Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Dziwne że w AoS nie poszły za to bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD
my nawet fejkomatu nie uzywamy, to co kurwa mielismy w naszym skrypcie niby nie tak XDDDDDDD jaki ty jestes przyjebany cygan

key to musi straszny cringe sciskac jak widza twoje posty, zlapany za reke krzyczysz ze to nie twoja reka i aos ma to samo a oni bez banow <beczy> <beczy> <beczy>
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Jeden poszedł za skrypt z paska, że niewłaściwy dopisek w skrypcie. Dziwne że w AoS nie poszły za to bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD

Drugi poszedł za przeglądarkę, która nie była zakazana, wiele osób z niej korzysta, co śmieszniejsze to w ciągu 2 dni ban był potem jeszcze 2 razy ręcznie zmieniany, jak się chyba komuś zaczęło gorąco robić bo info poszło wyżej.

I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek xD Bo to przypadek, AoS się przecież brzydzi znajomościami z supportem ]:->
To nie jest przypadek. Łamali regulamin, AOS rozpisało na nich akcję i zgłosiło z nadzieją że support coś zrobi. Zrobił.

Pewnie jeszcze takich "przypadków" że cele AOS będą banowane będzie kilka, bo widzę że tam macie pełno ludzi łamiących regulamin :)
 

Janek Maczeta

Chłop
Wynik reakcji
127
Jeden poszedł za skrypt z paska, że niewłaściwy dopisek w skrypcie. Dziwne że w AoS nie poszły za to bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD

Drugi poszedł za przeglądarkę, która nie była zakazana, wiele osób z niej korzysta, co śmieszniejsze to w ciągu 2 dni ban był potem jeszcze 2 razy ręcznie zmieniany, jak się chyba komuś zaczęło gorąco robić bo info poszło wyżej.

I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek xD Bo to przypadek, AoS się przecież brzydzi znajomościami z supportem ]:->
Za gorsze głupoty na 137 banowaliście a nie pamiętam bym o to płakał tylko po prostu zrobiliśmy to samo tylko skuteczniej bo dalej ci się sprzedawczyku czkawką odbija 133.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
To nie jest przypadek. Łamali regulamin, AOS rozpisało na nich akcję i zgłosiło z nadzieją że support coś zrobi. Zrobił.

Pewnie jeszcze takich "przypadków" że cele AOS będą banowane będzie kilka, bo widzę że tam macie pełno ludzi łamiących regulamin :)
kwestia wlasnie taka ze nawet nie rozpisalismy na nich akcji, bo nie wiedzielismy ze bana dostana xdd messeya nikt nie zglaszal, a desmonda to husqa na dc napisal ze to zrobil po tym jak screena dogranych atakow wkleil. Z rana w dzien akcji nie moglismy zaatakowac messeya bo dostal bana z blokada to zaczelismy szukac kolejnego zbanowanego i tak znalezlismy desmonda ze sie nie broni przed atakami

gdybysmy rozpisali i messeya i desmonda pare dni temu to by juz gg bylo
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
To nie jest przypadek. Łamali regulamin, AOS rozpisało na nich akcję i zgłosiło z nadzieją że support coś zrobi. Zrobił.

Pewnie jeszcze takich "przypadków" że cele AOS będą banowane będzie kilka, bo widzę że tam macie pełno ludzi łamiących regulamin :)
Nasza akcja szła w ich okolice, nie akcja AoSu na nich.

my nawet fejkomatu nie uzywamy, to co kurwa mielismy w naszym skrypcie niby nie tak XDDDDDDD jaki ty jestes przyjebany cygan

key to musi straszny cringe sciskac jak widza twoje posty, zlapany za reke krzyczysz ze to nie twoja reka i aos ma to samo a oni bez banow <beczy> <beczy> <beczy>

Nie, wasi gracze w ogóle nie używali fejkomatu na s182, nigdy? Jesteś duży, więc zobaczysz czas przeszły xD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.180
w sumie to nie interesuje mnie to. Przyznałeś że gracz złamał regulamin ze skryptem i za to dostał bana więc zasłużony :)
Ja nawet nie mam za zle takim soft bociarzom jak chortex czy czajnik, bo to dobrzy gracze i bez skryptów. Ale akurat ten co dostał (desmond) to odpał jakich naprawde mało, oczywiście że zasłużył.

