Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
No, dalej. Dawać następnych
Może w 20-stu będziecie sobie lepiej radzić.
Choć wątpię
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ale chłopie to Ty cały czas beczysz xD Rohan to Rohan tamto i tak w kółko, masz jakieś inne zajęcie w życiu? Nawet tu nie grasz, a połowa postów jest od Ciebie z twoim płaczem

Tak, mam. Za dosłownie 5 minut idę jeść obiad przygotowany przez moją piękną żonkę.
Skrzydełka w marynacie, frytki własnej roboty oczywiście i suróweczka.

--

Radzę Ci się przyzwyczaić, bo dopiero zaczynam pisać o Rohanie i to dopiero początek wyliczania waszych grzechów.
Zwłaszcza, że właśnie dostałem informację (nie wiem czy sprawdzona, okaże się), że na jednym z kont Rohanu siedzi ta łachudra ukrywająca się od x lat, mianowicie Aspol
 

kozar34

Miecznik
Wynik reakcji
313
Tylko proszę nie wciągaj mnie na swoją czarną listę bo będę musiał... nie zrobić z tym totalnie nic.
 

Sabacik

Łucznik
Wynik reakcji
415
Tak, mam. Za dosłownie 5 minut idę jeść obiad przygotowany przez moją piękną żonkę.
Skrzydełka w marynacie, frytki własnej roboty oczywiście i suróweczka.

--

Radzę Ci się przyzwyczaić, bo dopiero zaczynam pisać o Rohanie i to dopiero początek wyliczania waszych grzechów.
Zwłaszcza, że właśnie dostałem informację (nie wiem czy sprawdzona, okaże się), że na jednym z kont Rohanu siedzi ta łachudra ukrywająca się od x lat, mianowicie Aspol
A co Ty chcesz od Aspola?
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Wiesz co, z racji tego, że wcześniej chociaż próbowałeś być mediatorem to Ci odpowiem normalnie. Wiedziałeś, że morfus przejął 3 wsie po naszej stronie z punktu widzenia strategicznego. Sam potrafiłeś podejść logicznie do tego tematu.
- Co zostało zrobione? Nic
- Co zostało zrobione, gdy następnego dnia gdzie przez pół godziny tłumaczył się na discordzie, że zrobił to TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że ktoś od nas mu defował wcześniej wsie, ale dowodu przedstawić nie może bo by sprzedał swojego kreta. Więc skoro to była forma jego rekompensaty to co zostało zrobione w przypadku jak następnego dnia zaczął defować swoją diodę na naszym terenie, czyli coś o co nas oskarżał i było jego linią obrony i usprawiedliwiania złamania granicy? Nic.
- Co zostało zrobione w przypadku jak Wasz radny również myślał, że jest mega sprytny i że jak ukryje odznaczenia za ten świat to to się nie wyda?
Tutaj serio nie mam pojęcia czy faktycznie nie wiesz czy próbujesz budować narrację jaki to mój Rohan nie jest zły, ale zadam Ci zagadkę.
Komu mogłoby zależeć na utrzymaniu tej diody na terenie Rohanu? Komu skakało RW w momencie wchodzenia naszych offów?

xef6gQq.png


Tutaj masz podpowiedź:
fX7xf1p.png


play stupid games, win stupid prizes

Odpowiem, chociaż i tak wiem że raczej nie zrozumiesz.
Morfus przejął wam 3 wioski po waszej stronie granicy. To prawda. Prawdą jest też również, że ja, jako osoba w TRD rzekomo za to odpowiedzialna próbowałem jakoś sprawę załagodzić i między innymi po to było wasze zaaranżowane spotkanie na DC, które oczywiście nic nie dało.
I ponieważ dobrze wiemy, że: --> 1) Morfus nie odda wam tych wiosek; 2) Nie wyrzucimy morfusa, bo 2.1) dla TRD to gracz napalony na was i na pewno będzie chciał was pojechać; 2.2) SAM MÓWIŁEŚ, że nie chcecie jego rozbiórki bo chcecie go pojechać --> zaproponowałem wam przejęcie przez was 3 innych wiosek po naszej stronie granicy.
Odrzuciłeś propozycję twierdząc, że nie na wioskach wam zależy.
Ze strony TRD zachowaliśmy się w porządku, były próby rozwiązania konfliktu, propozycje. Łącznie z tą rzekomo deffowaną wioską mówimy o 4 wioskach, gdzie jako plemię próbowaliśmy sprawę polubownie rozwiązać, bo sprawę prowokował 1 gracz.
Natomiast Rohan JAKO PLEMIĘ zachowało się wobec TRD nie w porządku, nie jako gracz. Bo deffujecie wioski Stefanów i na naszych obrzeżach PLEMIENIEM a nie jednym graczem. Raporty ze wsparcia wyżej dobitnie to ukazują.

