Dyskusja o sytuacji na świecie 185

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Gruby kolejny ferment siejesz, jaki sojusznik? Weź sobie zmien Nick z ten grin coś tam na gruby x ferment
Zaszczekaj jeszcze raz :3
No dawaj nie wstydz sie, przeciez Wielkie Imperium jest niepokonane, nie przegralo na zadne plemie slabsze niz konfederacja ani ani, ani??? a czekaj dostaliscie od noname plemion ostatnio xdddd

Wez kielicha strzel, albo piwko bo bez tego ci odpierdala i za bardzo się spuszczasz xD
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Wesołych świąt wam, by każdy miał jak ja, zaplecze 0 ataków, sami przyjaciele 0 wrogów, pamiętajcie, jak będziecie wygrywać, to jestem z wami <3 Jak przegrywać to sorki
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Zaszczekaj jeszcze raz :3
No dawaj nie wstydz sie, przeciez Wielkie Imperium jest niepokonane, nie przegralo na zadne plemie slabsze niz konfederacja ani ani, ani??? a czekaj dostaliscie od noname plemion ostatnio xdddd

Wez kielicha strzel, albo piwko bo bez tego ci odpierdala i za bardzo się spuszczasz xD


Statystyki leca w dół, cóż się dzieje? Ale to nic, poczekaj jeszcze pare dni mam nadzieje ze odświeżysz statystyki za jakiś czas:)?
Od dziś będziecie codziennie atakowani, przygotuj się na to, tyły oczyszczone :)
 
Wynik reakcji
1.236
Podsumowanie Wielkiego piątku

1. Ski zadowolone z wyniku akcji
2. Panika zadowolona z obrony akcji
3. @Kirea w dalszym ciągu z puszczoną kierownicą na zapleczu
4. @Deckuś Dowódca Podziemia w dalszym ciągu bez żadnego ataku na jutro
5. @Kreduś podpisał kontrakt z producentem mydeł Dove, będzie badał po jaki zapach panowie energiczniej się schylają
6. @Trfała Ondulacja puścił karetę i została mu ona ujebana, co potwierdza tylko ze jest noskillem
7. Beef pomiędzy @GrUbY już Atakuje a @złyy banan. trwa w najlepsze. Chodzą plotki ze do gry dołączy ananas, który wyszedł z puszki wiadomo za jaki czyn

O czymś zapomniałem ?
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Wbw (trfała)
(Lean back beat)
Złyy banan: Dobra dobra dobra, lecimy,
leci zły banan, gruby, co tak ucichłeś? Czyżby Cię stres wpierdalal?
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
429
Podsumowanie Wielkiego piątku

1. Ski zadowolone z wyniku akcji
2. Panika zadowolona z obrony akcji
3. @Kirea w dalszym ciągu z puszczoną kierownicą na zapleczu
4. @Deckuś Dowódca Podziemia w dalszym ciągu bez żadnego ataku na jutro
5. @Kreduś podpisał kontrakt z producentem mydeł Dove, będzie badał po jaki zapach panowie energiczniej się schylają
6. @Trfała Ondulacja puścił karetę i została mu ona ujebana, co potwierdza tylko ze jest noskillem
7. Beef pomiędzy @GrUbY już Atakuje a @złyy banan. trwa w najlepsze. Chodzą plotki ze do gry dołączy ananas, który wyszedł z puszki wiadomo za jaki czyn

O czymś zapomniałem ?
Napewno jesteście zadowoleni ?
 
Do góry