Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
HAHAHAHA RUDA TEPA ULANA SWINIA GRA NA NIELEGALNYCH SKRYPTACH I PROBUJE ZARZUCIC ZE HUSQA UZYWA BOTOW HAHAHAHAHA

CO ZA TEPA DZIDA.
WSPOLCZUJE DZIECIAKOWI ZE BEDZIE MIAL TAKA JEBNIETA MATKE XDDD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.215
HAHAHAHA RUDA TEPA ULANA SWINIA GRA NA NIELEGALNYCH SKRYPTACH I PROBUJE ZARZUCIC ZE HUSQA UZYWA BOTOW HAHAHAHAHA

CO ZA TEPA DZIDA.
WSPOLCZUJE DZIECIAKOWI ZE BEDZIE MIAL TAKA JEBNIETA MATKE XDDD
no ja jestem najbardziej antyboty czlowiek, każdy co ze mną gra to wie XD jak sie dogrywa 400/500/600 ataków w dzień (nie miałem za dużo deffa i broniłem na odbitkach) to się zdarza że człowiek dogra w takie msy XD
straciłem dzisiaj z 2 wioski przez dogrywki w kilkanascie ms i jakos tu nie przychodze plakac, zdarza sie XD pracy dzisiaj było mnóstwo, dosłownie odbitka za odbitką za za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką

gratuluje keyom obrony oczywiście i akcji na mnie, bo się musiałem mocno napocić, nie spodziewałem się że walniecie akurat w moje konto
było do wyjścia na zero, ale takiego skilla to ja nie mam XD pewnie jakiś minusik będzie

pozdrawiam obie strony, przestańcie używać nielegalnych skryptów to nie będzie banów
@Leandere moze ciebie zainteresuje wątek
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
no ja jestem najbardziej antyboty czlowiek, każdy co ze mną gra to wie XD jak sie dogrywa 400/500/600 ataków w dzień (nie miałem za dużo deffa i broniłem na odbitkach) to się zdarza że człowiek dogra w takie msy XD
straciłem dzisiaj z 2 wioski przez dogrywki w kilkanascie ms i jakos tu nie przychodze plakac, zdarza sie XD pracy dzisiaj było mnóstwo, dosłownie odbitka za odbitką za za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką

gratuluje keyom obrony oczywiście i akcji na mnie, bo się musiałem mocno napocić, nie spodziewałem się że walniecie akurat w moje konto
było do wyjścia na zero, ale takiego skilla to ja nie mam XD pewnie jakiś minusik będzie

pozdrawiam obie strony, przestańcie używać nielegalnych skryptów to nie będzie banów
@Leandere moze ciebie zainteresuje wątek
mam troche beke, ze bocenie zarzuca ci osoba ktora pare dni temu wyslala z jednej wioski 16 atakow na jedna i ta sama wioske, kazdy rozkaz co okolo 30 sekund

no co to moglo byc? :oops:
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
no ja jestem najbardziej antyboty czlowiek, każdy co ze mną gra to wie XD jak sie dogrywa 400/500/600 ataków w dzień (nie miałem za dużo deffa i broniłem na odbitkach) to się zdarza że człowiek dogra w takie msy XD
straciłem dzisiaj z 2 wioski przez dogrywki w kilkanascie ms i jakos tu nie przychodze plakac, zdarza sie XD pracy dzisiaj było mnóstwo, dosłownie odbitka za odbitką za za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką za odbitką

gratuluje keyom obrony oczywiście i akcji na mnie, bo się musiałem mocno napocić, nie spodziewałem się że walniecie akurat w moje konto
było do wyjścia na zero, ale takiego skilla to ja nie mam XD pewnie jakiś minusik będzie

pozdrawiam obie strony, przestańcie używać nielegalnych skryptów to nie będzie banów
@Leandere moze ciebie zainteresuje wątek

ahahaha tak średnio mnie interesuje wątek, bo wiem, że nie lecisz na botach

ale ruda co wstawiła XDDDDDDDDDD
nigdy nie było to najmądrzejsze stworzenie, ale pobiła samą siebie
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.215
Mam na myśli ten drugi screen xD
Pierwszego nawet nie kwestionuję
jak fizycznie dograć 2 ataki na RÓŻNE wioski w mniej niż 100ms? i my nie wiemy ile to było, bo przecież limit serwera to 100ms, jak jest równo 100ms to najprawdopodobniej było mniej

desmond nie od dzisiaj używał tego programu do wysyłek co spamował atakami (nie bez powodu chudes jak wysyłałem akcje dość szybko pisał do mnie na pw i sprawdzal czy jestem nie raz - na szczescie ja jestem pojebany nie bociarzem) z roznych wiosek w rozne, ale nigdy nie chcialo sie nam tego liczyc

