Dyskusja o sytuacji na świecie 190

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
No, forgiven miał własne plemię gdzie zaprosił AD (btw to chłop jest xD).
Stefan grały cały świat czysto, a jeszcze dostaliśmy nagrodę w postaci landingu na 40 diód w centrum plemienia na bonus nocny, podobną sytuację dzisiaj miało TRD ale oni akurat nie mają kreta
Skąd mam wiedzieć kto za kierownicą siedzi, nick żeński to tak mówię.
Oj możesz sobie tam wygibasy robić pod własną narrację jeśli Ci to odpowiada. Tak czy siak krzywe akcję zaczęły się od tego momentu.
 
Wynik reakcji
482
Dzień dobry w ten piękny dzień..

@Mickez chciałbym zgłosić, że przestali wysyłać na mnie fejki -> sprawdź to proszę i do siłówki.

Mam jeszcze pytanie: Jak kliknę kasację to ile musze czekać aż będę szary? Czy skasuje się całe konto czy tylko na tym świecie?

/Haran
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Dzień dobry.

Zapytaj suppka ile czasu potrzebujesz na kasację, tylko na tym świecie.

To jest modne w pewnych kręgach pro graczy. Nie przegrali, tylko się skasowali. Z ważnych powodów w realu XD
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
Dzień dobry w ten piękny dzień..

@Mickez chciałbym zgłosić, że przestali wysyłać na mnie fejki -> sprawdź to proszę i do siłówki.

Mam jeszcze pytanie: Jak kliknę kasację to ile musze czekać aż będę szary? Czy skasuje się całe konto czy tylko na tym świecie?

/Haran
Fejki ślemy dalej, nie martw się, stać nas.
7 dni, w nocy z 7 na 8 dnia będziesz szary.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Przyszedł czas pewnych podsumowań:

@Morfus

- W trakcie trwania sojuszu TRD - Rohan wbija się na 3 wioski poza granicą, będące 35 minut od swoich obecnych. Robi to TYLKO dlatego, że jest OBSRANY dogrywania przez Rohan po rozpoczęciu wojny karet z odległości 35 minut.
- Wiosek oczywiście nie chce oddać. Bez żadnego powodu, nie mając żadnych dodowów dot. rzekomego podsyłania deffa przez Rohan na wioski po naszej stronie, na które się powołuje. Nie pomagają tłumaczenia, że nie jest to nam na rękę i że zdecydowanie wolę ten moment przedłużać, wykorzystać dodatkowy czas do zakończenia przerzucania frontowców i zrobienia 1/2 akcji w Stefana, co mogłoby ich przełamać.
- Wojna wybucha za szybko dla TRD, w momencie nieprzygotowania frontu, TYLKO dlatego że królewicz postawił na swoim a ja (błędnie) założyłem, że może i warto go zostawić bo gracz zmotywowany to gracz dobry. Zresztą, rozbiórka go w tym momencie też nie była nikomu na rękę, sam chciał ją nadzorować czyli w praktyce wioski dostaliby tylko jego ziomkowie.
- ~~28.08 start wojny.
- 1.09 - 5.09 wyjeżdża na wakacje. Oczywiście 24/7 zast.
- 6.09 - ~~8.09 Panicz @Morfus gra. Oczywiście nadal kwestionuje podejmowane przez nas decyzje, włącznie z rozbiórką kreta w radzie.
- 9.09 Księżniczka Morfusowa dostaje burzenie. Ogłasza wszem i wobec, że on kończy grę. Ostatecznie zast na noc ląduje u nas, na dzień przez najbliższe 2/3 dni panienka zagląda. W końcu w nocy się śpi. Koniec końców zast nadal w naszych rękach, konto do rozbiórki.


Nieco krócej: sprowokował wojnę mimo tego, że tłumaczyłem mu, że tego nie chcemy, na jej początku sobie wyjechał na wakacje, wrócił na 2/3 dni, dostał burzenie i lotka ze świata.
No przyznam szczerze, że dawno takiego "bohatera" gry nie widziałem.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Przyszedł czas pewnych podsumowań:

@Morfus

- W trakcie trwania sojuszu TRD - Rohan wbija się na 3 wioski poza granicą, będące 35 minut od swoich obecnych. Robi to TYLKO dlatego, że jest OBSRANY dogrywania przez Rohan po rozpoczęciu wojny karet z odległości 35 minut.
- Wiosek oczywiście nie chce oddać. Bez żadnego powodu, nie mając żadnych dodowów dot. rzekomego podsyłania deffa przez Rohan na wioski po naszej stronie, na które się powołuje. Nie pomagają tłumaczenia, że nie jest to nam na rękę i że zdecydowanie wolę ten moment przedłużać, wykorzystać dodatkowy czas do zakończenia przerzucania frontowców i zrobienia 1/2 akcji w Stefana, co mogłoby ich przełamać.
- Wojna wybucha za szybko dla TRD, w momencie nieprzygotowania frontu, TYLKO dlatego że królewicz postawił na swoim a ja (błędnie) założyłem, że może i warto go zostawić bo gracz zmotywowany to gracz dobry. Zresztą, rozbiórka go w tym momencie też nie była nikomu na rękę, sam chciał ją nadzorować czyli w praktyce wioski dostaliby tylko jego ziomkowie.
- ~~28.08 start wojny.
- 1.09 - 5.09 wyjeżdża na wakacje. Oczywiście 24/7 zast.
- 6.09 - ~~8.09 Panicz @Morfus gra. Oczywiście nadal kwestionuje podejmowane przez nas decyzje, włącznie z rozbiórką kreta w radzie.
- 9.09 Księżniczka Morfusowa dostaje burzenie. Ogłasza wszem i wobec, że on kończy grę. Ostatecznie zast na noc ląduje u nas, na dzień przez najbliższe 2/3 dni panienka zagląda. W końcu w nocy się śpi. Koniec końców zast nadal w naszych rękach, konto do rozbiórki.


