Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.258
Proszę mnie w taki sposób nie pomawiać.
Nie korzystam z żadnych tego typu możliwości wsparcia przy operowaniu kontem, a nawet z tych legalnych jak copy z bardzo prostej przyczyny - bo nie ma takiej potrzeby.
a to nie wiem, slyszalem o jakichs bardzo bliskich dogrywkach od kolegów, ale fakt, szacuneczek dla twojej osoby nawet jakbyś leciał na 20 botach, bo DOBRZE GRASZ

już nie będę tutaj wymieniał swoich podejrzeń, bany poszły, u nas banów nie widać, mam nadzieję że tak zostanie i wygra lepszy (aos hehe)
Twój stary pijany <piwo><jupi>
no pewnie pijany bo jutro wolne ma, ogląda sobie loteczki bo premier league w berlinie jest, napierdala w poe, metinka albo cska i żyje zajebiste życie w mieście z którego po liceum wyjebałeś xdd
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.258
gra key dalej i szacunek, będzie teraz łatwiej nam, jesteśmy już prawie 49/51 (xd), morale w aos all time high ale trzeba sie skupic zeby to dokonczyc
tak czy tak wszystko co zaimplementowalismy do plemienia od grudnia na razie dziala i nawet bez banów byłoby tak samo dobrze teraz, bo fakt faktem bany poschodzily jakos dziwnie szybko, za to mega poprawiliosmy sytuacje na poludniuu

niech wygra lepszy! (aos)
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.024
Cieszcie się póki nie ruszy s200 bo potem Wam połowa ludzi zniknie którzy teraz grają na waszych kontach robiąc rozgrzewkę przed s200 ;D
 
Do góry