Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
@BNK KRUL

W ogóle mnie nie dziwi obecność wieśniary @Leandere
Chociaż tam ją chcieli, bo na zjazd Speed właziła nieproszona oknem, a potem spłakała się na forum, że nie było zapki XD XD XD

Idealne miejsce dla niej na marszu, mogła się wulgarnie wyżyć.

Tacy między innymi ludzie dziś szli.

Zgodzę się, że wszystko lepsze niż Peło i ich szajka.
To raczej bezdyskusyjne.
Wszyscy są źli, ale to, że ktoś się jeszcze łapie na bzdury Pełoo. Żenada
 

Deleted User - 849095943

Guest
W CHUJU MAM BEZMÓZGÓW JEGO POKROJU, JEST NA IGNORZE I NIECH SOBIE PŁAKUNIA ILE WLEZIE :)

A TY BRUDASIE MORDA W KUBEŁ, KAŻDY ROBI CO CHCE I CHODZI GDZIE CHCE :) W TYM CZASIE CO TY KRĘCIŁEŚ KEBABY INNYM CIAPATYM JA SOBIE POSZŁAM NA MARSZ :)
NO I PRZEZ TAKIE MYŚLENIE ZARABIASZ 3K MIESIĘCZNIE I CHODZISZ PŁAKAĆ W MARSZU BO MASZ DROGO W KRAJU I CIĘ INFLACJA ZŻERA BO ZAMIAST DZIAŁAĆ GŁOSUJĄC I STARAĆ SIĘ POMYŚLEĆ TO POPIERASZ BEZNYSLNIE JAKIEGOS IDIOTĘ BO LGBT WSPIERA A TO TAKIE WAŻNE I I ABROCJA XDDDD

CHUJ CI Z TEGO LGBT KTÓRYM NIC SIĘ NIE DZIEJE JAK NIEDŁUGO NIE ZAROBISZ NA JEDZENIE NAWET
 

Deleted User - 849095943

Guest
@BNK KRUL

W ogóle mnie nie dziwi obecność wieśniary @Leandere
Chociaż tam ją chcieli, bo na zjazd Speed właziła nieproszona oknem, a potem spłakała się na forum, że nie było zapki XD XD XD

Idealne miejsce dla niej na marszu, mogła się wulgarnie wyżyć.

Tacy między innymi ludzie dziś szli.

Zgodzę się, że wszystko lepsze niż Peło i ich szajka.
To raczej bezdyskusyjne.
Wszyscy są źli, ale to, że ktoś się jeszcze łapie na bzdury Pełoo. Żenada
GRZEGORZ BRAUN PRZEZ SWOJĄ POSTAWe ANTY COVIDOVĄ DO DZIŚ NIE DOSTAJE WYNAGRODZENIA, JAK SIĘ ODNIESIESZ ? CZY TO PRZYKŁAD ZE KONFEDERACJA CHCE DOBRAĆ SIE DO KORYTA JAK RESZTA , BO MÓWISZ ZE KAŻDY JEST ZŁY . WG MNIE TO PRZEJAW ODDANIA DLA SPRAWY BEZ WGLEDU NA CENĘ . ODNIEŚ SIE
 

DeletedUser209423

Guest
GRZEGORZ BRAUN PRZEZ SWOJĄ POSTAWe ANTY COVIDOVĄ DO DZIŚ NIE DOSTAJE WYNAGRODZENIA, JAK SIĘ ODNIESIESZ ? CZY TO PRZYKŁAD ZE KONFEDERACJA CHCE DOBRAĆ SIE DO KORYTA JAK RESZTA , BO MÓWISZ ZE KAŻDY JEST ZŁY . WG MNIE TO PRZEJAW ODDANIA DLA SPRAWY BEZ WGLEDU NA CENĘ . ODNIEŚ SIE

Ale Ty mi nie podawaj jednej osoby jako przykladu, bo w każdej partii znajdzie się ktoś przyzwoity. W każdej.

Braun owszem, oddaje się sprawie. Natomiast weź pod uwagę, że na kary zrzucają się na pewno jego koledzy a i na zrzutce była kiedyś zbiórka na jego działalność
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
A skad Ty mozesz wiedziec, czy posiadam przyjaciol czy nie?
Pisalem juz przestan to zrec, bo Ci leb pustoszeje.

Uwazaj lepiej na swoich przyjaciol, zeby gdzies na Ciebie z ucha nie strzelili bo wtedy juz nie bedzie Ci do smiechu i szybko Ci sie morda zamknie
Life experience ale nie będę ci już tego tłumaczył.
Do pełnego naczynia się nie doleje przecież xD
Fortuna przestanie ci sprzyjać to zobaczysz o czym mowa ale ok..
Wysyłasz mi sygnały aby przestać cię zaczepiać bo masz dość więc to robię.
Idź już sobie na ten 184.

