Dyskusja o sytuacji na świecie 185

cichy150

Chłop
Wynik reakcji
16
Moim skromnym zdaniem PP rekompensuje brak umiejętności w pewnym stopniu :) Oczywiście do momentu, aż dwie połowy swiata się zderzą, jedna PP druga umiejętności :) Wtedy, ppkarze dostaną :)
zaprosiles mnie do gry, później dowiedziałem się, że chodziło o wykorzystanie mnie jako farmy zamiast jako członka plemienia, nie mam czasu grać w takie gry, więc usunąłem.
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
zaprosiles mnie do gry, później dowiedziałem się, że chodziło o wykorzystanie mnie jako farmy zamiast jako członka plemienia, nie mam czasu grać w takie gry, więc usunąłem.
Nie sądziłem, że usunąłem = dostałem bana, myślałem, że jesteś uczciwym graczem :) Pozdrawiam cieplutko
 

cichy150

Chłop
Wynik reakcji
16
Założę się, że zrobiłeś na mnie dobrą farmę To normalny sposób, jak ludzie tacy jak ty zbliżają farmy. Również jest to smutne, nigdy nie przyjme zaproszenia od podejrzanego przyjaciela takiego jak ty.:(
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Nigdy nie nazwałbym ciebie przyjacielem. Człowieka, który jak dostał ban, zaczął grać na obrzeżach przeciwko nam.
Nie potrzebujemy cię w naszym składzie, już więcej z nami nie grasz... <cfaniak>
 

cichy150

Chłop
Wynik reakcji
16
Nigdy nie nazwałbym ciebie przyjacielem. Człowieka, który jak dostał ban, zaczął grać na obrzeżach przeciwko nam.
Nie potrzebujemy cię w naszym składzie, już więcej z nami nie grasz... <cfaniak>

To musi być przyjemne uczucie zdradzić ich. I powinieneś nauczyć się być graczem zespołowym. Nawet nic nie przygotowałem. Gram w to dla zabawy i przez takich ludzi jak ty prawdopodobnie nigdy nie wrócę. Więc wy toksyczni narcystyczni wielcy ego faceci możecie się cieszyć sobą
Cóż, daję szansę nowicjuszom. Dlatego zacząłem od obrzez. Ale ty tego nie zrozumiesz... Gra umiera przez takich jak ty, bracie. Ale zgadzam się, że to już koniec. Powodzenia tam, bracie.
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Po co mam oddawać jakieś wsie ludziom, którzy nie zrobią z nich pożytku? Lepiej wziąć je dla siebie, prosta kalkulacja <cfaniak>
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Ale panie wojenny psie, proszę o zachowaniu kultury wypowiedzi, dziękuję
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Rycerzu drogi, zanim zaczniesz uczyć się wojowania, naucz się ortografii :). Znak zapytania po zdaniu wygląda tak?, a nie tak ?
 
Wynik reakcji
1.235
@War.Dogs bo zdaje się że to ktoś od Ciebie, weź proszę ogarnij temat bo wieje nudą

Rycerzu drogi, zanim zaczniesz uczyć się wojowania, naucz się ortografii :). Znak zapytania po zdaniu wygląda tak?, a nie tak ?

Widzisz, Ty masz opanowaną do perfekcji stylistykę wypowiedzi w internecie a ja za to mam hajs, który mogę przepierdalać na PP. Nie jesteśmy tacy sami…
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Aż tak się oburzyliście, że powiedziałem o PP playerach? Utożsamiacie się ewidentnie ;/. Cóż poradzić, każdy postrzega was jak się kreujecie. A nie wychodzi wam to ewidentnie <beczy>.
Życzę wam powodzenia, może jakiś świat się uda, tylko poczekajcie chwilę dłużej, i odłóżcie wypłaty, bo może jak po przerwie dłuższej wbijecie z kapitałem, to coś więcej ugracie :).

Pozdrawiam cieplutko <3.
 
Do góry