Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Wynik reakcji
35
Dzień dobry nudy jak cholera
Jestem otwarty na wszystkie poważnie propozycje wbicia w przyszłości kosy dzikom
Prosze o zachowanie dyskrecji, chciałbym żeby moje intencje zostały incognito
 

DarkSan

Miecznik
Wynik reakcji
24
Żeby wypisywać do wszystkich i próbować wyciągnąć info to prze bambikiem trzeba być xD
 

arturo963

Chłop
Wynik reakcji
7
Kilka informacji o sytuacji na świecie. Włodarze plemion z grupy Siła Południa postanowili załatwić swoich członków. Dostali dostępy, spisali dane wiosek. W kilku przenieśli się do plemion z grupy GITY. Teraz zaś po kolei przejmują wioski byłych współplemieńców mając wszystko na tacy. Cały czas pisali, że jest PON, że nic nie grozi. Pisali, że będzie fuzja, aby się nie martwić i normalnie rozwijać. Oj panowie i panie tak się nie robi. To nie ma nic wspólnego z grą fair play. Zmieniajcie nicki w grze, bo szykuję swoją vandettę. Na każdym kolejnym świecie każdy członek waszego plemienia otrzyma opis sytuacji. Ludzie będą wiedzieć z kim grają i sami podejmą decyzję czy chcą z Wami grać.

Lista wstydu:
IpoN
Zdrowa Pięta Achillesa
SoUnDaL
lisek29925
Wariacinaaa

Lista będzie aktualizowana.

Tyle lat Waszej gry. A teraz spalone konta.

PS
Macie jeszcze szansę aby wyjść z twarzą.
 

Myszun

Chłop
Wynik reakcji
4
Kilka informacji o sytuacji na świecie. Włodarze plemion z grupy Siła Południa postanowili załatwić swoich członków. Dostali dostępy, spisali dane wiosek. W kilku przenieśli się do plemion z grupy GITY. Teraz zaś po kolei przejmują wioski byłych współplemieńców mając wszystko na tacy. Cały czas pisali, że jest PON, że nic nie grozi. Pisali, że będzie fuzja, aby się nie martwić i normalnie rozwijać. Oj panowie i panie tak się nie robi. To nie ma nic wspólnego z grą fair play. Zmieniajcie nicki w grze, bo szykuję swoją vandettę. Na każdym kolejnym świecie każdy członek waszego plemienia otrzyma opis sytuacji. Ludzie będą wiedzieć z kim grają i sami podejmą decyzję czy chcą z Wami grać.

Lista wstydu:
IpoN
Zdrowa Pięta Achillesa
SoUnDaL
lisek29925
Wariacinaaa

Lista będzie aktualizowana.

Tyle lat Waszej gry. A teraz spalone konta.

PS
Macie jeszcze szansę aby wyjść z twarzą.

XDDDDD. Pan selekcji nie przeszedł i widzę, że swoje żale na forum ogólnym wylewa XD. Skasuj tego posta to może jeszcze ty wyjdziesz z twarzą XD
 

lisek29925

Chłop
Wynik reakcji
9
Odnosząc się do słów tego gracza. Dnia 24.05.2023 odbyła się w naszym plemieniu selekcja. Warunki były wszystkim znane i proszę uwierzyć, że na jak na ten etap gry nie były one trudne. Głównym wymogiem było udostępnienie radzie ustawień plemiennych. Gracz arturo963 już na starcie nie przeszedł selekcji, gdyż tych ustawień nie udostępnił. Duża część graczy również ich nie udostępniła lub nie spełniła innych wymogów. Gracze Ci zostali umieszczeni na naszej liście jako warzywa, którymi rzeczywiście byli. Jednak w międzyczasie dopinaliśmy inne rzeczy związane z dyplomacją więc selekcję odłożyliśmy na 2 plan, dając tym graczom drugą szansę na poprawę. Gracze Ci jednak z niej nie skorzystali więc uznaliśmy, że trzeba im podziękować. Gracz arturo963 nie wykazał żadnego rozwoju, bo jak twierdzi “rada mu nie kazała skupiać się na deffie” co jest oczywistym kłamstwem. Swój brak rozwoju i zaangażowania, za które sam jest sobie winny, próbuje zrzucić na radę, która postanowiła nie wiązać z nim żadnej przyszłości. Gracze, którzy spełnili postawione przez nas minimum w selekcji oraz wykazali jakiekolwiek zaangażowanie są z nami do tej pory.
 

lisek29925

Chłop
Wynik reakcji
9
Selekcji nie przeszedlem? Bo tak na forum Rada napisala? A co miala napisac? Sciemniaja. Raport z ataku gracza GITY na moja wioske. Calego ofa stracil. Wrzuc w symulator i wylicz ile mialem defa. Smiem twierdzi ze czolowka w plemieniu (nie liczac glownego SP)

Tak jeszcze zapytam. Czy ten gracz by Cię atakował "mając rozpiskę twojego woja" i wiedząc, że straci całego offa? xD
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.073

arturo963

Chłop
Wynik reakcji
7
No tak, forum wszystko przyjmie. lisek29925 może napisać dowolne głupoty. Ale, że aż takie głupoty napisze, które można łatwo zweryfikować, to się nie spodziewałem.

