Dyskusja o sytuacji na świecie 190

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.206
No proszę kto to mówi.
Chłop z największego picu w historii polskich plemion, czyli z wielkiego i niepokonanego Pee
Iks de XD

Jakie to szczęście, że was zdemaskowałem, obnażyłem i zniszczyłem.

Nie kłam,
Ja wywodzę się z legendarnej frakcji ESPADA
i najwyżej możesz mnie cmoknąć w pompkę bo kiedy Ty się czytać uczyleś to ja już planerem akcje na 7k offa rozpisywalem
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie kłam,
Ja wywodzę się z legendarnej frakcji ESPADA

Skąd się wywodzisz nie wiem, wiem że grałeś długo w Pee i uprawiałeś ich kłamliwą propagandę.

Nie dziwi mnie jednak, że się rękami i nogami odcinasz od nich. Słuszna postawa.

Jest tak dokładnie jak zapowiadałem, że będą się wypierać i wstydzić gry w załganym Pee.

Tak samo będzie z Rohan i TRD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Kolejny głupiec, który nie potrafi rozmawiać, tylko wrzuca edycję postów już po uzyskaniu odpowiedzi.
Co za miałkość.
Nie radzisz sobie @@strzelec@, to po prostu utkaj łeb.
 
Wynik reakcji
31
Wy malutcy nie potraficie docenić tego jak wspaniały człowiek poświęca na was czas zamiast zajmować się problemami wszechświata.
Kiedyś podobnych jemu nazywano bogami, teraz przez wasza ignorancję skazywany jest na hańbe. Mimo wszystko niesie ten krzyż i próbuje was uświadomić wy małe upierdliwe robaki. Nie zasługujecie nawet na jego splunięcie.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Wszelkie granice głupoty zostały dziś przekroczone.

Jeśli przyszłość plemion mają tworzyć tacy ludzie jak @Szeryf z Nottingham czy @Zicu, to marny los tej gry. Można już ustalać kto ostatni gasi światło.

Choć pewnie i tu @Szeryf z Nottingham będzie miał wątpliwości.
 
Do góry