Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
Najlepsze jest to, że skydwayler tak jak kanar lubi się zasłaniać całymi grupami społecznymi bo jest zbyt malutki aby się zmierzyć z kimś 1vs1 a obecnie prawie każdy go tu tyra.

Czyli dobrze wyczułem, że WnK się rozpada xD
A gdzie Ty chcesz sie mierzyc 1vs1? Jeszcze powiedz, ze w rl.

Jakimi grupami przychlascie, ja nikogo nie wolalem zeby Ci cisnal.
Moja wina, ze lazisz za mna jak jakis wrzod na dupie, a jestes zwykla miernota w grze ktora albo kosuje, albo dostaje silowki?xD
Opamietaj sie glabie
 

DeletedUser209423

Guest
A gdzie Ty chcesz sie mierzyc 1vs1? Jeszcze powiedz, ze w rl.

Jakimi grupami przychlascie, ja nikogo nie wolalem zeby Ci cisnal.
Moja wina, ze lazisz za mna jak jakis wrzod na dupie, a jestes zwykla miernota w grze ktora albo kosuje, albo dostaje silowki?xD
Opamietaj sie glabie

Znowu o czyjejś dupie gadasz?
Człowieku, zostań proktologiem, to widać Twoje hobby
 
Wynik reakcji
59.447

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
A gdzie Ty chcesz sie mierzyc 1vs1? Jeszcze powiedz, ze w rl.

Jakimi grupami przychlascie, ja nikogo nie wolalem zeby Ci cisnal.
Moja wina, ze lazisz za mna jak jakis wrzod na dupie, a jestes zwykla miernota w grze ktora albo kosuje, albo dostaje silowki?xD
Opamietaj sie glabie
Ja mówię o zwykłej dyskusji głąbie.
Dla mnie jest to po prostu zabawne, że jak wymiękacie to stosujecie argumenty w stylu - 100% tego plemienia cię nie lubiło albo 99% tego forum coś tam coś tam...
Bo wam się wydaje, że takie gówno będzie miało większą siłę przebicia a jest wprost przeciwnie.
To tylko pokazuje, że bez koleżków to wy jesteście miernotami.
Zawsze tak było i zawsze tak będzie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
Ja mówię o zwykłej dyskusji głąbie.
Dla mnie jest to po prostu zabawne, że jak wymiękacie to stosujecie argumenty w stylu - 100% tego plemienia cię nie lubiło albo 99% tego forum coś tam coś tam...
Bo wam się wydaje, że takie gówno będzie miało większą siłę przebicia a jest wprost przeciwnie.
To tylko pokazuje, że bez koleżków to wy jesteście miernotami.
Zawsze tak było i zawsze tak będzie.
W czym tu wymiekac, jak Ty sie sam przeorales we wlasnych postach.
Cofnij sie i sobie przypomnij.

Jest wprost przeciwnie? A jednak sie przyznales, ze cpales.
Widzisz sam sobie przeczysz i to kolejny raz.

Nie no, chlop ktory kosuje i dostaje silowki w liczacych sie ekipach bedzie nazywal kogos miernota.

Odstaw ten syf, bo serio mozg Ci przezarlo.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Jak chcesz pogadać o narkotykach to zacznij reanimować swojego funfla skydwaylera.
Już ci pisałem, że mnie to nie interesuje.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Już się odcinasz od niego jak zebrał łomot?
A przed chwilą spijałeś mu z dzióbka XD
W pewnym momencie wszystkie jego posty lajkował ale fortuna kołem się toczy a jak się jest kanarem to z lamusami się nie trzyma czy coś.
To mniej więcej dlatego kanar nie posiada prawdziwych przyjaciół.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
Nie interesuje mnie co tam robi Skydwayler i nie znam go, widzialem go tyle co Ty tutaj na forum.
Natomiast on mnie nie zaczepial, a Ty tak.

