Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
2.082
Przechodzimy właśnie na kolejny poziom … skrypty i boty. Wreszcie coś nowego xD
Mam jeszcze z dwa takie screeny z poprzednich ataków. Coś nowego to by było jakbyście grać normalnie umieli. Tu to nawet lepiej przegrać świat niż wygrać z zjebami XD
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-03-27-21-30-15-190-edit_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-03-27-21-30-15-190-edit_com.miui.gallery.jpg
    126,5 KB · Wyświetlenia: 83

Tomi707

Pikinier
Wynik reakcji
78
Mam jeszcze z dwa takie screeny z poprzednich ataków. Coś nowego to by było jakbyście grać normalnie umieli. Tu to nawet lepiej przegrać świat niż wygrać z zjebami XD
Co w tym jest takiego niesamowitego, że niby bot ? bo ja się nie znam i chętnie się dowiem. Chodzi, że końcówka taka sama 615 i 715 czy, że blisko, bo jak, że blisko to ja lepiej dogrywałem na swoim pierwszym świecie vs konfederacja
 
Wynik reakcji
2.082
To, że to lecą ataki z osobnych wiosek.

Trochę światów ograłem i widziałem dobrze dograne ataki, ale jak widzę już któryś raz idealnie dograne grube 1 ms to coś jest nie tak.
 
Wynik reakcji
1.235
Mam jeszcze z dwa takie screeny z poprzednich ataków. Coś nowego to by było jakbyście grać normalnie umieli. Tu to nawet lepiej przegrać świat niż wygrać z zjebami XD

Jak można nie wsadzić 5 ataków w jedną ms… ujawnij nick tego delikwenta to go do rozbioru wrzucimy bo bota nawet dobrze obsłużyć nie umie

Swoją drogą nie zgubiłeś czasem wyspy byku?
 

Kindii

Pikinier
Wynik reakcji
12
Blush zostało okropnie wystawione przez SKI.

Mówiłem wszystkim w blush od dawna że to błąd że się z wami dogadali, bo ich olejecie. Od tygodnia było wiadomo gdzie i jak uderzymy a mimo to dostali żałosne wsparcie. Wleciało 1k offow i nie mieli szans tego wybronić. Tam powinny wejść tony defa, a weszło tyle, że powinno być wam wstyd.

To znak dla wszystkich pozostałych plemion jak kończą się dogadywania z wami. Panika nie dała się namówić na sojusz z wami, który im proponowaliscie. Dobre czasy się skończyły, def od nas już tam wchodzi a ambitni gracze w Panice pokażą niebawem na ile ich stać gdy szansę sie wyrównają na froncie.

Dla mnie dalej jesteście faworytami tego świata, ale macie przykład jak lekceważenie i brak szacunku do rywali się na was odbija. Tym właśnie się różnimy, bo nawet teraz gracze z blush rozmawiają z nami na luzie, bez żalu. Szacunek dla Choinki, boha i innych że mimo wszystko podjęli próbę obrony będąc w takiej sytuacji.

a co ty tam gadasz mordzia, jak na 177 jako radny jakiegoś tworu pgen, wystawił swoich i przeszedł do wroga... jakie ty masz prawa do wypowiadania się na czyjś temat ?
 

Gernot

Chłop
Wynik reakcji
1
Blush zostało okropnie wystawione przez SKI.

Mówiłem wszystkim w blush od dawna że to błąd że się z wami dogadali, bo ich olejecie. Od tygodnia było wiadomo gdzie i jak uderzymy a mimo to dostali żałosne wsparcie. Wleciało 1k offow i nie mieli szans tego wybronić. Tam powinny wejść tony defa, a weszło tyle, że powinno być wam wstyd.

To znak dla wszystkich pozostałych plemion jak kończą się dogadywania z wami. Panika nie dała się namówić na sojusz z wami, który im proponowaliscie. Dobre czasy się skończyły, def od nas już tam wchodzi a ambitni gracze w Panice pokażą niebawem na ile ich stać gdy szansę sie wyrównają na froncie.

Dla mnie dalej jesteście faworytami tego świata, ale macie przykład jak lekceważenie i brak szacunku do rywali się na was odbija. Tym właśnie się różnimy, bo nawet teraz gracze z blush rozmawiają z nami na luzie, bez żalu. Szacunek dla Choinki, boha i innych że mimo wszystko podjęli próbę obrony będąc w takiej sytuacji.

Ale co Ty siejesz propagandę jak na TVP? Poważnie główną częścią waszej strategii będzie manipulowanie faktami na forum?
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
O kolejny co to jakieś powstanie chłopskie ?
Miecznik od bronienia chłopów pańszczyźnianych, widać że Ci belka spadła na głowe w tartaku jak nie znasz takich podstaw.
 
Ostatnia edycja:

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Oho.. Zakuty łeb bierze miecznika w obronę :p
Ondulacja.. wiem, że rangę nabiłeś jakimiś gównopostami typu liczenie do 100:p
nie wypieraj się :)

btw jak tam Bananowa wojna? :) Każde szanujące się plemię musi mieć swojego Banana :p Kosa i Imperium mają..
@Trfała Ondulacja macie u Was banana?:)
 
Wynik reakcji
1.235
Oho.. Zakuty łeb bierze miecznika w obronę :p
Ondulacja.. wiem, że rangę nabiłeś jakimiś gównopostami typu liczenie do 100:p
nie wypieraj się :)

btw jak tam Bananowa wojna? :) Każde szanujące się plemię musi mieć swojego Banana :p Kosa i Imperium mają..
@Trfała Ondulacja macie u Was banana?:)

Znajdź chociaż mój jeden post w temacie „liczenia do 100” a przelewam Ci 1000 pp

U Nas są same kiwi, włochate na zewnątrz i zielone nieogarnięte wewnątrz
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Oho.. Zakuty łeb bierze miecznika w obronę :p
Ondulacja.. wiem, że rangę nabiłeś jakimiś gównopostami typu liczenie do 100:p
nie wypieraj się :)

btw jak tam Bananowa wojna? :) Każde szanujące się plemię musi mieć swojego Banana :p Kosa i Imperium mają..
@Trfała Ondulacja macie u Was banana?:)


będziesz walilił kocoboły tu na tym forum dopóki nie rozpiszę akcji na twoje "coś" :rolleyes: i next swiat albo arkadia nowe nadzieje wtedy nastąpi cisza
a bananowa wojna ma się dobrze zajmij się tam swoją a nie kolegów szukasz bo nikt cie nie chce kombinatorze
 
Do góry