Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Muszynianka23

Pikinier
Wynik reakcji
34
jebie od was myśleniem kaliego na kilometr jak coś robicie to dobrze jak coś podobnego dzieje się w waszą stronę albo spotykają was konsekwencję to płaczecie <beczy>
ja to pierdole czytanie Twoich wypocin. Jak piszesz coś to w ogóle bierzesz przerwy na przemyślenie co piszesz, czy w życiu też tak napierdalasz bez przerwy na oddech? Użyj chociaż raz dobrze przecinka, to może ktoś zrozumie o co Ci chodzi. A tak jak piszesz w ten sposób, to równie dobrze możesz zamknąć mordę, bo i tak nikt Cię nie słucha XD
 
Wynik reakcji
1.773
ja to pierdole czytanie Twoich wypocin. Jak piszesz coś to w ogóle bierzesz przerwy na przemyślenie co piszesz, czy w życiu też tak napierdalasz bez przerwy na oddech? Użyj chociaż raz dobrze przecinka, to może ktoś zrozumie o co Ci chodzi. A tak jak piszesz w ten sposób, to równie dobrze możesz zamknąć mordę, bo i tak nikt Cię nie słucha XD





masz przyda się wam tak sracie po gaciach

papier-toaletowy.jpeg````
 

Muszynianka23

Pikinier
Wynik reakcji
34
O nie, to wielki lord dupal, jesteśmy zgubieni :eek: dobrze, że założyłem brązowe majtki, może nikt nie zauważy.

A teraz w twoim języku analfabeto:

O nie to wielki lord dupal jesteśmy zgubieni dobrze że założyłem brązowe majtki może nikt nie zauważy
 
Wynik reakcji
1.773
O nie, to wielki lord dupal, jesteśmy zgubieni :eek: dobrze, że założyłem brązowe majtki, może nikt nie zauważy.

A teraz w twoim języku analfabeto:

O nie to wielki lord dupal jesteśmy zgubieni dobrze że założyłem brązowe majtki może nikt nie zauważy

chodzisz z majtkami na wierzchu że ktoś ma zauważyć?
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Wiec kurwa hold my beer Shotasik już mi dał prawa do hejek zaraz wam się niebiesko czerwone camo na mapie zrobi (ale sesjego zostawimy)
 
Do góry