Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Muszynianka23

Pikinier
Wynik reakcji
34
każdy popełnia błendy twoim było to że się urodziłeś ale nie zaprzestałeś na tym bo dodatkowo possałeś pałeczkę gucia

Widzę, że ty poza narodzinami popełniasz błędy na każdym kroku. Zobaczmy ilu się doliczę:

- szczekanie na FO przed tym jak zostaniecie upokorzeni (jak zawsze) - check ✅
- zarzucanie mi ssania pałki czyjejkolwiek, tym bardziej ludziom z którymi gram pierwszy raz na jakimś świecie - check ✅
- błędy gramatyczne w każdej wypowiedzi - check ✅
- błędy ortograficzne w co drugiej wypowiedzi - check ✅

Muszę ci oddać, że chociaż w popełnianiu błędów jesteś konsekwentny... Ale nawet to jest twoim błędnym podejściem do życia. Tym kończę rozmowę z tobą, bo nie chcę marnować śliny na takiego mentalnego biedaka jak ty.

PS

Zamiast się pultać na forum to spędź czas produktywnie, przeczytaj sobie jakąkolwiek książkę (tym razem nie ograniczaj się do takiej z samymi obrazkami), zobacz jak formułuje się zdanie, co to podmiot, orzeczenie, czym jest spójnik, znak interpunkcyjny. Wiem, że to same trudne wyrazy, ale skoro osoby z różnymi zaburzeniami i orzeczeniami są w stanie takie rzeczy rozumieć, to może i ty masz szansę, kto wie. Mówię ci to jako życzliwy człowiek, ale też z szacunku do samego siebie, bo czytać takie gówno wpisy jak twoje, to przykład braku szacunku do siebie. Nie wspomnę o byciu autorem takich wysrywów. Mam nadzieję, że zrozumiesz te kilka zawoalowanych przytyków w twoją stronę i serio zamkniesz mordę. Im prędzej ktoś uświadomi ci, że nie jesteś zabawny tylko śmieszny i żałosny, tym lepiej ci to wyjdzie w życiu.
 
Wynik reakcji
1.933
Widzę, że ty poza tym narodzinami popełniasz błędy na każdym kroku. Zobaczmy ilu się doliczę:

- szczekanie na FO przed tym jak zostaniecie upokorzeni (jak zawsze) - check ✅
- zarzucanie mi ssania pałki czyjejkolwiek, tym bardziej ludzi z którymi gram pierwszy raz na jakimś świecie - check ✅
- błędy gramatyczne w każdej wypowiedzi - check ✅
- błędy ortograficzne w co drugiej wypowiedzi - check ✅

Muszę ci oddać, że chociaż w popełnianiu błędów jesteś konsekwentny... Ale nawet to jest twoim błędnym podejściem do życia. Tym kończę rozmowę z tobą, bo nie chcę marnować śliny na takiego mentalnego biedaka jak ty.

PS

Zamiast się pultać na forum to spędź czas produktywnie, przeczytaj sobie jakąkolwiek książkę (tym razem nie ograniczaj się do takiej z samymi obrazkami), zobacz jak formułuje się zdanie, co to podmiot, orzeczenie, czym jest spójnik, znak interpunkcyjny. Wiem, że to same trudne wyrazy, ale skoro osoby z różnymi zaburzeniami i orzeczeniami są w stanie takie rzeczy rozumieć, to może i ty masz szansę, kto wie. Mówię ci to jako życzliwy człowiek, ale też z szacunku do samego siebie, bo czytać takie gówno wpisy jak twoje, to przykład braku szacunku do siebie. Nie wspomnę o byciu autorem takich wysrywów. Mam nadzieję, że zrozumiesz te kilka zawoalowanych przytyków w twoją stronę i serio zamkniesz mordę. Im prędzej ktoś uświadomi ci, że nie jesteś zabawny tylko śmieszny i żałosny, tym lepiej ci to wyjdzie w życiu.

no przechuj przyszedł chłop na forum i zaczyna porady życiowe udzielać xD
dam ci jedną jak ci to przeszkadza to nie czytaj i nie bierz w tym udziału xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
 
Do góry