Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
@Deckuś Dowódca Podziemia produktywnie nice, ja dziś już dwa auta posprzątałem, zaraz idę koszyczek świecić, potem myć stół i krzesła w ogrodzie, potem pewnie obiad, i wieczorkiem wypad ze znajomymi na burgerka ;) Ale w tenisa bym zagrał kurde
 

Muciol31

Miecznik
Wynik reakcji
42
Ta gra też polega na zabieraniu wiosek od wrogiego plemienia i tak też zrobiliśmy więc czemu mielibyśmy być smutni?
Czy pomyliłem gry?
 

PUNKCIARZ.

Miecznik
Wynik reakcji
46
Spokojnie zbieranie darm i oddawanie do ski wychodzi in świetnie.
Chłopy prują się do mnie ,że chuja gram a tymczasem do wojny wbili jedna wioskę plus 12 darm xD
Gdybysny mieli tu ekipę z s179 to takie ski poskładane byłoby w 2 tygodnie i wywiezione jak to sale ich SOO z crisosem na czele...

Teraz kurwa pisać będą o sojusze jak dupa się pali a jak mieli szansę to nie odpisywali albo mieli to w dupie

Gdyby KNB rządził ktoś pokroju Marcinka to już dawno crisos z lichem i ekipa startowaliby nowy świat
 

Tomi707

Pikinier
Wynik reakcji
78
gdybym miał swojego skila i chęci z 116 gdzie pokonałem konfe, to już sam bym domykał świat
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Gruby to odpalaj te zasty, co się będziesz pieprzył,

Serio jesteś tak upośledzony że weszło pare offów a Ty wrzucasz statystyki jako wielka akcja XDD? Rzeczewiście jesteś fermenciarz jakich mało jak Ty wrzucasz statystki to wrzuć te rapki co dwie zagrody na strzała u was schodza albo to 30 full offów które wam ubiłem w tym warzywniaku, ale gruby będzie pisał że ma pro playerów, masz kilku dobrych graczy ale wiekszość to warzywniak więc tak nie kozacz, tak jak napisał banan bedziecie dostawać offy codziennie od nas i just, jak pies atomowy zostawia wojsko na murze 3 i to broni to pozdrawiam xD

Po za tym grubasie skoro się tak chwalisz tymi zastami i pasami do kont no to uświadom sobie jakim jesteś gównem że nie potrafisz tego wykorzystać tego swojego "potencjału" tych zagrywek twoich xD pewnie ci kanapki w szkle zabierali hehe. za tydzień pamiętaj wrzucić statystyki żebyś miał się czym podniecać, no i odpalcie ten fejkomat tłścioszku bo nuda, tak morale spadły że nawet przestaliście fejkować xD

gruby mówi że ma w chuj zastów i passów do konta a bierze jakoegoś kaszaka 100 k pkt co wiadomo ze kreci bo go nie atakowali i on też hehe no ale gruby myśli że to coś zmienia, pozdro berlinko sory serdelku ale każdy widzi jak postępujecie na tym świecie więc nikt normalny się z wami nie ułoży na tym świecie xd

bierz te scierwa jak masz jak najszybciej mi wystarczy że mamy stałą ekipe od której się odbijacie jak od sciany więc do budy pozdro od gainerka serdel :)
XDDD

Jakie odklejusy jak chuj, dajecie się brać jak dziwki pod znakiem na autostradzie :D

Kaszak nie był atakowany? xD

Cieszy mnie fakt że u was tak propaganda tam lata, i że "uważacie świat za wygrany"

Oraz że "nie ułoży się z nami żadna porządna ekipa" xDDDD


Nie no dobrze że przeciwnik ma chociaż UŁUDĘ wygranej, bo na 183 to przeciwnicy za szybko jebneli kontami, dajcie sie pobawić choć nim zrobicie nam autostradę :3
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Czekamy ciagle!! Nie możemy się doczekać gruby na zascie i gorsze staty niż ten cały waz gruby x ferment xD plują mu na łeb a ta kurwa dalej ze ulewa xD
WJEB? XD

Ale podoba mi się ten świat, cieszy fakt że zieleninka ma podjarkę jak jedno wioskę wezmą typowi co nawet nie gra XD

Kocham takie światy, panowie co jeszcze powiecie bo chcę poczytać te pierdy które wam potem wypomnę, gdy już autostradę zrobicie :>
Plis piszcie więcej, gwarantuje wam panowie że na koniec będzie wam to każdy przytaczał i na next światy pójdzie to samo, wzasadzie na ten świat ludzie niektórzy przyszli by właśnie wam powypominać wasze wypociny podobne do tych tutaj :D hahha
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
W sumie śmiesznie jest, jak Ski zobaczyło że DCS to nie łatwy orzech do złamania, to błagali wręcz KNB i nas o pomoc i ratunek.
A Imperium dostając z liścia, będąc zapinanym od tyłu i opluwanym praktycznie od początków przez TM (przez co zrobiło koalicję na nich) a teraz przez kose, i tak powiedzą że są najlepsi i wygrają xd


Odklejusy jak uj, ale to dobrze za nudno by było :>
 

Tomi707

Pikinier
Wynik reakcji
78
na razie dcs nie pokazało nic, żebyśmy myśleli, że są nie łatwi do złamania, jedyne co zrobili to wykorzystali deff Vernhesa dla swojej diody, a teraz gość przez to traci wioski
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Gruby to odpalaj te zasty, co się będziesz pieprzył,

Serio jesteś tak upośledzony że weszło pare offów a Ty wrzucasz statystyki jako wielka akcja XDD? Rzeczewiście jesteś fermenciarz jakich mało jak Ty wrzucasz statystki to wrzuć te rapki co dwie zagrody na strzała u was schodza albo to 30 full offów które wam ubiłem w tym warzywniaku, ale gruby będzie pisał że ma pro playerów, masz kilku dobrych graczy ale wiekszość to warzywniak więc tak nie kozacz, tak jak napisał banan bedziecie dostawać offy codziennie od nas i just, jak pies atomowy zostawia wojsko na murze 3 i to broni to pozdrawiam xD

Po za tym grubasie skoro się tak chwalisz tymi zastami i pasami do kont no to uświadom sobie jakim jesteś gównem że nie potrafisz tego wykorzystać tego swojego "potencjału" tych zagrywek twoich xD pewnie ci kanapki w szkle zabierali hehe. za tydzień pamiętaj wrzucić statystyki żebyś miał się czym podniecać, no i odpalcie ten fejkomat tłścioszku bo nuda, tak morale spadły że nawet przestaliście fejkować xD

gruby mówi że ma w chuj zastów i passów do konta a bierze jakoegoś kaszaka 100 k pkt co wiadomo ze kreci bo go nie atakowali i on też hehe no ale gruby myśli że to coś zmienia, pozdro berlinko sory serdelku ale każdy widzi jak postępujecie na tym świecie więc nikt normalny się z wami nie ułoży na tym świecie xd

bierz te scierwa jak masz jak najszybciej mi wystarczy że mamy stałą ekipe od której się odbijacie jak od sciany więc do budy pozdro od gainerka serdel :)
1680950823795.png
E weź się chociaż postaraj, bo mi czas marnujesz nudziarzu

Jak Atakujesz tak jak robisz akcje, to zmarnujesz mi duzo czasu XDDDD
 
Do góry