1. Ustawienia plemienne były nadane 25 maja. Weryfikację przeszedłem i nawet daliście mi zaproszenie do głównego plemienia. Z jednym z radnych ustaliłem, że posiedzę jeszcze w "przedszkolu" i nic mi nie grozi. Wszystko jest zapisane. Ba, nawet na forum rozmowy wrzuciłem.
2. Nikt nigdzie nie pisał o selekcji przed fuzją. Zostawiliście na lodzie kilkudziesięciu graczy. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że coś jest na rzeczy, gdy zaczęto oznaczać nasze wioski i je rezerwować. Poszedł temat na forum, nie wypowiedzieliście się. Na prywatne wiadomości nie odpowiadaliście.
3. Do dziś wisi PON z GITY do 13 czerwca. A mamy 4 czerwca.
4. Pisanie, że nie wykazałem żadnego rozwoju, podczas gdy post wyżej jest raport z bitwy, gdzie widać moje całkiem niezłe wojsko defensywne (i z pewnością jedno z lepszych w plemieniu), to... no brak słów.

lisek29925 ja ci powiem jakie były wasze złożenia i każdy to przeczyta. Wymyśliliście sobie, że przyjmiecie do plemienia kilkudziesięciu graczy. Z uśmiechem ich powitacie, ale w rozpisce od początku mieliście ich przejęcie. Doszliście do wniosku, że po co bawić się w rozbudowę na początku, gdzie jest najwięcej roboty, skoro możecie mieć to za free. Wioski się rozbudowały i zrobiliście co zaplanowaliście. To ani nie jest fair play, ani nie jest w interesie Twórców, ani pewnie nie jest zgodne z zasadami. Sorry, ale ja to traktuję jako grę na kilku kontach. Tylko te dodatkowe prowadziły Wam niczego nieświadome złowione ofiary. A wiesz czemu nie jest to w interesie Twórców gry? Bo przez takich cwaniaczków jak Ty, pewnie z połowa tych graczy drugi raz nie zagra w plemiona. Uznają, że to durna gra, w której oszustwo to podstawa dla takich lisków...

lisek29925 na PW rozmawialiśmy, płaczesz że plemię się rozleci przez syf którego narobiliście. Napisałem, że ciągle jest szansa na wyjście z twarzą. Jak widać nie skorzystałeś. A stracą na tym także inni.

lisek29925 i jeszcze jedno. Kilka osób od Was do mnie się już odezwało. Widzą w czym problem i jaki syf powstał. Też im się to nie podoba. I nie są to tacy mali gracze jak ja. Jak widać masz myślących w plemieniu. Będziesz przeginać, to następny może i Ty polecisz. Albo faktycznie plemię się rozleci

Varendial dodałem po tym ataku, przegapiłem.
 

lisek29925

Chłop
Wynik reakcji
9
Powiem krótko, bo mi się już nie chce tłumaczyć xD WARZYWA NIE PRZESZŁY SELEKCJI, więc nie dostali zaproszenia po fuzji. Nie wiem czego tu można nie rozumieć xD
"@lisek29925 na PW rozmawialiśmy, płaczesz że plemię się rozleci przez syf którego narobiliście. Napisałem, że ciągle jest szansa na wyjście z twarzą. Jak widać nie skorzystałeś. A stracą na tym także inni."
Myślałem, że wyłapiesz ten sarkazm xD Nie wyłapałeś to podpowiem, ŻARTOWAŁEM xD

PS. Już nie będę odpisywał, bo według mnie sprawa jest prosta i wyjaśniona.
 

arturo963

Chłop
Wynik reakcji
7
Proszę Państwa, oto kłamca. Warzywa to SP?. A właśnie na forum w grze wrzucane są zrzuty jak jadą też tych z SP! (z wykrzyknikiem).

Zapamiętajcie te osoby. Z nimi nie można grać. A jak ktoś gra, to musi pamiętać, że nawet za 5 minut może dostać nożem w plecy. Ryzyko podejmuje każdy współpracujący z nimi.

Lisek jedziemy dalej. Komentarz jednego z członków plemienia:

"Mnie przejął ten=zly w odpowiedzi na moje pytanie o fuzję powiedział że się nie zakwalifikowałem. Także wiedzą jakie wojska posiadamy i mają łatwy cel"

Kolejna osoba potwierdza, że dostęp do wiosek wykorzystaliście tylko i wyłącznie w celu przejęcia. O niezakwalifikowaniu jak widać w ogóle nie informowaliście. Chłopak o niezakwalifikowaniu dostał informację od agresora.
 
Ostatnia edycja:
Do góry