A co Cię to wieśniaro obchodzi?
Na marsz tam
Raz raz
Pewnie obchodzi ją to bo dostała na tym świecie kopa od Stefanów za bycie toksyczną osobą.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ale Ty mi nie podawaj jednej osoby jako przykladu, bo w każdej partii znajdzie się ktoś przyzwoity. W każdej.

Braun owszem, oddaje się sprawie. Natomiast weź pod uwagę, że na kary zrzucają się na pewno jego koledzy a i na zrzutce była kiedyś zbiórka na jego działalność
TO CZY SIĘ ZRZUCAJĄ TO JUŻ ŚWIADCZY TYLKO O PRZYZWOITEJ POSTAWIE KONFEDERACJI .

I TAK NAJGORSZE SĄ OSOBY TYPU LEANDERE , ZGUBA TEGO NARODU .

ZGADASZ SIĘ @Bl-ack Sno-w ?
 
Wynik reakcji
108
STEFANY NIE WBIŁY KOSY!!!!
WBIŁA JĄ MOXI, KTÓRA MIAŁA CZAS DO WCZORAJ DO GODZINY 23:59 PRZEPROSIĆ OFICJALNIE @Przemek18gno NA 700 SŁÓW ZA TO, ŻE WYRZUCIŁA GO Z PLEMIENIA I OSKARŻYŁA O KRETOWANIE. CHŁOPAK MA ŻÓŁTE PAPIERY I CHORUJE NA ZESPÓŁ ASPERGERA!!!
JAK MOGŁAŚ GO TAK BEZCZELNIE POTRAKTOWAĆ, WSTYD BY CI BYŁO! MY PO PROSTU ODPOWIADAMY NA TWOJE BEZCZELNE ZACHOWANIE!!!!!

NIE HAŃBCIE DOBREGO IMIENIA STEFANÓW.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Life experience ale nie będę ci już tego tłumaczył.
Do pełnego naczynia się nie doleje przecież xD
Fortuna przestanie ci sprzyjać to zobaczysz o czym mowa ale ok..
Wysyłasz mi sygnały aby przestać cię zaczepiać bo masz dość więc to robię.
Idź już sobie na ten 184.


Pewnie obchodzi ją to bo dostała na tym świecie kopa od Stefanów za bycie toksyczną osobą.
Life experience po tym cpansku, czy jak?
Ja mam dosc XD tak, mam dosc bo robisz z siebie posmiewisko tutaj i z kazdym kolejnym postem sie coraz bardziej pograzasz.
Kumam wyrwa w mozgu od cpania.

@styl judasza
Chlop co se zdanie z kontekstu wyrwal XD
W ogole wiesz o co z tym chodzilo?

Odklejeni to sa Twoi kumple bo od kilkunastu swiatow pierdola takie kocopoly, ze az oczy pieka jak sie to czyta.
Jedno ich laczy, oboje za mna lataja i oboje sa nieudasami w tej gierce.

Jeden nie potrafi przejac 2 wsi atakujac deffem, po czym sie kasujac.
Drugi, albo dostaje kicka z plemienia za swoje spierdolenie umyslowe, albo sam sie katapultuje i przechodzi do wroga.

Przeciez tych 2 gamoni to zjeby na skale swiatowa
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
NO I PRZEZ TAKIE MYŚLENIE ZARABIASZ 3K MIESIĘCZNIE I CHODZISZ PŁAKAĆ W MARSZU BO MASZ DROGO W KRAJU I CIĘ INFLACJA ZŻERA BO ZAMIAST DZIAŁAĆ GŁOSUJĄC I STARAĆ SIĘ POMYŚLEĆ TO POPIERASZ BEZNYSLNIE JAKIEGOS IDIOTĘ BO LGBT WSPIERA A TO TAKIE WAŻNE I I ABROCJA XDDDD

CHUJ CI Z TEGO LGBT KTÓRYM NIC SIĘ NIE DZIEJE JAK NIEDŁUGO NIE ZAROBISZ NA JEDZENIE NAWET

ZA TYLE TO WYNAJMUJĘ CHATĘ, A MNIE JUŻ RODZICE W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE NIE UTRZYMUJĄ OD DAWNA :( TAKŻE STRZELAJ DALEJ, JAK KIEDYŚ ZAROBISZ TYLE CO JA TO POGADAMY :)

ŚRODOWISKO LGBT TEŻ ŚREDNIO MNIE OBCHODZI, CHOCIAŻ JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM TOLERANCJE I W CHUJU MAM KTO Z KIM ŚPI :)

A CO DO ABORCJI TO WRÓCIMY DO TEMATU JAK KTOŚ CI ZGWAŁCI SIORKĘ, CÓRKĘ, SIOSTRZENICĘ I BĘDA MUSIAŁY WYCHOWYWAĆ GÓWNIAKA Z GWAŁTU :)

