Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Myszun

Chłop
Wynik reakcji
4
Selekcji nie przeszedlem? Bo tak na forum Rada napisala? A co miala napisac? Sciemniaja. Raport z ataku gracza GITY na moja wioske. Calego ofa stracil. Wrzuc w symulator i wylicz ile mialem defa. Smiem twierdzi ze czolowka w plemieniu (nie liczac glownego SP)

Posłuchaj kolego. Krótko, w punktach, bo już nie mogę czytać Twojego płaczu:
1. Osobiście zajmowałem się selekcją. Nie było żadnej "selekcji przed fuzją". Ty po prostu nie przeszedłeś tej z 24 maja (TAK, Z 24 MAJA).
2. Selekcji nie przeszedłeś z powodu nie udostępnienia ustawień plemiennych. Mam głęboko w poważaniu, że miałeś deffa z "czołówki w plemieniu" - i tak nie mogłem tego zobaczyć, bo nie nadałeś ustawień plemiennych. Nawet teraz każesz mi wrzucać wojska z raportu do symulatora i obliczać sobie ile mogłeś mieć deffa (XD no ja jebix).

1. Ustawienia plemienne były nadane 25 maja. Weryfikację przeszedłem i nawet daliście mi zaproszenie do głównego plemienia. Z jednym z radnych ustaliłem, że posiedzę jeszcze w "przedszkolu" i nic mi nie grozi. Wszystko jest zapisane. Ba, nawet na forum rozmowy wrzuciłem.
A tu powyżej na przykład kłamiesz. Ustawienia nadałeś 25 maja, a jak sobie przeczytasz moją wiadomość grupową to czas operacyjny na spełnienie wymagań był do 24 maja godz. 16:00. Także dziękuję Ci bardzo - out.

3. Radzę Ci skończyć ten teatrzyk, bo jest to zwyczajnie śmieszne. I wcale nie ośmieszasz tym liska czy innych graczy, a raczej tylko i wyłącznie siebie. Każdy bardziej doświadczony i ogarnięty gracz zna realia plemion, wie jak są prowadzone selekcje i rozbiórki siłowe i mogę Cię zapewnić, że wspaniale się bawi czytając Twoje żale tutaj i jedząc popcorn.

Dziękuję i dobranoc.
Pozdrawiam serdecznie
 

arturo963

Chłop
Wynik reakcji
7
Ale o to chodzi. Zostanie Ci 4 kumpli, z którymi będziesz mógł grać i się wzajemnie oszukiwać. Bo normalni do Was przychodzić już nie będą. Chyba że desperaci.

Już nawet nie chce mi się kolejny raz wracać do tej selekcji. Niby nie przeszedłem a otwarte zapro do głównego SP to skąd jest?

Daruj sobie już te durne teksty. Myślisz, że wygracie udupiając graczy z własnego plemienia? Bije się wrogów a nie własnych. Wiesz co to honor i fair play?

A teraz każdy będzie wiedział czym ryzykuje dając Wam dostępy do wojska i wiosek. Ryzykuje ich utratą. Dziś, jutro lub pojutrze.
 

Myszun

Chłop
Wynik reakcji
4
Przynajmniej w jednym się zgadzamy. Ty nie chcesz grać z nami, a my nie chcemy grać z tobą. W każdym razie, o nas się nie martw - będziemy mieli z kim grać i wygrywać. Ty z kolei, jeżeli będziesz tak dalej warzywił to możesz na innym świecie skończyć tak samo.

Pozdrawiam
 

arturo963

Chłop
Wynik reakcji
7
Chętnie w kolejnych światach przedstawię ludziom zasady i niespodzianki wynikające ze współpracy z Wami. Sami będą decydować czy chcą w to wchodzić.

Mieliście szansę wyjść z twarzą z tej sytuacji. Nie skorzystaliście.
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
Chętnie w kolejnych światach przedstawię ludziom zasady i niespodzianki wynikające ze współpracy z Wami. Sami będą decydować czy chcą w to wchodzić.

Mieliście szansę wyjść z twarzą z tej sytuacji. Nie skorzystaliście.
Zalecam zaprzestanie gry w plemiona. Autentycznie, najlepszy krok w twej karierze gier online, wyjdź z domu, na świeżutkie powietrze, piękna pogoda jest, lato.. piwerko w dłoń i czego chcieć więcej.
Za grę w plemiona Ty jak i Tobie podobni po prostu się nie bierzcie :)
Zrozumiałbym jeszcze gdybyście wyrażali chęć nauki tej gry, Zrozumiałbym także jak byś napisał "Przepraszam, zaj...em się w akcji i nie dałem w terminie już to robię".
A tak zostałeś kicknięty z resztą warzywniaka i przyszedłeś się spłakać na forum. Tak samo, jak Twój kolega, który na forum potrafił nam wmawiać, z kim to my dyplomacji nie mamy :)

ajć.. po prostu skończ.. A może jeszcze wyjdziesz z Twarzą z tej sytuacji..
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Selekcji nie przeszedlem? Bo tak na forum Rada napisala? A co miala napisac? Sciemniaja. Raport z ataku gracza GITY na moja wioske. Calego ofa stracil. Wrzuc w symulator i wylicz ile mialem defa. Smiem twierdzi ze czolowka w plemieniu (nie liczac glownego SP)


