Dyskusja o sytuacji na świecie 190

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Moze przestaniesz brac ten syf i wyjdziesz na ludzi.
Bylo nie zaczepiac, sam zaczales przeciez.

Uu wielkie pojednanie Choriela i Blacka
Przecież nie dałem ci tego ignora.
To był sarkazm z tym nauczeniem mnie dystansu bo niby od kiedy dystans oznacza, że trzeba wlepiać ignora komuś kto zaczyna być dla nas nieprzyjemny?
Wiem, że ja zacząłem i mogę to skończyć w każdej chwili.

Mogę się nie wycofywać i napisać, że marihuana jest już stosowana leczniczo, także poprzez jej palenie. Jednakże nie we wszystkich metodach badania są przeprowadzone do końca lub dowody są za słabe, więc nie we wszystkich metodach jest udowodnione naukowo, że to pomaga. Głównie chodzi o umorzenie bólu. Według Twojej ukochanej wikipedii. Wygrywam z Tobą już jakieś 10:0, więc fajnie by było jakbyś przestał mnie zaczepiać i wtrącać się dyskusję, której nie prowadzę z Tobą. Wiem jednak, że tego nie zrobisz, bo boli Cię kolejna porażka, więc po prostu znów przestanę Ci odpisywać. Nie pozdrawiam
Po co powołujesz się na to, że marihuana jest stosowana leczniczo w celu umorzenia bólu itp. skoro ciebie to nie dotyczy?
Chyba nie zamierzasz nam teraz wmawiać, że się leczysz blantami gdy jesteś ze znajomymi na jakimś wypadzie gdzieś tam xd
 

skydwayler

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.873
Wspomniałem już wcześniej Szanowny Kolego ze chłop ma dziury w mózgu od tego zielska, wiec nie do końca rozumie co do niego piszesz.
Musiałbyś się zniżyć do jego poziomu i zapalić to gówno żeby do niego dotrzeć.
Jakbyś umiał czytać, to byś wiedział, ze nie palę :) Ale że nie umiesz, to nie dość, że się ośmieszasz, to jeszcze Cię z WnK wyrzucili XD
sami inteligenci XD
 
Do góry