Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Nie mamy z Brukselką zamiaru tracić czasu na grę w plemieniu, które bez akcji dziennie traci 20 wiosek.
Ja gram, powoli wracamy do gry, bo 20 wiosek to nawet nie jest procent całego plemienia i dużo jeszcze zostało. Widać kto jest ciotą w takich sytuacjach ;)
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
@tita5 gdzie jesteś ?
Piesek ze smyczy ci się chyba zerwał ..

O, żyjesz. I to jak aktywny jesteś teraz, ładnie.
Przeglądnąłem to, co pisałeś wcześniej (bo oczywiście dostałeś ode mnie mute, które cofnąłem teraz jak mi chłopaki mówili że mnie coś tam połkujesz) no i jestem pod wrażeniem.
Wyprodukowałeś już tutaj więcej zdań niż od początku serwera na forum rady :). Wprawdzie nie jest wielkim wyczynem pobić 0 ale jednak gratulacje się należą.

Produkuj się dalej bo naprawdę nikogo to nie interesuje. Wracasz na mute bo sensu dyskutować jeśli zbywasz moje argumenty stwierdzeniem, że "jesteś pierdolnięty" zamiast odnieść się np. do tego, jak to jest że nie mając frontu siedzisz noc przed naszą akcją. Elo!
 
Wynik reakcji
482
@tita5 gdzie jesteś ?
Piesek ze smyczy ci się chyba zerwał ..
Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny NIEPOKONANYM.
Nie mamy z Brukselką zamiaru tracić czasu na grę w plemieniu, które bez akcji dziennie traci 20 wiosek.
Nie będę wywlekał tutaj brudów na temat TRD, bo mógłbym napisać książkę na temat organizacji, zarządzania i jakości podejmowanych decyzji, ale z reguły nie pluję na plemiona, w których grałem jakiś czas. Już wiem, że balonik był sztucznie napompowany, a gdy przyszło co do czego, to jebnął jak opona od jelcza :)

Ruhany, może jeszcze kiedyś będzie okazja się zmierzyć na równych warunkach, a nie w przewadze kilku tysięcy wiosek już na starcie. Może w końcu uda wam się mi zabrać pierwszą wioskę, ale wiedząc jakimi partaczami jesteście, nie uważam, że kiedykolwiek to nastąpi.

Pierwszy raz kończę przedwcześnie przygodę na świecie - i robię to bez jakichkolwiek skrupułów, żalu czy sentymentu.
TRD, następnym razem obstawcie front graczami, którzy nie dają sobie wbijać diod od pierwszych dni wojny. Wtedy takim geniuszom plemiennym jak ja, nie odechce się grania z wami. ;P

@Morfus byłem zaszczycony, że mogłem stanąć na froncie u twego boku.. szkoda, że tak krótko to trwało! czapki z głów… żegnaj NIEPOKONANY Morfusie..

Ja pierdole… Znikasz szybciej niż Kartony…

/Haran
 

Prezes Arsh

Pikinier
Wynik reakcji
52
O, żyjesz. I to jak aktywny jesteś teraz, ładnie.
Przeglądnąłem to, co pisałeś wcześniej (bo oczywiście dostałeś ode mnie mute, które cofnąłem teraz jak mi chłopaki mówili że mnie coś tam połkujesz) no i jestem pod wrażeniem.
Wyprodukowałeś już tutaj więcej zdań niż od początku serwera na forum rady :). Wprawdzie nie jest wielkim wyczynem pobić 0 ale jednak gratulacje się należą.

Produkuj się dalej bo naprawdę nikogo to nie interesuje. Wracasz na mute bo sensu dyskutować jeśli zbywasz moje argumenty stwierdzeniem, że "jesteś pierdolnięty" zamiast odnieść się np. do tego, jak to jest że nie mając frontu siedzisz noc przed naszą akcją. Elo!

Akurat urlop mam to stwierdziłem że trochę cię powyzywam :)

No proszę cię znowu te bajki ? Na forum na plemion i rady na Mess napisałem więcej zdań od ciebie i jestem tego pewien że gdyby to zliczyć to właśnie tak by było.

Co do 0 to fakt było jedno zero na forum i byłeś nim tym dracon :)

Dlaczego nockę siedziałem ?
No gościu gdybyś zerknął lub dopytal to wysyłke miałem między 1-4 nad ranem więc byłem dostępny :)
A te twoje dowody to śmiech jest.

