Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
111
Dajcie na luz to tylko gra, co nie znaczy ze ktokolwiek lubi przegrywać, ale trzeba się szanować tak samo jak i wrogow : p

Dziś po prostu TRD sobie nie poradziło i już sobie nie poradzi na tym świecie
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Bardziej bym powiedział, że krzywe akcję z dwóch stron zaczęły się od kosy forgivena przy błogosławieństwie Stefanów(jeszcze anonimowa grała)
O jakiej kosie forgivena mowa? O tym, że chłop napisał że jesteście bandą ciot i kończy z wami granie po czym wyszedł z plemienia ze swoimi znajomymi? Przecież nawet pik stefana tam nie poleciał + nic od niego nie przejęliśmy to nie wiem
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ale w momencie jak TRD padnie to tym bardziej bezsensem jest dogadywanie się z Elitą.

Jedyny sens byłby teraz zmienić stronę chcąc to ratować (TRD) ale to jest kwestia grania dla każdego na 3 zastach i totalne wyjebanie rohanu na dane słowo, a tak nie wolno robić i nie zrobi nikt z Wielkich Klasycznych Stefanów.

No teraz właśnie wiadomo, dlaczego @Morfus Cię dyplomatycznie ograł na 178

Nie masz kompletnie wizji. Przepraszam, nic osobistego, po prostu nie ogarniasz mapy.

W chwili obecnej Stefany są w najgorszym położeniu przez brak równowagi.
Wiadomo, że Mickez słowa nie dotrzyma i wojny 50/50 nie będzie.
W tym momencie jUTRO 2.0 jest poza zasięgiem reszty. Reszta utrzymuje podobny poziom, co pokazuje wojna Stefany - Elite.
Jedynym rozstrzygnięciem dającym szansę całej reszcie na wygranie, to pon między Stefan - TRD i sojek Stefan - Elite.
To eliminuje jUTRO 2.0 stawiając wszystkich w równych szansach na zwycięstwo.

Oczywiście dopuszczam ewentualność małostkowości i że ktoś przez osobiste urazy czy też wydarzenia z przeszłości woli przegrać, niż się dogadać. Luz, głupota jest czymś darmowym, więc można korzystać do woli. Mało zrozumiałe tylko czemu najpierw tracić rok na grę, ale ok
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
O jakiej kosie forgivena mowa? O tym, że chłop napisał że jesteście bandą ciot i kończy z wami granie po czym wyszedł z plemienia ze swoimi znajomymi? Przecież nawet pik stefana tam nie poleciał + nic od niego nie przejęliśmy to nie wiem
Z tego co pamiętam to AD puściła grupową żeby przechodzić do jego plemienia + dołączyła do tego tworu w celach propagandowych. Więc była to pierwsza chujowa sytuacja z waszej strony. Po czym ciężko było oczekiwać czystej gry.

Akurat Forgiven zachował się jak ciota bo kazał swoim graczom wysłać mobila po czym wjeżdżał w nich karetami dzięki czemu dorobił się Top1. Więc słabo jest bronić takiego śmiecia.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
No teraz właśnie wiadomo, dlaczego @Morfus Cię dyplomatycznie ograł na 178
Ale jak mnie mógł ograć skoro ja do Ereboru doszedłem z fuzji, a do rady (i to jako KD) doszedłem po skończonej dyplomacji na świecie xD

A nawet jakbym to ja był dyplomatą, to fakt - można mówić, że mnie ograł, ale bardziej zgodne z prawdą by było, że podpisał po prostu jak pizda 78% świata
 
Wynik reakcji
111
Albo Elite z trd się połączą i ktoś odda komuś teren i wioski jak to się stało na 186 św gdzie teraz zostało tylko reb vs witam bo AK odpadło od wojny oddając wioski reb, oczywiście akceptując przegrana i wyższość Witam
 
Wynik reakcji
625
Albo Elite z trd się połączą i ktoś odda komuś teren i wioski jak to się stało na 186 św gdzie teraz zostało tylko reb vs witam bo AK odpadło od wojny oddając wioski reb, oczywiście akceptując przegrana i wyższość Witam
w sensie ze jedno z plemion ma oddawać wioski drugiemu? i tak grają razem w sojuszu więc jedyne co to zmieni to wyparuje masa wojska i tyle.
 