Nieco krócej: sprowokował wojnę mimo tego, że tłumaczyłem mu, że tego nie chcemy, na jej początku sobie wyjechał na wakacje, wrócił na 2/3 dni, dostał burzenie i lotka ze świata.
No przyznam szczerze, że dawno takiego "bohatera" gry nie widziałem.

Dracon, do kogo ty masz pretensje, grałeś z nim na świecie na którym odpierdalal większe zwody, mimo to wziąłeś go do plemienia, dałeś go na front.

Wasza wina, morfeusza każdy co zna wie, że nie warty gracz trzymania w plemieniu. Możesz mieć pretensje do siebie i swojej rady.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Dracon, do kogo ty masz pretensje, grałeś z nim na świecie na którym odpierdalal większe zwody, mimo to wziąłeś go do plemienia, dałeś go na front.

Wasza wina, morfeusza każdy co zna wie, że nie warty gracz trzymania w plemieniu. Możesz mieć pretensje do siebie i swojej rady.

Na jakim świecie z nim grałem? Ja gościa nie kojarzyłem do tego serwera
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
117. To masz krótką pamięć. No coz.

Nie widzę jego nicku w TW. Ja tam plemienia nie prowadziłem, też ciężko żebym kojarzył ludzi sprzed 6 lat, szczególnie jak nicki zmieniają.
Niemniej faktycznie, no jest zjebem i z perspektywy z dziś to mogę to śmiało powiedzieć. Wydatnie się przyczynił do porażki a z całą pewnością jakbym mógł cofnąć czas to bym z typa na pewno zrezygnował.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394

Deleted User - 849153659

Guest
Przyszedł czas pewnych podsumowań:

@Morfus

- W trakcie trwania sojuszu TRD - Rohan wbija się na 3 wioski poza granicą, będące 35 minut od swoich obecnych. Robi to TYLKO dlatego, że jest OBSRANY dogrywania przez Rohan po rozpoczęciu wojny karet z odległości 35 minut.
- Wiosek oczywiście nie chce oddać. Bez żadnego powodu, nie mając żadnych dodowów dot. rzekomego podsyłania deffa przez Rohan na wioski po naszej stronie, na które się powołuje. Nie pomagają tłumaczenia, że nie jest to nam na rękę i że zdecydowanie wolę ten moment przedłużać, wykorzystać dodatkowy czas do zakończenia przerzucania frontowców i zrobienia 1/2 akcji w Stefana, co mogłoby ich przełamać.
- Wojna wybucha za szybko dla TRD, w momencie nieprzygotowania frontu, TYLKO dlatego że królewicz postawił na swoim a ja (błędnie) założyłem, że może i warto go zostawić bo gracz zmotywowany to gracz dobry. Zresztą, rozbiórka go w tym momencie też nie była nikomu na rękę, sam chciał ją nadzorować czyli w praktyce wioski dostaliby tylko jego ziomkowie.
- ~~28.08 start wojny.
- 1.09 - 5.09 wyjeżdża na wakacje. Oczywiście 24/7 zast.
- 6.09 - ~~8.09 Panicz @Morfus gra. Oczywiście nadal kwestionuje podejmowane przez nas decyzje, włącznie z rozbiórką kreta w radzie.
- 9.09 Księżniczka Morfusowa dostaje burzenie. Ogłasza wszem i wobec, że on kończy grę. Ostatecznie zast na noc ląduje u nas, na dzień przez najbliższe 2/3 dni panienka zagląda. W końcu w nocy się śpi. Koniec końców zast nadal w naszych rękach, konto do rozbiórki.


Nieco krócej: sprowokował wojnę mimo tego, że tłumaczyłem mu, że tego nie chcemy, na jej początku sobie wyjechał na wakacje, wrócił na 2/3 dni, dostał burzenie i lotka ze świata.
No przyznam szczerze, że dawno takiego "bohatera" gry nie widziałem.

Z całym szacunkiem, ale jeśli przez jednego gracza posypało wam się wszystko, to znaczy, że byliście gówno plemieniem. Każdy z osobna i wszyscy razem.

Wykorzystujesz to, że Morfus nie ma obecnie najlepszej reklamy i próbujesz przerzucić odpowiedzialność za całe zło na jedną osobę.
Nie kwestionuję tego czy wam zaszkodził, czy nie.
Kwestionuję Twoje wypisywanie bzdur na ten temat.

Każdy kto używa choć odrobiny mózgu, wie, że wasz los został wyznaczony 16 sierpnia 2023 roku, gdy skosowaliście swojego gracza i rozpoczęliście ze mną wojnę.
Co świat to samo, wyśmiewacie mnie gdy wojna się zaczyna a potem pakujecie mandżur i nara.
Oczywiście to nie tylko do Ciebie się zwracam.

Także proszę zaprzestać siania propagandy. Minął ponad miesiąc a Ty dalej nie masz jaj, by przyznać się do błędów.
 
Do góry