I tak panie cyganie, czaisz ZE NIKT Z AOS NIE ZGLOSIL MESSEYA? NIKT, ZRESZTĄ PO CO BYŁO BY NAM ZGŁASZAĆ NAJWIĘKSZEGO ODKURZACZA TAMTEJ CZĘŚCI MAPY CO NA STAŁKACH STOJĄ U NIEGO TYSIĄCE ZAGRÓD XD
NA 2 LINI MESSEYA CIEZEJ MUREK ZBIC NIZ NA 90% FRONTU WIEC NO XD JAKBY WIADOMO JAKBY BOCIL STRASZNIE I BYLYBY DOWODY TO BYSMY GO ZGLOSILI, ALE NIE WIDZE CHOCIAZ CIENIA LOGICZNEGO POWODU ZE KTOS OD NAS GO ZGLOSIL O TAK AKURAT TERAZ RANDOMOWO
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
Jeden poszedł za skrypt z paska, że niewłaściwy dopisek w skrypcie. Dziwne że w AoS nie poszły za to bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD

Drugi poszedł za przeglądarkę, która nie była zakazana, wiele osób z niej korzysta, co śmieszniejsze to w ciągu 2 dni ban był potem jeszcze 2 razy ręcznie zmieniany, jak się chyba komuś zaczęło gorąco robić bo info poszło wyżej.

I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek xD Bo to przypadek, AoS się przecież brzydzi znajomościami z supportem ]:->
BOZE ALE TY PRZYJEBANY JESTES XDDDDDDDDDDDD

PO 1 "bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD"
KRETYNIE, SKAD WIESZ JAKI MIELISMY SKRYPT DO FEJKOWANIA? SAMI NAM GO WYSLALISCIE CZY CO? XDDDDDDDDDDDDD

PO 2 "I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek"
NO KURWA BARANIE, SKAD MIELISMY WIEDZIEC POD KTORE KONTA IDZIE AKCJA? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Tajo x Limak

Pikinier
Wynik reakcji
28
BOZE ALE TY PRZYJEBANY JESTES XDDDDDDDDDDDD

PO 1 "bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD"
KRETYNIE, SKAD WIESZ JAKI MIELISMY SKRYPT DO FEJKOWANIA? SAMI NAM GO WYSLALISCIE CZY CO? XDDDDDDDDDDDDD

PO 2 "I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek"
NO KURWA BARANIE, SKAD MIELISMY WIEDZIEC POD KTORE KONTA IDZIE AKCJA? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Oho doprowadziliście naszego Damianka do krzyku gadaniem głupot xD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.180
Kiedy dorastałem myślałem że wiem wszystko, myślałem że dzięki solidnej edukacji, czytaniu mnóstwa książek, spotkaniami z ważnymi i mądrymi ludźmi będę mógł zgłębić i wypowiedzieć się na każdy temat. Byłem niedościgniony we wszystkim, wiedziałem nieznaczące ciekawostki, nietypowe fakty, umiałem zagiąć nawet największych uczonych. Profesorowie na uczelni przychodzili do mnie po rady w ich dziedzinach, czułem się jak młody bóg, jak ktoś kto zrewolucjonizuje świat. Nie było dla mnie intelektualnie równych, prezydent prosił o porady, a prezes nbp o wykłady. Wiedziałem wszystko. Tak przynajmniej do dzisiaj myślałem.