tutaj w sumie nie ma watpliwosci ze to bocik, 150/200/250/300ms? no jak jestes mega szybki to z rączki zrobisz MOŻE (bo nie wiem po co), mniej niż 100? nie ma opcji imo
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.215
ctm @husqa*strongmaman dawaj skrót z ostatniego tygodnia bo ja niedysponowany
w skrocie
dostaliscie wpierdol -200
pozniej byla chyba wasza nawrota ale pewny nie jestem
pozniej polecieliscie akcja i my zrobilismy 3 dniowa na ten sam dzien
pozniej pare osob przesadzilo z interpretacja regulaminu w key oi dostalo bany
pozniej skonczyl sie dzien +6 dla key mimo waszego full potencjału
a ja dostalem wpierdol i jestem -10 (WALCZYLEM JAK LEW ALE NIESTETY WSZYSTKIEGO NIE WYGRAM)
ale no kurde, lamaliscie regulamin nagminnie, pare osob od was w oczywisty sposob uzywalo bota do wysylek akcji, niektorzy to w ogole odpaleni na maksa na co tylko mozna byc odpalonym, nie dziwne ze koniec koncow przyszly bany
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
w skrocie
dostaliscie wpierdol -200
pozniej byla chyba wasza nawrota ale pewny nie jestem
pozniej polecieliscie akcja i my zrobilismy 3 dniowa na ten sam dzien
pozniej pare osob przesadzilo z interpretacja regulaminu w key oi dostalo bany
pozniej skonczyl sie dzien +6 dla key mimo waszego full potencjału
a ja dostalem wpierdol i jestem -10 (WALCZYLEM JAK LEW ALE NIESTETY WSZYSTKIEGO NIE WYGRAM)

ale no kurde, lamaliscie regulamin nagminnie, pare osob od was w oczywisty sposob uzywalo bota do wysylek akcji, niektorzy to w ogole odpaleni na maksa na co tylko mozna byc odpalonym, nie dziwne ze koniec koncow przyszly bany

A Ty jak tam na tych VPNach się bawisz? Panie regulaminowy :)
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.923
w skrocie
dostaliscie wpierdol -200
pozniej byla chyba wasza nawrota ale pewny nie jestem
pozniej polecieliscie akcja i my zrobilismy 3 dniowa na ten sam dzien
pozniej pare osob przesadzilo z interpretacja regulaminu w key oi dostalo bany
pozniej skonczyl sie dzien +6 dla key mimo waszego full potencjału
a ja dostalem wpierdol i jestem -10 (WALCZYLEM JAK LEW ALE NIESTETY WSZYSTKIEGO NIE WYGRAM)

ale no kurde, lamaliscie regulamin nagminnie, pare osob od was w oczywisty sposob uzywalo bota do wysylek akcji, niektorzy to w ogole odpaleni na maksa na co tylko mozna byc odpalonym, nie dziwne ze koniec koncow przyszly bany
aha -10 to straszny wstyd, ale wybaczam. Czyli fajrant i nie ma co wracać?
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.374
A Ty jak tam na tych VPNach się bawisz? Panie regulaminowy :)
Był ban za VPN ?
Jak nie było to znaczy że czysty

aha -10 to straszny wstyd, ale wybaczam. Czyli fajrant i nie ma co wracać?
Nie dało za bardzo rady wyjść na 0
Sporo Mobila poszło na akcje jako defo/ofo szlachty
Jakby wszystko we wioskach było to jest szansa że koło 2 do 5 by padło tylko
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.013
Był ban za VPN ?
Jak nie było to znaczy że czysty


Nie dało za bardzo rady wyjść na 0
Sporo Mobila poszło na akcje jako defo/ofo szlachty
Jakby wszystko we wioskach było to jest szansa że koło 2 do 5 by padło tylko
Masz rację, jest czysty <rotfl>

PS. Jakby nie bany (gdzie po odwołaniach były ściągane) to by AoS więcej na minus wyszło.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.374
Masz rację, jest czysty <rotfl>

PS. Jakby nie bany (gdzie po odwołaniach były ściągane) to by AoS więcej na minus wyszło.
Patrząc na to że akcja na kolanie rozpisana i znaczna część offów z zaplecza od nas nie poszła to nie wiem czy te parę wiosek jest dobrym pocieszeniem XD
 
Wynik reakcji
6.791
Patrząc na to że akcja na kolanie rozpisana i znaczna część offów z zaplecza od nas nie poszła to nie wiem czy te parę wiosek jest dobrym pocieszeniem XD
A Ty dalej lamisz w ta gierke?xD Jeszcze pamietam zamysl tego nicku, poczatek gierki nacisk na topke, kazdy mu deffa podeslal a ten bronil na 5 poziomie :D
 
Do góry