Dlatego uważam, że Rohan jako plemię nie wywiązuje się z ustaleń. Może dotrze tym razem.
 

.SneaKy

Pikinier
Wynik reakcji
139
Odpowiem, chociaż i tak wiem że raczej nie zrozumiesz.
Morfus przejął wam 3 wioski po waszej stronie granicy. To prawda. Prawdą jest też również, że ja, jako osoba w TRD rzekomo za to odpowiedzialna próbowałem jakoś sprawę załagodzić i między innymi po to było wasze zaaranżowane spotkanie na DC, które oczywiście nic nie dało.
I ponieważ dobrze wiemy, że: --> 1) Morfus nie odda wam tych wiosek; 2) Nie wyrzucimy morfusa, bo 2.1) dla TRD to gracz napalony na was i na pewno będzie chciał was pojechać; 2.2) SAM MÓWIŁEŚ, że nie chcecie jego rozbiórki bo chcecie go pojechać --> zaproponowałem wam przejęcie przez was 3 innych wiosek po naszej stronie granicy.
Odrzuciłeś propozycję twierdząc, że nie na wioskach wam zależy.
Ze strony TRD zachowaliśmy się w porządku, były próby rozwiązania konfliktu, propozycje. Łącznie z tą rzekomo deffowaną wioską mówimy o 4 wioskach, gdzie jako plemię próbowaliśmy sprawę polubownie rozwiązać, bo sprawę prowokował 1 gracz.
Natomiast Rohan JAKO PLEMIĘ zachowało się wobec TRD nie w porządku, nie jako gracz. Bo deffujecie wioski Stefanów i na naszych obrzeżach PLEMIENIEM a nie jednym graczem. Raporty ze wsparcia wyżej dobitnie to ukazują.

Dlatego uważam, że Rohan jako plemię nie wywiązuje się z ustaleń. Może dotrze tym razem.


Ale co to za dziwne stwierdzenie że zachowaliście się w porządku, prosta sprawa jest granica? -jest.

Przecież to logiczne że nie chodzi o 3 zagrody które grałyby na naszą korzyść, tylko że zakompleksiona KURWA na siłę pompuje prowokacje a wy mu przyklaskujecie xD

@edit
Zakompleksiona kurwa to o morfusie jak coś
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
Odpowiem, chociaż i tak wiem że raczej nie zrozumiesz.
Morfus przejął wam 3 wioski po waszej stronie granicy. To prawda. Prawdą jest też również, że ja, jako osoba w TRD rzekomo za to odpowiedzialna próbowałem jakoś sprawę załagodzić i między innymi po to było wasze zaaranżowane spotkanie na DC, które oczywiście nic nie dało.
I ponieważ dobrze wiemy, że: --> 1) Morfus nie odda wam tych wiosek; 2) Nie wyrzucimy morfusa, bo 2.1) dla TRD to gracz napalony na was i na pewno będzie chciał was pojechać; 2.2) SAM MÓWIŁEŚ, że nie chcecie jego rozbiórki bo chcecie go pojechać --> zaproponowałem wam przejęcie przez was 3 innych wiosek po naszej stronie granicy.
Odrzuciłeś propozycję twierdząc, że nie na wioskach wam zależy.
Ze strony TRD zachowaliśmy się w porządku, były próby rozwiązania konfliktu, propozycje. Łącznie z tą rzekomo deffowaną wioską mówimy o 4 wioskach, gdzie jako plemię próbowaliśmy sprawę polubownie rozwiązać, bo sprawę prowokował 1 gracz.
Natomiast Rohan JAKO PLEMIĘ zachowało się wobec TRD nie w porządku, nie jako gracz. Bo deffujecie wioski Stefanów i na naszych obrzeżach PLEMIENIEM a nie jednym graczem. Raporty ze wsparcia wyżej dobitnie to ukazują.

Dlatego uważam, że Rohan jako plemię nie wywiązuje się z ustaleń. Może dotrze tym razem.

Wow normalnie mało nie pierdolnalem ze śmiechu, gracz mnie olewa ale pokaże mu ze jest cenny na pewno będzie z niego pożytek i się będzie słuchał czy ty serio to napisałeś?
Ehh gdzie są czasy Shaqa, Marioli czy innych wodzów...
Już nawet bulwa miał trochę oleju w głowie i takiego czegoś nie pisał...
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Wow normalnie mało nie pierdolnalem ze śmiechu, gracz mnie olewa ale pokaże mu ze jest cenny na pewno będzie z niego pożytek i się będzie słuchał czy ty serio to napisałeś?
Ehh gdzie są czasy Shaqa, Marioli czy innych wodzów...
Już nawet bulwa miał trochę oleju w głowie i takiego czegoś nie pisał...

Przeczytaj dokładniej
 
Do góry