Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
zwykle dzień po akcjach było odbijanie tego co ktos zyskal, dzisiaj dalej na + dla aos (19:12) i stosunek ra:ro 1:3 (atakujące key broniące aos)

śmieszna sprawa
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Akurat konta co mnie wyzywały :D
Matik po drugiej stronie?
Tam było sporo błędów w rozmieszczeniu deffa i zarządzaniem nim podczas akcji - chortex dostał wjazd od 16, a cały mobil poleciał do kejmana który bity był od 12. No i sam fakt jak tam obstawy były zrobione był taki o, średni. Pomijając, że prościej było zbić murek na froncie kejmena niż na wiosce w 2 linii messeya (który dostał akcję poboczną raczej, ot 2 offy na wioske i grube z jakimś burzeniem). Co do bogusia to żeby nie było że on jakiś wpierdol, po prostu tam chyba 10 wsi skubnięte, ale w ważnym terenie.

A co do matika to on całkiem okej sie bronił na południu - tam dostawało kilka osób bo bardzo pomieszane wsi są. Matik powinien stracic 4 i nieziemskim fartem ma tylko 1 diode w sobie, a najbardziej tam chyba desmond i facet w czerni zjebali, ale moi koledzy mamin i ruda tez pospali dluugo podczas akcji.

Koniec końców spoko akcja i bardzo ładnie i sprawnie obstawione nowe wioski nie jak do tej pory :)
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
i messeya (który dostał akcję poboczną raczej, ot 2 offy na wioske i grube z jakimś burzeniem).

XD no comment , po 5 fejków z tych samych wiosek dostałem w pierwszą linie to def masowo poszedł tam lecieliście landing xd a obszar gdzie wrzuciliście burzenie to fajna mi druga linia
pomijam obstawy grubasów całozagrodowe i połówkowe






View attachment 58080
nie no myslisz ze jakbysmy cie kasowali to by polecialo smieszne kilkaset offow?
tak jak mowie, akcja totalnie poboczna, przeciez nie pierwszy raz uzywamy offow do innych celów niż przejmowanie
a jakby cos wpadlo to na plus, tak jak wpadło na południu

głównymi celami był chortex i kejman, reszta to absolutne dodatki i no widać po wyniku że poszło dobrze
powodzonka na waszej akcji w niedziele i mam nadzieje ze odrobicie ta nasza akcje, bo za nudno nie moze byc :D
1706704353677.png
a i już mapa wygląda jak świat co się coś dzieje, nie ustawiane 50/50 :D
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.489
i messeya (który dostał akcję poboczną raczej, ot 2 offy na wioske i grube z jakimś burzeniem).

XD no comment , po 5 fejków z tych samych wiosek dostałem w pierwszą linie to def masowo poszedł tam lecieliście landing xd a obszar gdzie wrzuciliście burzenie to fajna mi druga linia
pomijam obstawy grubasów całozagrodowe i połówkowe






View attachment 58080
Co ty piszesz za głupoty zassałeś po same kule że w chyba w 95% wiosek murki nie były do 0 zbite
Ale ciesz się dalej ze ty wywalone jajca na obronie bo bunkry porobione a reszta niech się męczy ;)
Dawaj jeszcze z 2/3 takie obrony i możemy kończyć świat
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.026
Co ty piszesz za głupoty zassałeś po same kule że w chyba w 95% wiosek murki nie były do 0 zbite
Ale ciesz się dalej ze ty wywalone jajca na obronie bo bunkry porobione a reszta niech się męczy ;)
Dawaj jeszcze z 2/3 takie obrony i możemy kończyć świat

To jak Małpa u Was xD
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.489
To jak Małpa u Was xD
Jak się go bije jak idioci co akcje to dlaczego ma nie dostawać.
U nas obrony lepsze z akcji na akcje nie ma już wyjebek na 50+ wiosek na pojedynczym koncie
U was coraz gorzej to wygląda bo zamiast coś pomyśleć wybieracie kilka osób i robicie im bunkry we wszystkich wiosek
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
ja was keye lubie
ale granie na takiego bociarskiego śmiecia jak desmond to jedna wielka pierdolona frustracja

1706906968260.png

no ale pewnie support nic nie zrobi jak zwykle ze zgłoszeniami na desmonda xdd dobrze napisany bocik pewnie prosto od jakiegos @Szapri i musisz na takiego odpała grać
 
Do góry