Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.075
A ja chcę serio podziękować Elite (bez bojara, on jest odklejony) za najlepszą zabawę w Plemiona jaką mam od paru światów. Czyste napierdalanie się po mordach z obu stron, bez zbędnego pierdolenia jak to robi TRD.
Ktoś wygra, ktoś przegra ale o to w tym chodzi x) Szkoda że P0gan za bycie toksykiem dostał bana, ale za łamanie regulaminu są kary i nagrody niestety <beczy>
 
Wynik reakcji
111
Morfus to stefany was atakują ? Czy obawiacie się po prostu ataków potężnych Stefanów dlatego macie zabetonowany front ? A może w waszej sytuacji (problemy na froncie z rohanem) diody Eminema i wniebo nie są tak opłacalne jak wam się wydaje i wiążą wam za dużo deffa, ale tutaj już wizja rady plemienia musi to przemyśleć.
Odpusciles jak większość krzykaczy forumowych. Zaczyna się coś dziać nie po myśli to się poddajesz. Okazałeś się po prostu słabym grajkiem, macie 1v1 z rohanem, stefany was nie atakują, Elite nie atakuje rohan, a ty spłakales bo rohan ma przewagę, kogo to wina ? Stefany były bite na 3 baty i jakoś się trzymamy, a grajków mamy dużo gorszych od trd, przynajmniej na papierze.
Odkąd Wprowadzili blachy to fronty właśnie tak wyglądają, jedna, dwie akcje na minus i ludzie odpuszczają, a w grze nie chodzi o blachy tylko o fun z ataków/obrony.

Przy okazji chciałbym podziękować i pogratulować Elite za fajną zabawę. Wczorajszy dzień to jak walka Najmana z drugim Najmanem, wygranego nie ma, ale większość się dobrze bawić :)

@Ananas Szlachetny z ciekawości, ile miałeś x wczoraj ?
Myśle, że to jest w punkt, po co trd diody na terenie stefanow jeśli nie są użytkowane, ba to nawet nie chodzi p to czy są, a o to czy warto pakować tam tonę deffa w mojej ocenie nie, tak samo jak nie warto deffowac od stronę stefanow frontu z logicznego pkt, jesteśmy zajęci elite. Wystarczy oddać diody wbite w nasze wioski, lepiej zabunkrowac rohan i tyle, po za tym nie tylko deffem się gra. Nie przemawia do mnie argument ze rohan ma dużo więcej wiosek, Elite także ma i ta przewaga cały czas bedzie rosnąć bo mamy tereny do przejęcia jeszcze. A potrafią walczyć dobrze mając zdecydowanie mniejszy potencjał off i deff
 
Wynik reakcji
523
Morfus to taki gość który jakby biegał długie dystanse (10km+) i jakby potknął się na pierwszych metrach i stracił 5m do lidera to zszedłby z trasy tłumaczac że już od startu ma stratę. Ale mówiłby że i tak jest lepszy i że jakby się nie potknął to by wygral. Typowe przerośnięte ego słabego grajka.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
Morfus to taki gość który jakby biegał długie dystanse (10km+) i jakby potknął się na pierwszych metrach i stracił 5m do lidera to zszedłby z trasy tłumaczac że już od startu ma stratę. Ale mówiłby że i tak jest lepszy i że jakby się nie potknął to by wygral. Typowe przerośnięte ego słabego grajka.

Ale Ty nie musisz niczego tłumaczyć.

Morfeusz to jakaś pizda a nie frontowiec, koniec kropka xd
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny NIEPOKONANYM.
Nie mamy z Brukselką zamiaru tracić czasu na grę w plemieniu, które bez akcji dziennie traci 20 wiosek.
Nie będę wywlekał tutaj brudów na temat TRD, bo mógłbym napisać książkę na temat organizacji, zarządzania i jakości podejmowanych decyzji, ale z reguły nie pluję na plemiona, w których grałem jakiś czas. Już wiem, że balonik był sztucznie napompowany, a gdy przyszło co do czego, to jebnął jak opona od jelcza :)

Ruhany, może jeszcze kiedyś będzie okazja się zmierzyć na równych warunkach, a nie w przewadze kilku tysięcy wiosek już na starcie. Może w końcu uda wam się mi zabrać pierwszą wioskę, ale wiedząc jakimi partaczami jesteście, nie uważam, że kiedykolwiek to nastąpi.

Pierwszy raz kończę przedwcześnie przygodę na świecie - i robię to bez jakichkolwiek skrupułów, żalu czy sentymentu.
TRD, następnym razem obstawcie front graczami, którzy nie dają sobie wbijać diod od pierwszych dni wojny. Wtedy takim geniuszom plemiennym jak ja, nie odechce się grania z wami. ;P

xoO4NFT.png
 
Do góry