Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Wynik reakcji
1.929
nie zasluguje na bycie psem legiona
skad pomysl na nick?
jak w ver ochote na anal maja to przychodzisz ty cały na biało?

kundel hubi i jego wataha
pomysł na nick to po prostu mem jak śmialiśmy się z siebie na dc i każdy każdego jakoś przezywał dokładnie mem wewnątrz plemienny :)
generalnie jestem tolerancyjny dlatego nie śmieję się z waszych relacji w bdsm dziwi mnie że jako osoby o homoseksualnej orientacji staracie się innym wmówić na siłę takie zachowania czujecie się samotni? nie akceptowani w swoim otoczeniu? wasze plemię wygląda trochę w sumie groźnie nie próbują was tam ten tego?
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
kundel hubi i jego wataha
pomysł na nick to po prostu mem jak śmialiśmy się z siebie na dc i każdy każdego jakoś przezywał dokładnie mem wewnątrz plemienny :)
generalnie jestem tolerancyjny dlatego nie śmieję się z waszych relacji w bdsm dziwi mnie że jako osoby o homoseksualnej orientacji staracie się innym wmówić na siłę takie zachowania czujecie się samotni?
hubi by pluł a ty byś lizał i prosił o wiecej
taki twoj hiobowy los
 
Wynik reakcji
1.929
sprawdz w pokoju rodzicow czy przypadkiem 10zł nie przepierdala
potem sie mnie tam spodziewaj

jak on ze swoją stulejką to jedyne na co może całe roczne kieszonkowe przepierdolić to na wazelinę i ogórka albo na karmę dla swojego burka

ostatnio o tobie do sąsiada mówił

panie on nie gryzie połyka w całości ;)
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
jak on ze swoją stulejką to jedyne na co może całe roczne kieszonkowe przepierdolić to na wazelinę i ogórka albo na karmę dla swojego burka

ostatnio o tobie do sąsiada mówił

panie on nie gryzie połyka w całości ;)
myslisz hubsona ze soba, tobie do wazeliny bliżej
nick "DoDupal" zobowiązuje
 
Wynik reakcji
1.929
@Legion136 wez więcej żołnierzy wyślij na FOnt, co sam Dual ma się kurwa za ciebie starać
nie potrzeba ludzi na FOnto bo go nie ma lwh siedzi cicho na dupie chcieli wyruchać nas nas albo psycho nie wyszło to teraz pielęgnują relacje między sobą że jacy to nie są zajebiści sojusznicy i podpisany ponik od początku świata a graczy wzdłuż granicy z psycho ustawiali xD
 
Wynik reakcji
1.929
nikt wiecej nie chce być juz z dupalem kojarzony
przepierdola swiat to kazdy raczki czyste bo to przeciez dupal chojraka zgrywał xD

to że masz wąski zakres ludzi których znasz nie znaczy że nikt może nikt z tych 10 twoich kolegów z którymi też bym nigdy w życiu więcej nie chciał zagrać
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
nie potrzeba ludzi na FOnto bo go nie ma lwh siedzi cicho na dupie chcieli wyruchać nas nas albo psycho nie wyszło to teraz pielęgnują relacje między sobą że jacy to nie są zajebiści sojusznicy i podpisany ponik od początku świata a graczy wzdłuż granicy z psycho ustawiali xD
Roznica jest taka, ze w miarę wyrównana liczba wiosek, co się wydarzy to się wydarzy, trener bacznie przygląda się boisku
 
Do góry