Ja nie latam za nikim i nikogo nie wywoluje do tablicy, bo zwyczajnie nie widze takiej potrzeby.
Gdybys mnie nie zaczepil, to bym olal temat i tyle.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
W pewnym momencie wszystkie jego posty lajkował ale fortuna kołem się toczy a jak się jest kanarem to z lamusami się nie trzyma czy coś.
To mniej więcej dlatego kanar nie posiada prawdziwych przyjaciół.
A skad Ty mozesz wiedziec, czy posiadam przyjaciol czy nie?
Pisalem juz przestan to zrec, bo Ci leb pustoszeje.

Uwazaj lepiej na swoich przyjaciol, zeby gdzies na Ciebie z ucha nie strzelili bo wtedy juz nie bedzie Ci do smiechu i szybko Ci sie morda zamknie
 

DeletedUser209423

Guest
Nie interesuje mnie co tam robi Skydwayler i nie znam go, widzialem go tyle co Ty tutaj na forum.
Natomiast on mnie nie zaczepial, a Ty tak.

Ja nie latam za nikim i nikogo nie wywoluje do tablicy, bo zwyczajnie nie widze takiej potrzeby.
Gdybys mnie nie zaczepil, to bym olal temat i tyle.


Uuuu też masz już dość?

Napisz: Black Snow moim idolem

I po temacie
 

DeletedUser209423

Guest
Dobranoc państwu

Za wyjątkiem obludników z czarnej listy Blacka
 

Deleted User - 849095943

Guest
Niemniej na marszu byś się czuł jak w domu.
Tam wulgaryzmy na porządku dziennym.

--

Oglądam Tefałen od 30 minut, rozmawiają z protestującymi.
O szok, jaka żenada XD
Skisnę

--

Chyba mamy zlot wszystkich działaczy Peło.
Inflacja ostro daje się we znaki tym co potracili dobre fuszki 8 lat temu.

--

Powiem szczerze, po tej żenadzie kibicuję by Konfa z Pisem rządziła. Żeby zobaczyć miny celebrytów naszych XD

Widzisz @BNK KRUL ? Jednak jestem porządnym człowiekiem

BANDA DEBILI CHODZI NA TAKIE MARSZE, KTO TAM NORMALNY PÓJDZIE NIBY. TO JEST MARSZ LUDZI UMYSŁOWO CHORYCH , IDĄ NA MARSZ PRZECIW DROŻYŹNIE LUDZIE KTÓRYCH WSPIERANA PARTIA ZROBIŁA NAM KATASTROFĘ W KRAJU I SAM TUSK CHCE WPROWADZIĆ 800+ POL ROKU SZYBCIEJ, I NIBY pRZECIW KOMU ONI PROTESTUJĄ ? IDĄ PROSTESTOWAC ALE ZAMIAST NA WYBORACH ZAGŁOSOWAĆ PRZECIW DROŻYŹNIE TO GŁOSUJĄ W KÓŁKO NA TYCH SAMYCH . NIECH CI WSZYSCY LUDZIE ZAJEBIA BARANA W ŚCIANĘ


@Leandere WIDZIAŁEM TWOJE INSTASTORY , ZA TO ZE TAM POSZŁAŚ @Bl-ack Sno-w POWINIEN CIĘ ZMIESZAĆ Z GOWNEM . WSTYD MI ZA CIEBIE W CHUJ


JA UWAŻAM BLACZEK ZE POWINNA RZĄDZIĆ SAMA KONFEDERACJA, ALE LEPSZE I TAK PIS I KONFA NIŻ PO I RESZTA ZJEBÓW
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
W CHUJU MAM BEZMÓZGÓW JEGO POKROJU, JEST NA IGNORZE I NIECH SOBIE PŁAKUNIA ILE WLEZIE :)

A TY BRUDASIE MORDA W KUBEŁ, KAŻDY ROBI CO CHCE I CHODZI GDZIE CHCE :) W TYM CZASIE CO TY KRĘCIŁEŚ KEBABY INNYM CIAPATYM JA SOBIE POSZŁAM NA MARSZ :)
 
Do góry