Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
Life experience po tym cpansku, czy jak?
Ja mam dosc XD tak, mam dosc bo robisz z siebie posmiewisko tutaj i z kazdym kolejnym postem sie coraz bardziej pograzasz.
Kumam wyrwa w mozgu od cpania.

@styl judasza
Chlop co se zdanie z kontekstu wyrwal XD
W ogole wiesz o co z tym chodzilo?

Odklejeni to sa Twoi kumple bo od kilkunastu swiatow pierdola takie kocopoly, ze az oczy pieka jak sie to czyta.
Jedno ich laczy, oboje za mna lataja i oboje sa nieudasami w tej gierce.

Jeden nie potrafi przejac 2 wsi atakujac deffem, po czym sie kasujac.
Drugi, albo dostaje kicka z plemienia za swoje spierdolenie umyslowe, albo sam sie katapultuje i przechodzi do wroga.

Przeciez tych 2 gamoni to zjeby na skale swiatowa
to nie są moi kumple ale czytałem to wszystko od początku co pisałeś i to zdanie to sobie wymyśliłeś bo ten qx nic takiego nie napisał, że ktoś kto nie weźmie na imprezie to "tchórz" napsiał to tylko o tobie a ty napisałeś to z tymi imprezami :D
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.669
Na wiele waszych próśb robię aktualizację ;)
Tak jak wspominaliście wiele się zmieniło!
Świat postępuje i wiele ekip znika z tego świata.

Dzięki za poprzednie lajki!!! Jesteście wielcy!!
Jak ci się podoba obecna aktualizacja to zostaw lajka ponownie ;)


LINK do FO poniżej

https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/mapki-i-staty-190-by-stukniety.129989/post-2842912

Pozdrawiam Maciej
stuck_out_tongue_closed_eyes
stuck_out_tongue_closed_eyes
stuck_out_tongue_closed_eyes
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
Swoich zachowaniem wcale nie dążysz do tego żeby to zmienić, według ciebie jak ktoś robić coś źle (w twoim mniemaniu) to należy tą osobę zbesztać i zrównać ziemią? Już abstrahując od tego przypadku, przez takich odklejeńców jak ty właśnie ciężej jest coś zmienić w kraju bo wprowadzasz atmosferę wzajemnej nienawiści związanej z poglądami m.in politycznymi. Szybciej coś zmienisz przekonując kogoś chociażby konstruktywną krytyką, już nie mówię o jakiejś konwersacji, argumentach bo przy twoim bezmyślnym toku rozumowania wątpię czy stać twoje szare komórki na aż takie poświecenie. I dalej nawiązując do tego co napisałem w poprzednim poście, nie masz co odnosić się do kogoś życia prywatnego bo w większości przypadków nie znasz tych ludzi prywatnie i nie wiesz jakie mają poglądy, co zrobili, czemu coś zrobili czy byli w danym miejscu. Sam sprawiasz że wchodzenie z tobą w dyskusje nie ma totalnie sensu.. I TEŻ PRZEZ TAKICH LUDZI JAK TY właśnie tak się dzieje jak się dzieje.

Dla twojej satysfakcji - nie szczepiłem sie.


JA DLA JEGO SATYSFAKCJI WJEBALAM GO JAK BLACKZJEBA NA IGNORKI SKORO SAM NIE POTRAFI WYBIERAĆ OBSERWOWANYCH TREŚCI (W POLITYCE PODOBNIE SĄDZĄC PO TYM CO PISZE)

IMG_20230605_090322.jpg

I CYK, TERAZ BĘDZIE ZA MNĄ KUNDEL LATAŁ PO FO JAK BLACZEKROBACZEK I MODLIŁ SIE O TO, ZE KIEDYŚ RACZĘ ODCZYTAĆ :)

YNTELYGENCJA NARODU POLSKIEGO :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
to nie są moi kumple ale czytałem to wszystko od początku co pisałeś i to zdanie to sobie wymyśliłeś bo ten qx nic takiego nie napisał, że ktoś kto nie weźmie na imprezie to "tchórz" napsiał to tylko o tobie a ty napisałeś to z tymi imprezami :D
No dlatego zapytalem go o to.
Jezeli ktos z nim nie zacpa na imprezie to jest tchorzem?

Czego nie rozumiesz?
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
Mi wystarczy alkohol od czasu do czasu, nie potrzebuje zadnego syfu.
Wiadomo jak to dziala na dluzsza mete na czlowieka.
To teraz jak ktos nie zacpa na imprezie to jest tchorzem? A to ciekawe.

Nie jestem uzalezniony jak widac, bo koncze sobie gre kiedy chce, w dowolnym momencie, o co zreszta miales bol dupy.

Black juz dawno byl u mnie w ignorowanych, teraz sciagnalem mu na chwile zobaczyc czy dalej sie tak poci tutaj.
Dalej robi to samo, wiec zas tam trafil.
Nie martw sie o mnie, jestem zdrowy i prowadze zdrowy tryb zycia polaczony z silownia.
Nie mam dziur na bani jak Ty od uzywek.

Co jak co, ale to Ty sam sobie przeczyles w swoich poprzednich postach, wiec to z Toba cos nie gra.
Masz przeczytaj sam jeszcze raz co napisałeś bo też nigdzie nie widze, że go pytasz w tym poście :D
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.353
to nie są moi kumple ale czytałem to wszystko od początku co pisałeś i to zdanie to sobie wymyśliłeś bo ten qx nic takiego nie napisał, że ktoś kto nie weźmie na imprezie to "tchórz" napsiał to tylko o tobie a ty napisałeś to z tymi imprezami :D
To byl tylko przyklad XD co za typ.

Rownie dobrze moge napisac, ze jak nie skoczysz w ogien to jestes tchorz.
I co zrobisz to?
 

DeletedUser209423

Guest
Nie no, myślę, że tak do 18-21 lat można być za konfederacją, później to wstyd :)

Też jestem im przeciwny.
Jednak dla miny tych wszystkich pato celebrytów chętnie zobaczę ich u władzy. Niczego się po nich nie spodziewam, prócz tego, że dadzą mi satysfakcję.
Ból dupska aktoreczek i dziennikarzyn będzie niesamowity. Przecież oni się zesrają jak nie dość, że zły PiS utrzyma władzę, to jeszcze Konfa do tego dojdzie XD XD XD

Wszystko lepsze niż Peło czy Lewica.
Sądziłem, że jest inaczej, ale celebryci skutecznie mnie przekonali, że tych ludzi nie można ponownie dopuścić do władzy.
 
Do góry