w sumie dalej mam wielki szacunek do plemienia Elite, nie wiem czy to zasługa Bojara, Rafała czy kogo tam kto prowadził głównie projekt.
Znaleźli się nagle, dzięki bardzo dobre dyplomacji Bojara, w bardzo słabej sytuacji ale grali dalej bo widzieli szanse mając obok sojusznika, dzięki czemu nie pociągnęli nikogo na dno. TRD ostatecznie pociągnęło ich i zamiast przyznać się że przegrali to przyjdzie taki debil na FO i napisze "NO ALE ROHAN TO JUŻ Z WAMI WYGRA" xd, może i tak może i nie. Ale na pewno wy nie wygracie więc nikt was o komentarz w tej sprawie nie pyta jakby co :p
No Ciebie też nikt nie pyta a szczekasz cały czas :)
 

Rufu7

Chłop
Wynik reakcji
15
Trochę smutne że taki Ludovic nie potrafi ani wygrać anie przegrać.
Kurde, miałem i w sumie dalej mam wielki szacunek do plemienia Elite, nie wiem czy to zasługa Bojara, Rafała czy kogo tam kto prowadził głównie projekt.
Znaleźli się nagle, dzięki bardzo dobre dyplomacji Bojara, w bardzo słabej sytuacji ale grali dalej bo widzieli szanse mając obok sojusznika, dzięki czemu nie pociągnęli nikogo na dno. TRD ostatecznie pociągnęło ich i zamiast przyznać się że przegrali to przyjdzie taki debil na FO i napisze "NO ALE ROHAN TO JUŻ Z WAMI WYGRA" xd, może i tak może i nie. Ale na pewno wy nie wygracie więc nikt was o komentarz w tej sprawie nie pyta jakby co :p

No i spoko :) cieszę się że mogę spowodować uśmiech u dzieci
klasy się nie kupi ani nie zdobędzie klasę się po prostu ma a tu ewidentnie jej brakuje :)
 
Wynik reakcji
38
Czekałem na ten argument, jesteś przewidywalny. Teraz poszukaj mojego postu jeśli już toczysz ze mną dyskusje gdzie pisałem że po fuzji z klasykami będziemy tracić przez kilka akcji więcej wiosek niż na was zyskiwać, lecz przyjdzie czas gdy ustawimy ten rozlany front i wtedy sytuacja się zmieni, niestety nie doczekaliśmy czasu ustawienia frontu gdyż wcześniej się spakowaliście.
ale Ty jesteś odklejony. Idąc Twoim tokiem rozumowania równie dobrze my możemy gdybać że gdyby Trd nie dostało od rohanow to byśmy grali dalej i ustawili taki front że hohohoh xd Niestety tego nie doczekaliśmy bo trd się złożyło i gracze rzucili kontami :) fakty są jednak inne które wymieniłem wcześniej. Ja wiem że wy do takich kos i takich zagrywek jesteście przyzwyczajeni i nawet na siłę je usprawiedliwiacie. Ale jednak miało to wpływ na tą calą wojnę a większość z klasyków mimo zaddefowania i tak rozebraliśmy. AVE Elite, Ave Bojar, Ave córcia!!! ;D
 
Do góry