Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.855
Ty jestes filozofmiejski czy to totalnie inne osoby bo moglo sie pomylic dla mnie okuratnie xd
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Mam w ekipie ośmiu ex Marzycieli. Więc no dajmy Marzycielom spokój. Ekipa się rozeszła w swoją stronę, większość już nie gra w tę gierkę. @DefinitelyRlyTheD0orek pokonał nas doszczętnie.
Obecnie mam zupełnie inny skład, zupełnie inaczej zarządzany, z zupełnie innym celem niż miał projekt marzyciele
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Mam w ekipie ośmiu ex Marzycieli. Więc no dajmy Marzycielom spokój. Ekipa się rozeszła w swoją stronę, większość już nie gra w tę gierkę. @DefinitelyRlyTheD0orek pokonał nas doszczętnie.
Obecnie mam zupełnie inny skład, zupełnie inaczej zarządzany, z zupełnie innym celem niż miał projekt marzyciele
Sugerujesz że w końcu zagrasz na poważnie a @cybran zagra na froncie? ;)
 
Wynik reakcji
4.491
Mam w ekipie ośmiu ex Marzycieli. Więc no dajmy Marzycielom spokój. Ekipa się rozeszła w swoją stronę, większość już nie gra w tę gierkę. @DefinitelyRlyTheD0orek pokonał nas doszczętnie.
Obecnie mam zupełnie inny skład, zupełnie inaczej zarządzany, z zupełnie innym celem niż miał projekt marzyciele
Człowiek marzył o blaszce z marzycielami a tu takie rzeczy tym Dżobim wypisuje...
 
Do góry