Dyskusja o sytuacji na świecie 185

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Nie mam zamiaru gadać z ludźmi z żółtymi papierami, homofobem jesteś jakimś zjebanym, bo Ci moja orientacja nie pasuje xd
też jesteś fermenciarzem jak kosy ze piszesz bzdury? A gdzie napisałem, że mi Twoja orientacja nie pasuje xd i wyluzujcie troche a przede wszystkim wasi koledzy z KOS.
Wypisywanie jakichś głupot, kłamstw i wklejanie statystyk ktore maja nic się tak na prawdę z sytuacją i to jeszcze osony które od poczatku swiata tutaj dostały już wpierdol, dostały darmy, znów dostają wpierdol, potem się bunkrują, kozaczą a dla plemienia nie wnoszą nic i sieją ferment, po co to, ja nie kwestionuje żadnych umiejętności, ale ten gruby z tym wazem czy jak im tam wystarczy spojrzeć w tw stats a morda się nie zamyka dalej
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Wbijam po całym dniu, poczytać fo i widzę że KAŻDY zupełnie KAŻDY, czy jego sojuszik czy wróg czy neutralna osoba już zaczeła cisnąć bekę z przygłupa jakim jest zły banan.

Cóż podoba mi się to, biorę popcorn
 

Załączniki

  • ezgif.com-optimize.gif
    ezgif.com-optimize.gif
    807,4 KB · Wyświetlenia: 5
Wynik reakcji
1.236
Bez przesady

Przygłup banan > pedał kreduś

@edit

Żeby była jasność, nic do banana nie mam. Nie nazwałem banana przygłupem a kredusia pedałem nazwali koledzy. Ale uważam ze lepiej być przygłupem niż pedałem
 
Ostatnia edycja:

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Wbijam po całym dniu, poczytać fo i widzę że KAŻDY zupełnie KAŻDY, czy jego sojuszik czy wróg czy neutralna osoba już zaczeła cisnąć bekę z przygłupa jakim jest zły banan.

Cóż podoba mi się to, biorę popcorn

Gruby kolejny ferment siejesz, jaki sojusznik? Weź sobie zmien Nick z ten grin coś tam na gruby x ferment
 

cichy150

Chłop
Wynik reakcji
16
Po tym, jak chłopak zdradza ją z inną dziewczyną, którą poznał w grze, Trfała Ondulacja przekonuje się na własnej skórze, że chłopaki-gracze mogą być tak samo źli jak ich odmiana “offline”. Daje ona zatem upust swojej złości, zabijając w grze hordy mieczników wraz z zapoznanym kolegą z plemienia - Lich Kingu.
Nietowarzyski i szorstki Lich King raczej nie jest typem osoby, przy której Trfała Ondulacja mdleje. Jednak podczas gdy jego statystyki wiosek w grze mogą być naprawdę wysokie, Trfała Ondulacja nie ma żadnego doświadczenia w sprawach sercowych i wbrew wszelkim przeciwnościom, czuje się ona przez niego poruszona. Czy nawiązując tę nową przyjaźń, może wstrząsnąć sercem Lich Kinga?
 
Wynik reakcji
1.236
Po tym, jak chłopak zdradza ją z inną dziewczyną, którą poznał w grze, Trfała Ondulacja przekonuje się na własnej skórze, że chłopaki-gracze mogą być tak samo źli jak ich odmiana “offline”. Daje ona zatem upust swojej złości, zabijając w grze hordy mieczników wraz z zapoznanym kolegą z plemienia - Lich Kingu.
Nietowarzyski i szorstki Lich King raczej nie jest typem osoby, przy której Trfała Ondulacja mdleje. Jednak podczas gdy jego statystyki wiosek w grze mogą być naprawdę wysokie, Trfała Ondulacja nie ma żadnego doświadczenia w sprawach sercowych i wbrew wszelkim przeciwnościom, czuje się ona przez niego poruszona. Czy nawiązując tę nową przyjaźń, może wstrząsnąć sercem Lich Kinga?

Wstrząsnął to ewidentnie ktoś Twoim mózgiem bo pierdolisz jakieś kocopoły
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Trfała, dogadajmy się tak, że jak już będziesz obok mnie, to sie nie bijemy, ja chce tylko darmy i barbki bić ;c Deal? A ja za to będę dalej z tobą rozmawiać :) Albo może chcesz do Histerii? Też jest fajnie :)
 
Do góry