Dyskusja o sytuacji na świecie 185

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Nie odwracam kota ogonem, to co napisał Tomi jest nieistotne w naszej konwersacji
Ale wszedles w ta konwersacje z tomim zaczepiajac mnie. Broniac kolegę który pieprzy głupoty.

Co do rekru od wroga to już pisałem swoje zdanie na ten temat wielokrotnie na Fo nawet PW wymieniłem z Lichem na ten temat nie widzę sensu tego drążyć dalej
 
Wynik reakcji
59.447
Ale wszedles w ta konwersacje z tomim zaczepiajac mnie. Broniac kolegę który pieprzy głupoty.

Co do rekru od wroga to już pisałem swoje zdanie na ten temat wielokrotnie na Fo nawet PW wymieniłem z Lichem na ten temat nie widzę sensu tego drążyć dalej
Nie bronię nikogo i nawet uważam, że DCS dobrze zrobiło bo Sycylia była na skraju upadku :)

No wiem. Sojusznik rekrutuje - jest git, SKI rekrutuje - grają frajersko i sa nieudacznikami
 
Wynik reakcji
59.447
Co jest nie tak z moją retoryka uargumentuj mi to najlepiej cytaty
Tak jak pisałem - odnoszę wrażenie, że dla ciebie rekrutacja od wroga jest albo dobra albo zła w zależności kto od kogo rekrutuje. Przed chwilą napisałem żebyś się określił, ale nie chciałeś, więc to jedynie utwierdziło mnie w tym przekonaniu, jeśli jestem w błędzie to mnie wyprowadź z niego :p
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Tak jak pisałem - odnoszę wrażenie, że dla ciebie rekrutacja od wroga jest albo dobra albo zła w zależności kto od kogo rekrutuje. Przed chwilą napisałem żebyś się określił, ale nie chciałeś, więc to jedynie utwierdziło mnie w tym przekonaniu, jeśli jestem w błędzie to mnie wyprowadź z niego :p
Przecież pisałem i tym już tutaj jeszcze byłeś w tej rozmowie aktywnym uczestnikiem gdy ski wyciągnęło nam 3 graczy.

Wieszcząc nasz upadek.


Smieszkowalem nawet z tego i napisałem jasno że głupi by nie skorzystal
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Analizując te wiadomości wnioskuje, że bohowi chodzi o to, byś się wypowiedział w temacie rekrutacji wrogich graczy przez Twoich sojuszników. W rekrutacje sycylii przez dcs wszyscy chuja kładziemy i nie o tym mowa
Ale przecież już pisałem o tym nieraz szybciej jeśli nie przeszkodziła mi rekru graczy odemnie twierdząc że głupi by nie skorzystal to jeśli robi to sojusznik to też nie mam nic przeciwko.
Tyle tego na oczy widziałem że mnie to nie rusza.
Co więcej uważam to za element strategicznych chujowy nie chujowy ale element strategi
 

Ja.I.Ty

Miecznik
Wynik reakcji
38
Dobra chłopaki, jak wygląda sytuacja na południu świata? Kto z kim kogo, duży misz masz jak na Bałkanach w pewnym roku.
 

Tomi707

Pikinier
Wynik reakcji
78
oo ale spine rozkręciłem xd, mogę tylko napisać, że w przeciwieństwie do was ja to napisałem dla beki i nikogo nie obrażam i zachowuje się kulturalnie, a wy wcześniejsze wjazdy na ski robicie na poważnie i się nakręcacie ostro

to plemiona i każde plemię, może robić co tylko zechcę
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Moim skromnym zdaniem PP rekompensuje brak umiejętności w pewnym stopniu :) Oczywiście do momentu, aż dwie połowy swiata się zderzą, jedna PP druga umiejętności :) Wtedy, ppkarze dostaną :)
 
Do góry