Bo w końcu, w końcu znalazłem temat który mnie przerósł. Analizowałem ten temat długo, zgłębiałem dni i noce, pytałem ludzi którzy niby się znają, nawet jeździłem na wizje lokalne i nic. Po długich badaniach mogę stwierdzić jedno z pewnością, mimo wszelkich starań dalej nie wiem KTO PŁACI TEMU DEBILOWI CYGANOWI ZA PIERDOLENIE GŁUPOT NA FO
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.351
Maras nie rozumiem jednego, po co był ten cały groteskowy zmyślony wstęp, skoro na koniec zadałeś po prostu poważne sensowne pytanie
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
BOZE ALE TY PRZYJEBANY JESTES XDDDDDDDDDDDD

PO 1 "bany bo mieli to samo w swoim skrypcie do fejkowania xD"
KRETYNIE, SKAD WIESZ JAKI MIELISMY SKRYPT DO FEJKOWANIA? SAMI NAM GO WYSLALISCIE CZY CO? XDDDDDDDDDDDDD

PO 2 "I to bany na akcje, w konta pod które szła nasza akcja. Cóż za przypadek"
NO KURWA BARANIE, SKAD MIELISMY WIEDZIEC POD KTORE KONTA IDZIE AKCJA? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Po 1 baranie myślisz że nasi gracze nie znają się z waszymi i info nie było czasem po znajomości wysyłane w jedną i drugą stronę? Zwłaszcza kiedy byliśmy po jednej stronie? Zmień nick na debil xD

Po 2 myślałem że jesteście dobrymi graczami i rozczytacie mniej więcej rejon po pojawieniu się grubych, ale jak widać się myliłem xD

Ale spoko, wywalone, bierzcie te wioski i lecimy dalej z tematem xD
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Kiedy dorastałem myślałem że wiem wszystko, myślałem że dzięki solidnej edukacji, czytaniu mnóstwa książek, spotkaniami z ważnymi i mądrymi ludźmi będę mógł zgłębić i wypowiedzieć się na każdy temat. Byłem niedościgniony we wszystkim, wiedziałem nieznaczące ciekawostki, nietypowe fakty, umiałem zagiąć nawet największych uczonych. Profesorowie na uczelni przychodzili do mnie po rady w ich dziedzinach, czułem się jak młody bóg, jak ktoś kto zrewolucjonizuje świat. Nie było dla mnie intelektualnie równych, prezydent prosił o porady, a prezes nbp o wykłady. Wiedziałem wszystko. Tak przynajmniej do dzisiaj myślałem.

Bo w końcu, w końcu znalazłem temat który mnie przerósł. Analizowałem ten temat długo, zgłębiałem dni i noce, pytałem ludzi którzy niby się znają, nawet jeździłem na wizje lokalne i nic. Po długich badaniach mogę stwierdzić jedno z pewnością, mimo wszelkich starań dalej nie wiem KTO PŁACI TEMU DEBILOWI CYGANOWI ZA PIERDOLENIE GŁUPOT NA FO
Twój stary pijany <piwo><jupi>
 

LordCobretti

Miecznik
Wynik reakcji
222
Kiedy dorastałem myślałem że wiem wszystko, myślałem że dzięki solidnej edukacji, czytaniu mnóstwa książek, spotkaniami z ważnymi i mądrymi ludźmi będę mógł zgłębić i wypowiedzieć się na każdy temat. Byłem niedościgniony we wszystkim, wiedziałem nieznaczące ciekawostki, nietypowe fakty, umiałem zagiąć nawet największych uczonych. Profesorowie na uczelni przychodzili do mnie po rady w ich dziedzinach, czułem się jak młody bóg, jak ktoś kto zrewolucjonizuje świat. Nie było dla mnie intelektualnie równych, prezydent prosił o porady, a prezes nbp o wykłady. Wiedziałem wszystko. Tak przynajmniej do dzisiaj myślałem.

Bo w końcu, w końcu znalazłem temat który mnie przerósł. Analizowałem ten temat długo, zgłębiałem dni i noce, pytałem ludzi którzy niby się znają, nawet jeździłem na wizje lokalne i nic. Po długich badaniach mogę stwierdzić jedno z pewnością, mimo wszelkich starań dalej nie wiem KTO PŁACI TEMU DEBILOWI CYGANOWI ZA PIERDOLENIE GŁUPOT NA FO
IMG_7496.jpeg
„- W swoim życiu przeczytałem dwie książki…
– Co to było? 'Poczytaj mi mamo’?
– Jedna z nich to 'Ojciec Chrzestny’, gdybyś ją przeczytał to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon, ale niestety ty zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych, nie Krzysiu?”
 
Do góry