JAKO KOBIETA, Z WYKSZTAŁCENIEM PRAWNICZYM W DODATKU I OSOBA KTÓRA ZAŁAPAŁA SIĘ NA DOROSŁE, SAMODZIELNE ŻYCIE JUŻ ZA RZĄDÓW PO CZUJĘ SIĘ ZOBLIGOWANA DO WYJŚCIA NA ULICĘ, ŻEBY STANĄĆ W OPOZYCJI DO OBECNEJ WŁADZY NIEZALEŻNIE OD TEGO KTO JEST ORGANIZATOREM.
NIE JESTEM FANKĄ TUSKA, ALE LUDZIOM TRZEBA UŚWIADAMIAĆ, ŻE SPOŁECZEŃSTWO MA DOŚĆ OBECNEJ SYTUACJI I KAŻDY GŁOS W NADCHODZĄCYCH WYBORACH MA ZNACZENIE WIĘC WARTO RUSZYĆ PIZDĘ I PÓJŚC WRZUCIĆ KARTKĘ DO URNY.

ALE CO JA BĘDĘ TŁUMACZYĆ TAKIM ZJEBOM XD


I GITÓWA

AVE STEFANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
TO CZY SIĘ ZRZUCAJĄ TO JUŻ ŚWIADCZY TYLKO O PRZYZWOITEJ POSTAWIE KONFEDERACJI .

I TAK NAJGORSZE SĄ OSOBY TYPU LEANDERE , ZGUBA TEGO NARODU .

ZGADASZ SIĘ @Bl-ack Sno-w ?


Ale bym sobie poszedł na taki marsz, niestety w zoo małpy nie zawsze chcą dać show(czasami po prostu mają lenia), tam przynajmniej masz pewność.
 
Wynik reakcji
59.447
ZA TYLE TO WYNAJMUJĘ CHATĘ, A MNIE JUŻ RODZICE W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE NIE UTRZYMUJĄ OD DAWNA :( TAKŻE STRZELAJ DALEJ, JAK KIEDYŚ ZAROBISZ TYLE CO JA TO POGADAMY :)

ŚRODOWISKO LGBT TEŻ ŚREDNIO MNIE OBCHODZI, CHOCIAŻ JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM TOLERANCJE I W CHUJU MAM KTO Z KIM ŚPI :)

A CO DO ABORCJI TO WRÓCIMY DO TEMATU JAK KTOŚ CI ZGWAŁCI SIORKĘ, CÓRKĘ, SIOSTRZENICĘ I BĘDA MUSIAŁY WYCHOWYWAĆ GÓWNIAKA Z GWAŁTU :)

JAKO KOBIETA, Z WYKSZTAŁCENIEM PRAWNICZYM W DODATKU I OSOBA KTÓRA ZAŁAPAŁA SIĘ NA DOROSŁE, SAMODZIELNE ŻYCIE JUŻ ZA RZĄDÓW PO CZUJĘ SIĘ ZOBLIGOWANA DO WYJŚCIA NA ULICĘ, ŻEBY STANĄĆ W OPOZYCJI DO OBECNEJ WŁADZY NIEZALEŻNIE OD TEGO KTO JEST ORGANIZATOREM.
NIE JESTEM FANKĄ TUSKA, ALE LUDZIOM TRZEBA UŚWIADAMIAĆ, ŻE SPOŁECZEŃSTWO MA DOŚĆ OBECNEJ SYTUACJI I KAŻDY GŁOS W NADCHODZĄCYCH WYBORACH MA ZNACZENIE WIĘC WARTO RUSZYĆ PIZDĘ I PÓJŚC WRZUCIĆ KARTKĘ DO URNY.

ALE CO JA BĘDĘ TŁUMACZYĆ TAKIM ZJEBOM XD



I GITÓWA

AVE STEFANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Desunia jak zwykle z RIGCZEM
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
Może później przeczytam, na razie przeczytałem 2 ostatnie strony bo wiesz jak jest, czas ograniczony a trochę się rozpisaliście wszyscy.
Szkoda czytac ten syf tak szczerze.
Mi sie nudzi na sluzbie to z nudow im odpisuje, bo ten chloptas od uzywek mnie zaczepil.

Juz sam fakt, ze cpun pisze posty o czyms swiadczy.
A z klaunem wiadomo, dalej to samo.
Zwykla codziennosc, pierdoli jedno i to samo dalej pozostajac miernota.
Tylko, ze on trolluje, a ten cpun niestety nie xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.293
A co do tematu spierdolonej polityki, to niestety jest to temat rzeka i nikomu sie nie dogodzi.

Faktem jest tez, ze w Polsce nie ma na kogo glosowac.
Musialby sie pojawic ktos nowy, ktos kto mysli przyszlosciowo i bardziej o mlodszych pokoleniach, bo to oni sa przyszloscia
A nie jakies staruchy, komuchy i inne chuje muje
 
Do góry