Wynik reakcji
111
Wiesz morale spadają wskoczą sobie na konta po dwóch pozjadaja i wrzuca aktywnych na fronty : p ale właściwie tutaj to inna sytuacja bo nie jest 2 vs 1 ale aktualnie 2 vs 2
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Co za noob mi próbuje mocarke zabrać?
Ja tu walczę o nią legalnie na trd a nie na darmach, a nie czekaj to też darmy
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
No teraz właśnie wiadomo, dlaczego @Morfus Cię dyplomatycznie ograł na 178

Nie masz kompletnie wizji. Przepraszam, nic osobistego, po prostu nie ogarniasz mapy.

W chwili obecnej Stefany są w najgorszym położeniu przez brak równowagi.
Wiadomo, że Mickez słowa nie dotrzyma i wojny 50/50 nie będzie.
W tym momencie jUTRO 2.0 jest poza zasięgiem reszty. Reszta utrzymuje podobny poziom, co pokazuje wojna Stefany - Elite.
Jedynym rozstrzygnięciem dającym szansę całej reszcie na wygranie, to pon między Stefan - TRD i sojek Stefan - Elite.
To eliminuje jUTRO 2.0 stawiając wszystkich w równych szansach na zwycięstwo.

Oczywiście dopuszczam ewentualność małostkowości i że ktoś przez osobiste urazy czy też wydarzenia z przeszłości woli przegrać, niż się dogadać. Luz, głupota jest czymś darmowym, więc można korzystać do woli. Mało zrozumiałe tylko czemu najpierw tracić rok na grę, ale ok
Z jednej strony jest w tym trochę racji. Ale, zawsze jest jakieś ale. W tym momencie Rohan jest na fali. A to dużo znaczy. Żeby teraz przegrać świat musiał by być rozłam w radzie. A na to nie ma co liczyć.
Tak więc Blacku, w tej kwestii się mylisz.
Rohan wygra ten świat.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Z tego co pamiętam to AD puściła grupową żeby przechodzić do jego plemienia + dołączyła do tego tworu w celach propagandowych. Więc była to pierwsza chujowa sytuacja z waszej strony. Po czym ciężko było oczekiwać czystej gry.

Akurat Forgiven zachował się jak ciota bo kazał swoim graczom wysłać mobila po czym wjeżdżał w nich karetami dzięki czemu dorobił się Top1. Więc słabo jest bronić takiego śmiecia.
No, forgiven miał własne plemię gdzie zaprosił AD (btw to chłop jest xD).
Stefan grały cały świat czysto, a jeszcze dostaliśmy nagrodę w postaci landingu na 40 diód w centrum plemienia na bonus nocny, podobną sytuację dzisiaj miało TRD ale oni akurat nie mają kreta
 
Wynik reakcji
650
Czyli mówicie, że dla Stefanów lepiej zrezygnować z finału z Rohanem 50:50 i podpisać się z trd oraz elite... Nawet zakładając, że w trójkę pokonają WIELKI ROHAN to ciekawe kto z tej trójki zostanie na lodzie hmmmm...
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Czyli mówicie, że dla Stefanów lepiej zrezygnować z finału z Rohanem 50:50 i podpisać się z trd oraz elite... Nawet zakładając, że w trójkę pokonają WIELKI ROHAN to ciekawe kto z tej trójki zostanie na lodzie hmmmm...
Każdy który z TRD napisał że Stefan powinien się podpisać z nimi na Rohan automatycznie uznał wyższość Rohan
Dodatkowo, wolę przegrać na Rohan niż pozwolić żeby takie oślizgłe szczury jak TRD wygrały ten świat :)
 
Do góry