Sprawdziłem w symulatorze.
https://pl189.plemiona.pl/game.php?screen=place&mode=sim&simulate&att_benefits=[{"type":"b_unitstat","inputs":[35,"axe","attack"]},{"type":"b_unitstat","inputs":[20,"light","attack"]},{"type":"b_unitstat","inputs":["5","axe","att_def_all"]}]&def_benefits=[{"type":"b_unitstat","inputs":["30","sword","defense_all"]},{"type":"b_unitstat","inputs":["5","spear","defense_all"]}]&def_spear=1900&def_sword=1900&att_axe=1800&att_light=1000&att_ram=130&att_catapult=40&att_knight=1&belief_att=on&belief_def=on&def_wall=20&building=wall&att_flag=8&def_flag=0&morale_type=morale&moral=100&luck=-18.6&target_village_id=15918

Jak ok. 1900 pikomiecza to "czołówka w plemieniu" to żałuję, że nie wystartowałem jednak w samym centrum SP. To ja głupiutki marnuję offy na GITÓW, gdzie każda wiocha ma min. 3k pikomiecza stałek + każdy frontowiec leci full defa, a Ty mi teraz mówisz, że kilkanaście kratek obok jest istna kraina mlekiem i łatwymi wioskami płynąca. Przecież tyle co by się straciło z normalnego offa na Twoim defie to się w 1 dzień odrabia, a Ty się jeszcze tym chwalisz chłopie xD

Nie wiem co jest gorsze... warzywo czy gość z wybujałym ego. Na szczęście nie muszę wybierać, bo w końcu się trafił ktoś kto ma do zaoferowania 2w1 ;)
 
Ostatnia edycja:

pawellq

Łucznik
Wynik reakcji
118
A powiedz mi skąd Ci się ta koalicja wzięła ?:) Musisz jeszcze więcej pomacać krecików, albo znaleźć jakiś, którzy się na tym znają. A nie powielasz farmazony :) Cały Dżobi
 

detonator1234

Miecznik
Wynik reakcji
131
@arturo963
Wciąż nie wiem kim jesteś, ale może dostałeś tajną misje ekspansjii na Arkadie.
Jeżeli selekcja była 26.05 a Ty dałeś funkcje plemienne 25.05 to ja nwm co robiłeś w ogole w plemieniu przez 20 dni od startu świata.
 
Ostatnia edycja:

arturo963

Chłop
Wynik reakcji
7
Jestem woźnicą z Arkadii. Wożę żelazo z wioski do wioski.

Nic nie zrozumiałeś. Tu nie tylko chodzi o mnie. Tu chodzi o kilkadziesiąt osób, które wyleciały i dowiedziały się o tym od GITY po atakach a nie od SP. To tak w skrócie.
 

Hemeti

Chłop
Wynik reakcji
6
Tu smaczek jeszcze ,ciężko było wytrzymać ze śmiechu xD
arturo963wczoraj o 20:35
Hahaha pozwolili ci zeskanować wioskę. Doznałeś zaszczytu skanowania. Mistrz
arturo963wczoraj o 20:29
Chłopaku, za 4:25h po Twoim ataku wpada znajomy z Twojego plemienia. Hahaha aż nie wierzę
arturo963wczoraj o 19:57
No ale ty myślisz, że się dogadałeś z nimi hehehe
arturo963wczoraj o 19:55
Hahahaha już nawet nie odpowiadasz. Szkoda mi Ciebie chłopaku. Taki pewny byłeś 3 tygodnie temu, że Cię nie wyrolują. Za 30 min wioskę stracę, więc wyrolowali. I będą rolować dalej.
arturo963wczoraj o 14:29
Hej. Chcą cię w wała zrobić. Idzie na mnie 3 grubasów. Będą po 15:10. Jeśli masz swojego to szybko wysyłaj, czwarty powinien przejąć wioskę. Opróżnię ci wioskę, więc wejdzie bezproblemowo. Szkoda byłoby tego ofa co wczoraj straciłeś.

Pisałem ci, że zrobią cię w bambo. Nie słuchałeś

Wczoraj jechali po Tobie jak po... za stratę ofa. Nawet nie wiesz

Ehh stary nie słuchałeś jak ci pisałem, że tak cię zrobią. Ale teraz w sumie nie masz wyboru. Jak z nimi nie będziesz to w okolicy nie ma nic mocnego co by cię obroniło. Odejdziesz to cię nie ma

Dzieciaku wioska ci się należy. Choć sympatii do ciebie nie mam. Ale pomogę ci.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.882
Kilka informacji o sytuacji na świecie. Włodarze plemion z grupy Siła Południa postanowili załatwić swoich członków. Dostali dostępy, spisali dane wiosek. W kilku przenieśli się do plemion z grupy GITY. Teraz zaś po kolei przejmują wioski byłych współplemieńców mając wszystko na tacy. Cały czas pisali, że jest PON, że nic nie grozi. Pisali, że będzie fuzja, aby się nie martwić i normalnie rozwijać. Oj panowie i panie tak się nie robi. To nie ma nic wspólnego z grą fair play. Zmieniajcie nicki w grze, bo szykuję swoją vandettę. Na każdym kolejnym świecie każdy członek waszego plemienia otrzyma opis sytuacji. Ludzie będą wiedzieć z kim grają i sami podejmą decyzję czy chcą z Wami grać.

Lista wstydu:
IpoN
Zdrowa Pięta Achillesa
SoUnDaL
lisek29925
Wariacinaaa

Lista będzie aktualizowana.

Tyle lat Waszej gry. A teraz spalone konta.

PS
Macie jeszcze szansę aby wyjść z twarzą.
witam arturo kiedy aktualizacja
 
Do góry