Równie dobrze można powiedzieć że Morfus był kretem i mam na to dowód:

orca-image-450260260.jpeg

.SneaKy zna numer do starej morfusa i wie gdzie pracuje.

Dowód twojego pokroju.
 
Ostatnia edycja:

Prezes Arsh

Pikinier
Wynik reakcji
52
Żeby nie było to masz screana z wysyłką żebyś nie wmawiał wszystkim że to farmazon


orca-image--1166635917.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Mieli rację :eek: to prawdziwy kret osadzony w TRD wysyłający wszystkie dane do wroga... obrzydliwe zachowanie ale na szczęście detektywi z TRD poradzili sobie z nim!!!! <tanczy>
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
E to jak Morfus skończył to TRD straciło kolejnego kreta, jeszcze 4... ale nie wiem jak planują założyciela rozebrać za bycie kretem.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Dlaczego nockę siedziałem ?
No gościu gdybyś zerknął lub dopytal to wysyłke miałem między 1-4 nad ranem więc byłem dostępny :)
A te twoje dowody to śmiech jest.

Żeby nie było to masz screana z wysyłką żebyś nie wmawiał wszystkich że to farmazon


View attachment 53146
Ej, ale wiesz że się teraz po raz kolejny skompromitowałeś? XD
7.09 4:40 to 30h do akcji, zjebie. Noce ci się pomyliły :cool:

Dla jasności, to jest twój ostatni off do wysłania. Nie ma tam żadnych ataków później :p I btw fajnie, że screenowałeś wtedy rozpiskę, CIEKAWE PO CO?? :)
1694802746385.png

Już naprawdę lepiej nic nie pisz, może nie zauważą postronni ludzie i reputacja rohanów nie będzie aż tak zmasakrowana. Powinieneś pewnie niedługo dostać przekaz z góry, żeby się zamknąć :D
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Ale każdemu ekspertowi TRD do spraw kreta będzie głupio jak ogłosimy, że kretem jest Vegetta z Jurkiem...
 

Prezes Arsh

Pikinier
Wynik reakcji
52
@tita5 miło że możemy porozmawiać w końcu :)

Źle zinterpretowałem twoje pytanie o nockę bo myślałem że chodzi Ci o nockę przed akcją a nie w trakcie akcji.

Screana zrobiony był do pierwszej odpowiedzi dla ciebie ale nie został wyrzucony, nie wiem dlaczego może Eryk zapomniał o tym.

panie niedorozwinięty detektywie.
Nie zarzut siedzenia na plemionach w nocy kiedy wchodzi akcja nie może być dowodem ponieważ nie miałem waszych komend ani praw w plemieniu.
Jeżeli pytasz dlaczego widzialeś mnie jako aktywny to odpowiem że nie wiem, bo nie pamiętam żebym jaka kolwiek inna nockę siedział niż te gdzie były wysyłki.
Fakt że zdarzało mi się sprawdzać konto około godziny 3 na chwilę żeby sprawdzić i ewentualnie oznaczyć krzyżyki i to tyle.
Nie rozumiem dlaczego się tego dojebaleś i tylko w tą stronę ciągniesz swoją argumentację.

Nie przedstawiłeś jeszcze żadnego sensownego dowodu który mógłby pokazywać że byłem kretem a dopierdalasz się jakiejś nocki.
 

pajton.88.

Łucznik
Wynik reakcji
727
Ej, ale wiesz że się teraz po raz kolejny skompromitowałeś? XD
7.09 4:40 to 30h do akcji, zjebie. Noce ci się pomyliły :cool:

Dla jasności, to jest twój ostatni off do wysłania. Nie ma tam żadnych ataków później :p I btw fajnie, że screenowałeś wtedy rozpiskę, CIEKAWE PO CO?? :)
View attachment 53149

Już naprawdę lepiej nic nie pisz, może nie zauważą postronni ludzie i reputacja rohanów nie będzie aż tak zmasakrowana. Powinieneś pewnie niedługo dostać przekaz z góry, żeby się zamknąć :D

Jedynym plemieniem na tym świecie, które zostało zmasakrowane pod względem reputacji i kompromitacji jest TRD, więc nie szczekaj bo dołączysz do kolegi morfusa za niedługo.
 
Do góry